Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Malena decoupage radionica za SOS selo
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Malena decoupage radionica za SOS selo

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Malena decoupage radionica za SOS selo
    Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 08:10
 
 
Kada smo donjeli poklone izrađene u Decoupage tehnici... svi su bili oduševljeni i puni pitanja...
 
Šta gdje i kako se to napravi...  A ja nažalost nisam pravi strucnak za to... citao sam malo na forumu i pratio vaše radove ali dalje od toga nemam pojma... Tako da i nimsa bio od velike pomoci
 
E sada u cemu ustvari pricam LOL... Dilo bi dobo kada bi se mogli organizirati i napraviti malenu radionicu u selu da im pokazemo kako se to radi i malo zigramo  tete i klicne ...
 
Oni imaju i knjigu sta i kako se to rade ali nikada to nisu isprobali... pa mislim da bi bilo bas lijepo ako bi se uspjeli dogovoriti pa da mi nekako i to pokazemo...
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 08:30
Krasno! Evo već sam počela skupljati salvetice za njih. Kad bum sebi kupovala ljepilo odmah bum zela i jedno za male ručice. Sigurno se bude našlo i raznog materijala na koji budu mogli ljepiti!

Evo novi zadatak!!!JUUUUUPPIIIII!
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 09:29
To sam ja htjela predložiti da se sa njima popriča,ako su zainteresirani. Ideja mi se,naravno,više nego sviđa.Salvete sakupljam a i materijal ostali.Naravno da sam i volonter za ići tamoBig%20smile
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 11:09
super ideja Smile 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 11:11
Baš mi je drago da ste zainteresirani!!!! smile213
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 14:14
E sad! Ovo zahtjeva jednu "radnu kavicu" kao što mi "..."napomenula!

Bilo bi zgodno kad bi se našli dobrovoljci za pokazivanje salvetne tehnike u Ladimirevcima.
Ali to je zbilja tema koja se mora rješiti na kavici! Tete salvete??? Ostali???? Admin naravno nazočan na kavici!

Kavica?
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 14:19
ja bi i na kavicu i na radionicu al stvarno mi je predaleko
al ću poslati nešto materijala kad se sve dogovorite
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 14:25
.Clap.....bez rijeci,  kako ste vrijedniHug
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 15:59
kavica u zagrebu??Confused
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 17:15
Pridružujem se i svakako već danas počinjem tražiti oldsitericu za moju majčicu a nadam se kako neće biti prevelikih iznenađenja od MKM. Stvarno fenomenalna ideja... ovih ću dana imati još neke idejice ... mogli bi malo zapričati i lude u Chemacu.... bumo vidli tko ima sposobnost zapričavanja! Pozante li vi nekog takvog?
Sad da se previše ne zalijećemo, dolaze blagdani i svašta će se raditi a iza toga je odmah školsko ferije... do tada smo mi pravi stručnjaci sa puno priručnog materijala...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 17:29

Ma super ste ekipa, vrijedni, maštoviti, sretna sam što bar nekako i ja sudjelujem.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 19:36
A mogli bi se i probati dogovoriti za kavicu ... da se dogovorimo na kavici za akciju...
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 19:38
Sasha bu isto došla na kavicu! LOL

Dakle kavica idući tjedan ili onaj iza?
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 20:46
Jao ljudi kavica i Ladimirevci smile126. To je ono što sam propustila i bog toga mi je žao, ali ovaj put sam jako za akciju.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 20:58
Kada se male ruke sloze.... smile126
 
sve se moze ....
 
 
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 22:11
Bum,Šefi,ak najdeš "birc" u kom se smije pušitismile101
Admine,daj ti vidi kad tebi odgovara najviše a mi se bumo prilagodili.
(zakaj nikad ne napravimo tu "radnu kavu" u Varaždinusmile208)
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 22:21
Ajmo onda u varazdin....
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 22:22
smile126smile126
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 22:47
idemo......
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 23:25
neeeeeeeeeeeeee varaždin.........ZAGREB!!!!!!!!!!!!!! Cry 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.