Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - slovenski "chemaco"
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


slovenski "chemaco"

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 10:05
jao kak da ja zbrisem.....nikak da se odljepim od juniora....patim...no morati cu napraviti harac-jednu salvetu od svake ...hihihihihihihiiiiiii
 
jao i ja bi islaaaanaravno, putovnica mi je istekla prije godinu dana, prije par mjeseci sam se slikala, no jos nisam ju isla napraviti....plavusa ja
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 10:41
ovak, buduci mi ja auto spusten, kad se optereti struze, daklem 4 je max koliko nas moze sjediti inace cemo ici kuci pjesice. e sad kada jedini termin kada bih mogla ici je 29.11. no tada je vesnin tecaj :( damn....eventualni termin je jos i 06.12. no to cu moci potvrditi tek krajem mjeseca.
 
u svakom slucaju, eto....jedino kada mogu ici je subota jer preko tjedna nema sanse, a dobivanje slobodnih dana godisnji i ine akcije su nula bodova :( smrc....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.