Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - slovenski "chemaco"
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


slovenski "chemaco"

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: slovenski "chemaco"
    Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 01:00
http://www.prometej-arthobby.si/


pogledajte čega sve tu ima....ima dosta stvari kao i u chemacu, no i puno drugih....one drvene kutijice s ladicama su preeeedobree........i nekako mi se čini da je dosta jeftinije....čini se da ću u deželu.....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 07:31
ah da već sam to bila gledala, i sama sam razmišljala da odem ali mislim da bi ja toga mogla nakupovati i za carinu
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 07:41
jutro cure. .da vas malo i ja posjetim. .bila sam pogledala tu stranicu, ali čini mi se da nisu baš jeftini, da su cijene dosta visoke? ili?
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 08:37
ma jesu, ali ima stvari kojih nema kod nas za kupiti, nebi kupovala ono šta ima kod nas i koje je povoljnjije u nas
Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 08:44
inače, ima u Sloveniji još hobby trgovina, kad otkrijem gdje sam sačuvala linkove, ću vam ih postati, samo što su trgovine oko Ljubljane, a to nam je dosta daleko Confused
Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 10:16
evo jedne: http://www.hobbyart.si/ 
 
ljepila, lakovi i salvete su puuunoooo jeftniji nego kod nas u hobi trgovinama
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 14:45
curke tko je za posjetu kranju? u auto nas stane 3 putnika i vozac tj. ja :)
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 14:48
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

curke tko je za posjetu kranju? u auto nas stane 3 putnika i vozac tj. ja :)


...a za kaj baš u Kranj?
Kaj nema bliže?
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 15:03
ovaj prvi link gore (prometej) ima i u celju što je puno bliže, a čini mi se puno veći izbor nego u ovom drugom....u drugom nema nikakvih keramičkih stvari tipa tegli za cvijeće, a ni onoliko drvenarije i onih komodica kao u prometeju....
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 15:06
Cure...ima jedan super dućan u Mariboru.....pitam svoje curek iz Udruge pa Vam javim..one su ljetos bie tamo na " maturalcu " ...u biti krenule u austriju po salvete ali zaustavile se u Mariboru i našle sve kaj ih je zanimalo...tak da i nisu dalje nastavile
Nibochka....u utorak ću ti sve reći kad se vidimo
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 21:10
Jeste li odredile dan, jako sam zainteresirana pa ako ima mjesto i pol a uspijem... sve posložiti, ja bih vrlo rado išla i dijelila troškove!
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 23:03
je, je, i ja bi rado išla, ima li ponuda??
....ovaj u celju (prometej) mi se čini kao najbliže a i najjeftinije odredište....a stvarno ima svega.....
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 15:40
jel moze netko provjeriti da li nam treba glupa vinjeta ili ne? ako idemo u maribor onda moramo uzeti vinjetu zbog smece ceste u izgradnji :(
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 15:42
a jel bi išli onda u celje ili maribor??
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 15:43
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

jel moze netko provjeriti da li nam treba glupa vinjeta ili ne? ako idemo u maribor onda moramo uzeti vinjetu zbog smece ceste u izgradnji :(

Pa ak idete prek Ptuja..onda vam ne treba...koliko ja znam....al mogu pitat muža ona svakomalo ide u Maribor
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 15:44
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Jeste li odredile dan, jako sam zainteresirana pa ako ima mjesto i pol a uspijem... sve posložiti, ja bih vrlo rado išla i dijelila troškove!


Znači nas dvije otraga i njih dvije napred..i evo ti krcat auto
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 18:21
Sretno ženske... baš vam zavidim na tom izletu u deželu!!Smile
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 18:39
ja sam prošle subote bila u Mariboru...nema potrebe za vinjetom, ali moraš ići KROZ CENTAR PTUJA,a ne obilaznicom...čim se popneš na obilaznicu, dolaziš na autocestu i onda ne gine vinjeta...kad se vraćate, istim putem natrag...mi smo skoro zalutale na autocestu,...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 08:27
Da li to planirate baš zbog salveta ili vam se bježi od muža, djece, kuće i sl?
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 08:41
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Da li to planirate baš zbog salveta ili vam se bježi od muža, djece, kuće i sl?


Vjerovatno su cure imale na pameti i jedno i drugo

Btw, mi, djevojčice iz udruge planiramo jedan takav " izlet " u Stamperiu, u Italiju
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.