Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chemaco
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chemaco

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Chemaco
    Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 23:30
drage moje curice, tete, zene i djevojcice,

na moje veliko iznenadjenje, radionice u chemacou vise ne vodi samo draga nam vesna vec i neka nova zena.

moja preporuka je da ju izbjegavate jer je jedna od svastarki koje ne znaju niti jednu tehniku dobro, dovoljna preporuka joj je da joj nakon vodjenja tecaja u travnom vise nitko nije pokusao doci dva puta na tecaj.

eto...kada se zapisujete za tecaj u chemacou pitajte da li tecaj vodi vesna, kako se ne biste neugodno iznenadile kada vam na sat dodje netko tko nema ni 1/10 znanja koliko vesna, i 1/100 vesnine maste.

zaista lame....sto se tice chemacoa.....buuuu :(
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 15:39
šteta...ako je tako kako kažeš, mora im se skrenuti pažnja...to im ruši ugled bez potrebe...
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 16:11
ja do sada nisam imala nikakvih losih iskustava u chemacu, ali moram priznati da su cure u lumosu puno ljubaznije i spremnije na savjet. 
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 07:57

što se tiče kupovanja u lumusu i savjeta tjekom kupnjeThumbs%20Up šta je šta ili kakav efekt, super, a chemacu rade takve babe, kad sam bila prošli tjedan žena traži da li ima posebno ljepilo za papir, prodavačica kaže ne, a ona joj veli možete mi pokazati koje ljepilo da si uzmem jer ima nekoliko, a ona ljutio na policu i tušne joj u ruke ljepiloThumbs%20Down

moram priznat da u chamaco kupjem malo više uzimam u hobyu kod mene,
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 09:08
što se tiče cura u lumosu, potpisujem...fakat su ljubazne da ljubaznije ne mogu bitiThumbs%20Up
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 12:13
u lumusu nisam kupovala, ali ovo sto rade sada je smijesno.
 
uglavnom tecajevi koji pocinju u 16.30 nisu tecajevi koje vodi vesna!!!! daklem kada se i ako prijavljujete za tecaj pitajte da li je vesnin tecaj, jer ljudi dodju misleci da je vesna a kad tamo neka zena buh.
 
a ljubaznost je odlika samo par djelatnica chemacoa. direktor kao kobac vreba nad svima. u petak ubijan vrijeme navecer jer sam cekala vesnu i hodao je za mnom ko kobac. na kraju sam popidila i otisla gore, jer fakat mi je isao na zifce. da ne govorim da sam pet puta pitala za jednu te istu stvar i na kraju mi je zena koja je kupovala otisla do police i pokazala gdje stoji, a ne prodavacica. ne znam kaj im je doslo, ali ovo je sve samo ne profesionalno i fer ponasanje.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 18:00
Ja sam prošli tjedan bila prvi puta ne radionici u Chemacu - božićni ukrasi u 10,30 i ne znam tko je vodio, nisam zapamtila ime, ali Lumosove radionice su mi ipak puno bolje.Cure su super, uvijek ljubazne i spremne pomoći svojim savjetima.
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 22:15
ako je bila plava stalno nasijana zena onda je bila vesna, a ona je zbilja super.

cure u lumosu su za svaku pohvalu, ostavila me bez teksta kad me pustila da kopam po salvetama koje su tek stigle i jos mi rekla javiti cim ih uvede u sustav :)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 22:26
jao kad si bila, ja sam trazila neki papir p asu rekli da cekaju robu iz italije -u lumosu
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 22:54
rekla mi je cura u lumosu da ce sad ovaj petak koji ide dobiti novu robu. 
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 15:50
jassi: bila sam u petak 21.11. dobili su tek dio bozicnih salveta, a slijedeci tjedan tj ovaj koji dolazi dobivaju jos puuuuuuno robe i papira.

inace bacih se u trosak i kupila sam prekrasan papir (njihov je kao svila tanak ne onaj debeli kao u chemacu, ovaj dovoljno da predjes preko ljepilom i kao japanske salvete su). ima orhideje gore. za 1920 kupih kutiju drvenu u stupniku u emmezzeti i sada bum si napravila kutiju za lijekove (ima ih svih velicina pa odite pogledati, boju prima super). trenutno sam lijena dovrsiti kutijicu pa sam na sve nanijela samo prvu boju i krakle ;)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 17:57
e u emmerzzeti si di kutije vidjela?
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 09:13
cure iznos nije 1920 ves 19,00 kn :)
 
kak di, pa tam su ti odmah na ulazu, nemres ih fulati. i u katalogu su im. idu ti od malene (cca 12*15 cm tak nekak) do velikih koje su mislim 40*55 cm. (nemam vise papiric s mjerama). smedje su boje (smedja boja je neki premaz pa pusta boju dok ih ne ocistis sredstvom za njegu drveta), no jeftine su i fakat dobre. imaju dvije rupe na kracim dijelovima za rucke. oslikate ih, decoupage, ma kaj vam padne na pamet to drvo bu bilo dobro.
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 10:19
a ja bi to isla vidjetiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ajde s menom ovih danaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 10:46
ajde, dobro budem :) ali iza joba, nemrem prije toga. povedemo i strumfa, kaj ne? :)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 10:47
neg kak, bez njega ne idem niti pipi
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 19:20
U Lumosu dolazi materijal iz Stamperie u srijedu ili četvrtak, provjerila sam prije 5 min. Nazovite ih pa provjerite
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 22:47
vec se vidim kak kopam tamo :) jassin strumfic se razbubao pa cu mozda morati i za nju kopati
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 08:45
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

vec se vidim kak kopam tamo :) jassin strumfic se razbubao pa cu mozda morati i za nju kopati


...a možda i još za nekoga
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 11:56
u srijedu imate raport - nakon tecaja haracim po ducanu :)
 
btw na stranicama chemaco tecajeva osvanuo je slijedeci tekst:
 
Posjetite našu radionicu i zabavite se ukrašavajući kutije, teglice, keramičke ramice, staklene tanjure i još puno toga sa salvetama.
Radionica se održava kod nas u Vukovarskoj 226, traje dva sata, a sve što izradite ostaje vama. Radionice vodi Vesna, već svima dobro poznata majstorica u salvetnoj i decoupage tehnici.
Cijena radionice je 70,00kn u što je uračunat kompletan materijal.
 
mislim iskreno da svatko moze raditi radionice, no nije fer zavaravati ljude napises tko vodi radionice i sve pet. ipak mi volimo nasu vesnu, koja nas ispravlja kad grijesimo i nauci te zaista raditi kako spada nakon sto prodjes njenu radionicu. :) pohvala chemacou na priznatoj gresci ;)
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,265 sekundi.