Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrtna bajka-dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrtna bajka-dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 14:30
Bila sam u gradu ,došla doma oko pola deset,i mislim si idem ja pokositi travu.Pokosila sam jedan dio ,a sunce pečeee... Jednostavno nisam više mogla.
Uspjela bih da nisam morala u grad.Sutra moram svakako nastaviti,i to od ranog jutra.
Poslije moram i vodu promjeniti u jezercu .Malo je teže sada kada su vručine,voda se za čas zamuti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 21:10
Od jutra se čekao kombanj koji je morao doči žeti pšenicu i mislim si ja kak i danas ne budem uspjela srediti svoj vrtek.Nisam ništa htjela početi jer sam znala šta slijedi,voziti kola na polje da se natovari pšenica i skoro cijelo po podne vuči pšenicu na garažu pod krov .
Ali do nas kombanjer nikako nije stigao doči (    ),
a več se i dosta naoblačilo i tak od žetve nije bilo ništa.
Počeo je puhati jaki vjetar i ja počela spremati bar nešto od svog bilja,moju bungenviliju,trubu,adama,plumbaga ...
Dobro je prošlo,nije bilo nikakve štete osim kaj je bilo sve puno lišća.
I tako sam si ja po podne pokosila svu travu,lijepo sve pograbljala,očistila jezerce .
A nakon toga počela je kiša i sad mi je sve lijepo zalijala .
I tak,baš sam sretna.

Sad mogu bez brige iduči tijedan iči u žetvu .
Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 23:17
imaš ti šta raditi cijelo ljeto,što na polju, što u cvijetnoj bajci
Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 23:51
dnevnik više baš ne pišeš
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.