Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij

 Odgovori Odgovori Stranica  123 61>
Korisnik
Poruka
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij
    Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 10:01
Svi radovi, a nije da ih imam još uvijek previše, nastali su u pomanjkanju pojedinih materijala i ekstremno puno mašte, a o hrabrosti da i ne pričam...
Dok nisam imala na čemu raditi a imala sam svega dvije boje i 5 salveta, otkrila sam kamen



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 10:03
Samo hrabro napred...tada ispadnu najbolji radovi
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 10:04
Kad inisam imala tanjure, probala sam ( uostalom kao i svi mi ) žrtvovati par zdijelica, upozoravam vas nije za one sa slabim zeludcemWink...ima propusta, ali kao sto je vec brdo puta pisano na ovom forumu, ima i čoraka ali kako shvatiti gdje je potencijalna zapreka ako ju sam ne skuzis...
U svim mojim radovima postoji svaštarenja ali neka to bude skola drigima...



Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 10:06
Bilo je tu i zeznutih platna i fulanih boja...ma svega...ali nije uvijek ispadalo loše...Uopce neznam zasto vam pisem u proslo-svrsenom vremenu!!!
Mozda me zgazi auto danasConfused, e necu ni proviriti iz kuceWink




Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 10:08
Zaista neznam koliko me ozbiljno sve to uzelo Confused, vi prosudite i , molim Vas, budite sto okrutnije jer cu samo tako znati sto trebam promjeniti




Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 10:09
Jako lijepo.. stvarno imaš potencijala!!
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 10:10
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Samo hrabro napred...tada ispadnu najbolji radovi


htjela sam ti reci da cak nisam ni mocila papir, sasvim je ok ispao...zanemarujuci to sto nije lijepo izrezan...
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 10:12
SunceRi o propustima se ne govori jer onda ih svi traže . Meni ovo sve skupa izgleda super, doduše ja ne znam o tome ništa ali vidim da je prekrasno. Svaka čast na kreativnosti!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 10:22
Sunce,ako to misliš raditi za prodaju,baviti se time...hmm onda čekaj mišljenje stručnjaka,no kao hoby,čemu neke male greške tražiti.
Ja tako nešto radim  za sebe i moje je mišljenje da poima nemam no sve dok me veseli i opušta to"packanje" ja ću to raditi.Mislim da je bit hobyja u tome.Zato,ne opterećuj se nekim sitnim greškama.Nekad je čar baš u tim malim pogreškama,pa zar mora sve idealno biti.smile187Meni su tvoji radovi fenomenalnismile94
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 10:39
Radovi su mi super, naročito mi se sviđaju oni prvi kamenčići!  Samo hrabro, nema veze ako ima i koja greška!Thumbs%20Up(iako je ja ne vidim Embarrassed)
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 10:48
Originalno poslano od člana Željka Željka napisao:

SunceRi o propustima se ne govori jer onda ih svi traže . Meni ovo sve skupa izgleda super, doduše ja ne znam o tome ništa ali vidim da je prekrasno. Svaka čast na kreativnosti!


Hvala na komplimentima...bitno je da se nekome sviđa
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 10:54
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Sunce,ako to misliš raditi za prodaju,baviti se time...hmm onda čekaj mišljenje stručnjaka,no kao hoby,čemu neke male greške tražiti.
Ja tako nešto radim  za sebe i moje je mišljenje da poima nemam no sve dok me veseli i opušta to"packanje" ja ću to raditi.Mislim da je bit hobyja u tome.Zato,ne opterećuj se nekim sitnim greškama.Nekad je čar baš u tim malim pogreškama,pa zar mora sve idealno biti.smile187Meni su tvoji radovi fenomenalnismile94


Ma nije baš da mislim zivjeti od toga, radovi se i tako uglavnom doniraju mojim bliznjima.Shvacam sto mi zelis reci vezano za mackanje i opustanje, ali osobno ja brzo zelim nauciti vise od mackanja, zelim vise znanja no, na zalost u mojim krajevima nema nitko, barem sto ja znam ko bi mogao dati vise od nekih osnova, koje sve mi vec znamo.Mozda grijesim ali brzo dodes u fazu kad osim ljepljenja zelis i znati raditi sa bojama oko salvete...
No, svejedno hvala ti na komplimentima , puno mi znace s obzirom da sam se jedva okurazila pokazati moje "mackanje" Wink
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 10:55
Originalno poslano od člana monna-1 monna-1 napisao:

Radovi su mi super, naročito mi se sviđaju oni prvi kamenčići!  Samo hrabro, nema veze ako ima i koja greška!Thumbs%20Up(iako je ja ne vidim Embarrassed)


Hvala Monna, predlazem ti posjetu ocnoj klinici...Wink Zezam seeeeeeeeee
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 11:02
bok sunce. .evo škicam tvoje radove i čitam da stalno spominješ neke greške. .pa svi mi griješimo. .a kako u runom radu možeš težiti savršenstvu. .tad to nebi bio ručni rad. .istina neke veče pogreške se s vremenom ispravljaju. .ali sikreno te moram pohvaliti kao jednu početnicu, jer radovi su ti ispali super. .a greške češ polako ispraviti. .WinkClap
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 11:07
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

bok sunce. .evo škicam tvoje radove i čitam da stalno spominješ neke greške. .pa svi mi griješimo. .a kako u runom radu možeš težiti savršenstvu. .tad to nebi bio ručni rad. .istina neke veče pogreške se s vremenom ispravljaju. .ali sikreno te moram pohvaliti kao jednu početnicu, jer radovi su ti ispali super. .a greške češ polako ispraviti. .WinkClap


Thanx Cleo, ma nije valjda da se stalno opravdavam Embarrassed. U biti, fulane radove nisam ni stavila na net...Bito mi je teško unistiti vam danasnji dan!!!
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 11:45
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Bilo je tu i zeznutih platna i fulanih boja...ma svega...ali nije uvijek ispadalo loše...Uopce neznam zasto vam pisem u proslo-svrsenom vremenu!!!Mozda me zgazi auto danas, e necu ni proviriti iz kuce
    


Pa sudeći po tvojim radovima, o greškama možeš slobodno pisati u aoristu, jer su ti radovi odlični i mislim da si dobro "ispekla" zanat. Kolika je dimenzija platna na kojem si radila?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 11:52
wow smile141sviđa mi se pogotovo ona dva morskaThumbs%20Up
čovjek uči dok je živ
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 12:14
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Bilo je tu i zeznutih platna i fulanih boja...ma svega...ali nije uvijek ispadalo loše...Uopce neznam zasto vam pisem u proslo-svrsenom vremenu!!!Mozda me zgazi auto danas, e necu ni proviriti iz kuce
    


Pa sudeći po tvojim radovima, o greškama možeš slobodno pisati u aoristu, jer su ti radovi odlični i mislim da si dobro "ispekla" zanat. Kolika je dimenzija platna na kojem si radila?


Joooj, hvala...Neznam sto reci...
Platna su ti uglavnom 18x24, ima nesto na 13x18 i 24x30, za sad je to najbolje sto mogu, za veca platna ipak treba baratati sa kvalitetnijim papirima, barem je to moje misljenje!
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 12:15
Originalno poslano od člana SLAVONKA SLAVONKA napisao:

wow smile141sviđa mi se pogotovo ona dva morskaThumbs%20Up


Smile bas mi je drago...inace mi nisu bas specijalnost morski motivi...ali to naravno krasi sobu moga sina, i opet zaboravih kraticu, uffffa!
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 14:55
sve mi jako lijepo, i ono sto je meni najvaznije; jako je inspirativno i mastovito. ona pegla je vec u mom folderu "ideje za decoupage" :)
bravo! 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 61>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,184 sekundi.