Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 61>
Korisnik
Poruka
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 13:39
svakoga dana u svakom pogledu sve više i više napreduješ    BRAVO     
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 13:45
ove zadnje slike su stvarno predivne Clap
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 14:06
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

ma i ovako na laminatu izgleda jako dobro.....

 

ma problem mi je što ne mogu nači platna 30x15 a nekako ih najviše volim pa radim na svemu što se da piliti...


Sunčeko, da li bi ti odgovaralo 30x20? [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />

Btw,sve ti je jako lijepo....iskreno, ove zadnje tri nisu motivi na koje ja okidam ( ja sam ti više " new decoupage style "[IMG]smileys/smiley4.gif" align="middle" /> ...ali zaista super izgledaju sa ovim 2K [IMG]smileys/smiley32.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley32.gif" align="middle" />
Probaj napraviti jednu sklikicu sa istim motivom ali sa 2k sottile....da vidiš razliku...moglo bi ispasti zanimljivo [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" />


Hippyca hvala na savjetu, probat ću...btw, skužila sam da to nije tvoj stil ali ja sam u mom 35-o godišnjem životu do sad prošla fazu klasicizma, pa fazu urbanog modernizma, kubizma, minimalizma ali što se više približava 40-a ja se opet vračam na blaženu klasiku...i vidim da traje vječno...
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 14:07
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

VELEMAJSTORICA,to ti je titula odsada..odusevljena sam radovima draga[IMG]smileys/emot147.gif" align="absmiddle" alt="smile93" />


Aaaaaaaaaa moja ljubička meni uvijek da naj komentar...i vjerujem iskren!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 14:11
nemoj da ti padne napamet posumnjat da je iskrensmile232 smile86
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 14:12
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

svakoga dana u svakom pogledu sve više i više napreduješ    BRAVO     [IMG]smileys/emot134.gif" align="middle" />


Hvala Gogsice draga! Baš sam happy što imam toliko komentara na moje radove pa taman bili i loši...sve je to dobra kritika.
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 14:12
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

ove zadnje slike su stvarno predivne [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />


Hvala Iris, moj naklon.
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 14:14
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

nemoj da ti padne napamet posumnjat da je iskren[IMG]smileys/11tuctuc%5B1%5D.gif" align="absmiddle" alt="smile232" /> [IMG]smileys/emot140.gif" align="absmiddle" alt="smile86" />


u tebe nikad...uostalom jednom smo i komentirale pohvale i pohvale na kvadrat
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 14:47
smajlići sve govore smile94smile71smile141
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 14:50
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

smajlići sve govore [IMG]smileys/emot148.gif" align="absmiddle" alt="smile94" />[IMG]smileys/emot127.gif" align="absmiddle" alt="smile71" />[IMG]smileys/emot25.gif" align="absmiddle" alt="smile141" />


Moj naklon ženice!
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 14:54
Originalno poslano od člana ančica ančica napisao:

jesu, vidiš dok čekam platna trebam u podrum po ostatke laminata,baš imam slatkih salveta tog formata


joj sorry tek sam sad uspjela vidjeti tvoju poruku, probaj raditi na njemu mada podloga baš nije zahvalna, ustvari je kad ide ovoliko materijala koliko zahtjeva ovaj način rada ali sa akrilon i salvetom i ljepilom mi se znala odljepljivati boja jer je površina dosta glatka, ali ništa te ne košta probati, nečeš baš odmah na izložbu sa radovima, dovraga
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 23:04
LJUDI, KOD NAS PADA SNIJEEEEEEEEG
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 23:06
blago vamaaaa!!! da bar kod nas pada snijeg, a ne ova glupa kišaDead
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 23:16
Tako nam rijetko pada da sam sada sretna kao malo dijete, Filip dobio čepić Voltare, zaspao a tata i mama uživaju gledajući sniježne krpice
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 10:25
Jako lijepi radovi ! One salvetice na laminatu su ti super...naravno i slon je krasan!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 10:49
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Jako lijepi radovi ! One salvetice na laminatu su ti super...naravno i slon je krasan!


hvala dada...puno hvala
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 20:45
Evo malo novih radova sa starim salveticama, vjerojatno su već svima dosadile, e meni nisu, meni su još uvijek sasvim ok

s obzirom kako funkcijoniram, jaja ću početi raditi negdje u svibnju





Na vrh
ivona 777 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 239
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivona 777 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 20:49
Prekrasno sunce!smile93
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 20:50
Originalno poslano od člana ivona 777 ivona 777 napisao:

Prekrasno sunce![IMG]smileys/emot147.gif" align="absmiddle" alt="smile93" />


Ej sviđa ti se? Super
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 20:59
Sunce, ova zadnja mi je prekrasno uklopljena, gore i dole mali vjenčići, baš slatko.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 61>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.