Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 61>
Korisnik
Poruka
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 13:53
Originalno poslano od člana Sandra.L Sandra.L napisao:

Ma non c´e` il prezzo...
 
E lo vedo che non ce' il prezzo! Spero che sia una sorpresa PIACEVOLE, purtroppo dovremo chiamarLi per capire se ci conviene o no!
 
Ma nije tečaj caountry-ja nego easy paintinga, ne plaši me...srce će mi stati!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 13:58
U Vicenzi koštalo 30 €, sigurno niti ovdje nije manje. A oprosti, nisam te htjela prestrašit smile107, stvarno nije country. Idem sad do 3 plaću zarađivat, čujemo se!
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 14:04
Originalno poslano od člana Sandra.L Sandra.L napisao:

U Vicenzi koštalo 30 €, sigurno niti ovdje nije manje. A oprosti, nisam te htjela prestrašit smile107, stvarno nije country. Idem sad do 3 plaću zarađivat, čujemo se!
 
 
 
Može, puštam te!
Svakako mi se javi ako se odlučiš...da znamo pravovremeno skupljati novčiće!
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 15:02
Originalno poslano od člana sanjam sanjam napisao:

"Za tvoju dušu" mi se baš sviđa...
 
zato i jesmo sanjari, obdje! Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 10:20
Sunce tebe je jaaaako teško pratiti ili sam se ja ulijenila???
 
U svakom slučaju meni je nevjerojatno koliko ti imaš inspiracije, a buduću da imaš malo dijete, i vremena sve ove radove napraviti...
Da li ti uopće spavaš????
 
Tvoji radovi su mi taaaaako lijepi....ne bih ništa izdvajala...idem se opet nanovo diviti....smile141
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 10:23
Hvala ti drago moje proljeće, nisi se ti ulijenila nego ja, baš mi je drago da ti se sviđa...prbolem je da sam ja sve rijeđe na netu pa kad stavim radove onda je to booom a onda opet slijedi post...
velika pusa
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 11:24

Primjetila sam da nisi često u zadnje vrijeme, ali se svjedno veselim tvoje radove pogledati jer su zaista prelijepi...

Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 14:17
tako je - nema je ne forumu (ali u mislima je sigurno s nama - jel tako sunčeko)
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 14:49
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

tako je - nema je ne forumu (ali u mislima je sigurno s nama - jel tako sunčeko)
 
Tako je Gogsice moja draga...smile79
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 12:43
imala sam najbolju volju staviti nove radove ali me photobucket malo zeza...
http://www.ljeto.info
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 12:43



http://www.ljeto.info
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 12:44



http://www.ljeto.info
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 12:45
http://www.ljeto.info
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 12:46
http://www.ljeto.info
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 12:46




nemote se smijati što su slike na koso ali jednostavno mi photobucket sam okreće i neda promjeniti ništa...
http://www.ljeto.info
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 12:47


http://www.ljeto.info
Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 12:48

Ovo je za krepat! Vidim da si poslušala moj savjet, u onom dijelu o radovima... a u onom drugom dijelu, eh, muž je očito nastavio igrat igrice... Fora su ti radovi, country girl...

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 12:53
naravno,opet drugacija i osebujna,necu ti vise nista rec,evo ti smajlicsmile120smile79
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 12:58
prekrasno!!!!!!!! smile71smile141
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 13:04
Originalno poslano od člana Sandra.L Sandra.L napisao:

Ovo je za krepat! Vidim da si poslušala moj savjet, u onom dijelu o radovima... a u onom drugom dijelu, eh, muž je očito nastavio igrat igrice... Fora su ti radovi, country girl...



A konačno da ih i ja stavim...ima svačega doduše, vidiš i sama da pola od toga nisam ja ali to me pita   
http://www.ljeto.info
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 61>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.