Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dogovor za radnu kavicu!!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dogovor za radnu kavicu!!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 13:27
ma nisam ni shvatila tako....i meni je bilo srašno čudno kako danima nitko ništa ovdje ne piše....baš me i proljeće pitala za to na kavici.....

šefi, meni tvoj termin odgovara, no prilagodit ću se svemu....moramo vidjeti što će admin reći....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 17:29
i ja bum došla.donjet ću svojih 5 salveta LOLLOLBig%20smile.pa kud puklo da puklo.naime i ja sam se počela malo  igrati sa salveticam.ovo mi je tek druga kava,a buduci je radna kaj moram još donjeti.Big%20smile
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 14:22
Bravo Šefi, vidim ja kako netko ipak treba smile191DEMOKRATSKI odlučiti o vremenu i mjestu okupljanja.
Već sam bila dobila smile42pa sam sad samo mudro čekala izjašnjavanje. Svakodnevno sam bacala pogled na temu ali u strahu da nas se ne okupi kao na radnoj kavici u Bizovcu nisam se htjela oglasiti!
Veselim se RADNOM druženju. Jasno da se ne MORA osim svoje prisutnosti nitko ništa donesti, no tko ima salvetica, tanjurčića, zdijelica, kuglica i svega ostalog što bi se moglo nositi u Ladimirevce (a sam neće ići) bilo bi zgodno donesti.
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 17:16
danas sam kupila još tri paketa salveta.sad ih imam dosta za trampu.molila bih sve koji imaju duplih salveta da ih donesu.Tonguevidimo se u četvrtak.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 21:39
Tete salvete, nisam se naradila ali imam 14 čižmca koje treba napuniti (ha, ha, ha, pa mogu ja u njih staviti i salvetice, pa kistove, pa svašta nešto!!)
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 00:11
joj, baš su dobre.....bravo Franjice....moramo se dogovoriti na kavici koliko će nam novaca ostati nakon kupnje cvijeća, pa da napunimo tvoje čizmice....
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 09:36
Čizmice ćemo napuniti onime što rade tete salvete!
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 13:15
teglama za cvijeće??? ne bu nam stale .....Big%20smile
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 13:57
bok svima,bio mi pokvaren comp pa nisam baš u toku..
kaj bu  bilo to "radna kavica"  ja neznam raditi salvete Unhappykaj se bu još radilo?
 
Nego a jel bi ja mogla napraviti keksiće od tijesta ali ih ostavim bijele,pa nek si klinci sami maljaju po njima. Ak može da se primim posla pa u četvrtak (jel to ovaj 27.11. )? donesem?
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 14:06
Originalno poslano od člana cvetlin cvetlin napisao:

bok svima,bio mi pokvaren comp pa nisam baš u toku..
kaj bu  bilo to "radna kavica"  ja neznam raditi salvete Unhappykaj se bu još radilo?
 
Nego a jel bi ja mogla napraviti keksiće od tijesta ali ih ostavim bijele,pa nek si klinci sami maljaju po njima. Ak može da se primim posla pa u četvrtak (jel to ovaj 27.11. )? donesem?



baš sam to rekla proljeću...da im napravimo nekaj pa da si sami pofarbaju....super, to donesi.... to je ovaj četvrtak.... vidimo se!!


imaš u savjetima božićni ukrasi za ladimirevce pa tamo pogledaj što se sve radi.... od viška glava ne boli...
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 14:16
ok vidimo se !!! idem odma mijesiti
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 17:38
mozese donjeti i ovaj cetvratk... ali i nije to zadnji dan... jer cemo se na kavici detzaljno dogovoriti sta i kako cemo... kada se ide i kako sa transportom i sl.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 19:15
Krenule smo, krenule smo, NAŠE čižmice mogu primiti i veeeelike tegle
koje iz Zagreba mogu krenuti napunjene svim i svačim, a onda lijepo Marinovo Društvo smao prebaci... toliko da se zna (a kaj ja mogu kad nisam za male stvari, sva sam široka pa su mi i prsti kak safalade)
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 23:06
Franjice, kak nisi za male stvari, radovi su ti prekrasni....nemoj se podcijenjivati....
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 10:55
Super! Ipak vas ima! Našla bum cajta da dojdem sutra garant! Vidimo se sutra!
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 14:26
Evo, admin me zamolio da u njegovo ime javim da neće moći doći na kavicu jer neće nikako stići, pa da znate ak nosite neke pakete ili nešto za njega, da ipak ostavite doma...za neki drugi put....
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 14:27
i nek mi netko pliz kaže gdje se točno nalazimo....smile143
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 14:47
bubamara22, znaš gdje je Autobusni kolodvor i tramvajska stanica ispred njega, pa glavni ulaz. Malo desno od njega su pokretne stube. Već ćeš nekoga naći. Kafić je na prvom katu, iznad tram. stanice. Na zidu su nacrtani neki afrički motivi, vidi slike od posljednje zagrabačke kavice.
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 14:52
puno Vam hvala....već sam mislila odustati jer ne znam kako nekog naći......
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 10:40
Radna kavica se odrađuje nakon dogovora, dogovorila sa g. Krunoslavom vlasnikom Chemaca, odobrio nam 500,00 kunića, naručila po dogovoru 9 kalupića.... juuuuuupi, juuuupi, idemo dalje!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.