Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zvrkov vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zvrkov vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 63>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 16:12
Stvarno je grozno kad toliko dana pada kiša. Mahovina se hvata ko luda, vidim i kod tebe, a biljkice koji si nabavila bilo bi zaista šteta izgubiti, pa dobro je što imaš s njima kamo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 17:34
Nisam jos uspjela posaditi biljke koje sam dobila (sutra budem, valjda LOL), danas sam uspjela malo ocistiti, obrezati biljke za pred zimu.

Vrt je toliko mokar da nisam vec dva,tri tjedna privirila u cvjetnjak.

Danas nakon brze radne akcije (pocela je padati kisa Confused)



A ovako to isto mjesto izgleda na ljeto



Sada:



U 5 mj. :






Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 18:14
Prekrasne slikesmile99. Obožavam primjere vrt prije i poslije, a ovo je poput toga.Clap
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 19:30
Draga moja glavno da se vodurina povukla, a izgled vrteka "danas" pa to je normalno stanje ništa strašnog. Za četri pet mjeseci opet ćemo uživati u pupoljcima.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 14:26
Allo Zvrk, ma dali je ono sa prve slike zimska mahonia, izgleda predivno Hug
Malo za utjehu, kod nas je danas pravi potop Confused
 
Sjećanje na proljeće i ljeto Clap, lucifer me uvijek oduševi Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2009 u 13:00
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Allo Zvrk, ma dali je ono sa prve slike zimska mahonia, izgleda predivno Hug
Malo za utjehu, kod nas je danas pravi potop Confused
 
Sjećanje na proljeće i ljeto Clap, lucifer me uvijek oduševi Hug


Da to je mahonia Star. sada je u punom cvatu.

Kod nas sija sunce a  ja danas ne radim, posadila sam biljke koje sam dobila prije koji tjedan, odoh vidjeti gdje cu staviti lukovice.

Narcise su vec provirile iz zemlje ,jedno dva,tri cm Shocked.


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 08:11
Tvoj me vrt svaki put iznova oduševi. Ali imaš podosta posla u njemu. No  svako godišnje doba ima svog čara. Naravski ljeti je najljepše jer pršti od boja.
Nadam se da ćeš nam slikati i ako  ga pokrije snijeg.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 10:06
Hvala bakaHeart!
I kao da si znala jucer nam je pao prvi snijeg ove zimeWink.

Ujutro rano (dijete me dignulo iz kreveta oko 6.30 LOL)







Pogled iz vrta prema jezeru



Meni najdraza



Jezero



Polje





Na putu do kuce





Holly



Jucer u nasem polju.


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 10:20
I ja koja mrzim snijeg mogu samo reći da su ovo predivne slikice zimske idile.Najviše me je očarala slika prema jezeru iz vrta.Prelijepo.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 10:21
Zvrk prekrasnooo, ulovila si prekrasne motive, super slike preve božićne, a holly je smile120
život je more
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 10:22
prekrasni prizori.....
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 13:08
I mi smo zatrpani snijegom. MM nije mogao otići na posao.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 13:15

Zvrk predivno, prekrasno, čarobno!.

Znam da vam je donijelo možda i poteškoća, ali tvoj vrt i okoliš pod bijelim pokrivačem - doživljaj za oči!Thumbs%20UpThumbs%20Up

Kod nas su najavljivali snijeg za danas, iako je jučer bilo vedro... pa sam nekako zaključila da bi moglo biti ovih dana i kod tebe!Big%20smile
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 13:19
Divno Zvrk, fotke su kao sa nekog kalendara! Prekrasan ambijent pod snijegom! smile141
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 16:21
Zvrk slike su prekrasne, pogotovo su me oduševile slike jezera i drveća Clap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 16:27
I ona tebi najdraža je i meni najdraža, ali sve su lijepe
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 17:52
koje lijepe sličice i krajolik, sve su lijepe! ništa ljepše ujutro se probudiiti a snijeg u dvorištu!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 00:28
Ljepota prirode je neiscrpna - svaka promjena donosi novi doživljaj, svaki detalj koliko god bio poznat ipak uvijek izgleda jedinstven, neponovljiv.
Krošnje drveća pune inja liče na čipku, snijeg na travi na mekani sag, a cijela atmosfera odiše odmjerenošću, finoćom, elegancijom... A jezero je sada došlo do punog izražaja. Prekrasno!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 06:57
Zvrk, predivne zimske slike..pejzaži..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 14:31
I opet nas je zasulo













Glavna cesta (zaledena)


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.