Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tete salvete - naše fotke i ostale zaniml
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tete salvete - naše fotke i ostale zaniml

 Odgovori Odgovori Stranica  123 15>
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Tete salvete - naše fotke i ostale zaniml
    Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:02
 
moj majstor
 
 
mi dva
 
sad  i mene znate!!!!
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:03

ma baš ste slatki vas dvoje Smile

 
a to što ste u krivoj temu ćemo ovaj put oprostiti Tongue
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:04
baš je super ova zadnja slika!!! antonio je preeeeesladak!! a bome ima i super mamu !!
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:06
Jassi slatki ste oboje, sve ruzno prode i kad se osvrnes vjerojatno vidis samo svog andela a bad thing su daleko zakopane.
Samo da ti kazem i moj je jarcina 11.01. ce imati 4 godine
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:07
danas sam malo neaktivna, nemam vremena, šef puše za vratomsmile51al sam morala ovu gornju prepisku komentirati...hrabre ste, svaka vam čast...al to su ti žene...uvijek se dočekaju na noge i idu dalje...vas dvoje ste jako lijepi, držite se zajedno i nitko vam ništa neće moći...smile79
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:07
sunce pozdrav jarcu
 
buba maro-ti nas znas uzivo, koja smo mi bomba
 
iris necu vise ali si nism mogla pomoc s onim cvjeticem u kaktusu
 
 
isprikaaaaaaaa velika
 
 
za kaznu danas cu raditi nocu i sutra staviti slike uradka
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:08
kad smo kod jaraca, moja kćer će 13.1. napuniti 12Wink
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:11
hihihi...gle ti ovo..koja lijepa i cudna slucajnost.........puno malih jarcica...zamisli ih na hrpi..........
 
nwgo htjedoh reci:
 
gdje su salveteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
 
koliko traje to slikanje u rijeciiiiiiiiiiiiiiiii
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:14
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:


baš je super ova zadnja slika!!! antonio je preeeeesladak!! a bome ima i super mamu !!


Ne mogu vjerovati...moj se zove TONI....i 16.10. je imao 4 godine Iris...moram i ja svoju srećicu pokzati, pls..nemoj se
ljutiti....da se dečki upoznaju
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:16
jao majstor....gle ti ta usta...tak i moj objesi...iris se ne ljutiiiiiiiii jer se volimooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 
hippy dojdi na igranjeeeeeeeeeeeeeee
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:17
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:


baš je super ova zadnja slika!!! antonio je preeeeesladak!! a bome ima i super mamu !!


Ne mogu vjerovati...moj se zove TONI....i 16.10. je imao 4 godine
Iris...moram i ja svoju srećicu pokzati, pls..nemoj se
ljutiti....da se dečki upoznaju

 
koja super fotka!!! a mali je lijep na mamuSmile
 
nego, da mi otvorimo novu temu sa slikama naših ljepotana i ljepotica? LOLWink
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:18
Ajmo....mislim da bi totalno zatrpali forum
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:18
DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 
ajde otvori da selimo slike
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:20
Kad  je bal nek je maskembal...admine sorry, ipak smo mi babe i volimo svoje princeve i princeze


Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:22
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

jao majstor....gle ti ta usta...tak i moj objesi...iris se ne ljutiiiiiiiii jer se volimooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 
hippy dojdi na igranjeeeeeeeeeeeeeee
 
mislim da bi vas dvije trebale organizirati jedan veseli vikend...kad iskafenišete, djeca se dobro izigraju, lijepo ih spremite na spavanje, a vi udri po salvetama, bojama, tijestu i inim lijepim stvarčicama...ionako običavate raditi noćnu smjenu obadvijeLOL
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:26
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

jao majstor....gle ti ta usta...tak i moj objesi...iris se ne ljutiiiiiiiii jer se volimooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 
hippy dojdi na igranjeeeeeeeeeeeeeee
 
mislim da bi vas dvije trebale organizirati jedan veseli vikend...kad iskafenišete, djeca se dobro izigraju, lijepo ih spremite na spavanje, a vi udri po salvetama, bojama, tijestu i inim lijepim stvarčicama...ionako običavate raditi noćnu smjenu obadvijeLOL
 
to bi bila manufaktura u punom pogonu
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:32
hvala na seljenju............Smile
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:41
A ovo je moje prvorođeno...Lara.. 15.g. Slikano ove godine na njenu krizmu.....


Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:42
super kikaci, svi po redu! blago mamama!
 
moram i ja od svojih fotke svoje negdje iskopat pa stavim...
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:42
isusek pa ti imas tak velko dijete---prekrasna je...., uzmem joj fotku za nasu casting agenciju, jako je lijepa
 
pa ja sam stara baba s malim detetom....bbbuuuuaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,734 sekundi.