Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tete salvete - naše fotke i ostale zaniml
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tete salvete - naše fotke i ostale zaniml

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 15>
Korisnik
Poruka
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:43
ups, pardon, ova zadnja ljepotica vise ne spada u kategoriju kikaci LOL
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:45
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

isusek pa ti imas tak velko dijete---prekrasna je...., uzmem joj fotku za nasu casting agenciju, jako je lijepa
 

pa ja sam stara baba s malim detetom....bbbuuuuaaaaaaaaaaaaaa



JA sam STARA BABA sa malim detetom.....
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:47
A za casting...ima ona i boljih slikica

Stalno je na nekim audicijama.....btw, inače statirala u Bitangama i princezama.....sad će se vrtiti jedan finski spot na MTV-ju..u kojom on pleše.... sunce mamino   
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:47
ma kaj ti je-koliko godina imas. ?  evo ja javno priznajem, u svibnju cu imati okruglo 40
 
ajde sad reci nesto!!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:48
posalji mi na mail par fotki, odoh ti ga dati na pp
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:48
tek u travnju ćeš u klub gdje smo hana i ja LOL
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:49
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ma kaj ti je-koliko godina imas. ?  evo ja javno priznajem, u svibnju cu imati okruglo 40
 

ajde sad reci nesto!!


Ja svoje godine ne skirvam...btw, vidljivo u profilu....43....tj. u veljači 44
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 11:52
kaj ti je, to su ok godine..mi smo u drugom pubertetu. uostalom kazu da su nalijepse ove godine...i ja si sad najbolje izgledam iskreno, ok guza mi je veca i kolicina celulita, ali sve mi se vise dopada na meni neg prije......lalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 12:06
a sad odoh raditi za ozbac
 
kissi kissi
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 12:24
Djevojčice moje drage, molim vas da me pozovete na druženje, neću se s vama igrati nego je mene lupio bakasindrom i fali mi malih kikića pa meni dajte sve svoje jarčiće a ja ću dovesti svojeg netjaka škorpijicu pa da vidite vriske i cike!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 12:56
dojdi i ti...evo ti nasi klinci, uzmi svoje i svi sretni
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 13:00
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

A ovo je moje prvorođeno...Lara.. 15.g.
Slikano ove godine na njenu krizmu.....






AJOJ A ZASTO JA NE MOGU VIDJETI SLIKU....NEZNAM OTVORITI?
pomogniteAngry
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 13:08


Jel sad vidiš?
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 13:52
majko bozja koliko lipe dice na jednom mistu,lana je prava krasotica.....kad smo kod godina,meni ce u svibnju bit 44...lani me sinov novi razrednik pitao da sto sam mu ja,dali sestra,pa se covjek stao ispricavat kad sam rekla da sam mama.pojma on nema da mi je dao najljepsi kompliment ikad...pa kako onda neces bit zadovoljan s godinama,zivile 40+smile126
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 13:53
bravo draga, pa kaj sam ja rekla...jedino kaj sam trebala ranije roditi, ali nema veze.....
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 13:53
O HIPPY......vidim..... predivna su ti djeca........na tatu.....a mali jastučić.....slatkić pre više
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:10
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

O HIPPY......vidim..... predivna su ti djeca........na tatu.....a mali jastučić.....slatkić pre više


Draga..ti si meni uvijek bila jako draga...al kaj ti je ovo trebalo da su lijepi na tatu
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:11
e leonarda Tongue
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:18
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

e leonarda [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley17.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Tongue" />


Ma ne bi mi bilo žao da nije vidjela mog muža...pa ajde...žena ne zna ...
ali ovako nešto izjaviti nakon što ga je upoznala....neoprostivo
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:23
eto i moijeh haharahaca ... al oni zbilja lice na oca, oca im popisanog.... LOL
 
od cijele genetike, od mene nista pokupili nisu, osim ajde imaju sluha...
 
 
slika od prije par mjeseci, ovaj manji je sad vec pravi klipan LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,704 sekundi.