Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tete salvete - naše fotke i ostale zaniml
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tete salvete - naše fotke i ostale zaniml

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 15>
Korisnik
Poruka
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:25
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

O HIPPY......vidim..... predivna su ti djeca........na tatu.....a mali jastučić.....slatkić pre više


Draga..ti si meni uvijek bila jako draga...al kaj ti je ovo trebalo da su lijepi na tatu


nista osobno....pa ja vidila samo tatu.....mamu jos i ne vidjehLOL
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:26
evo i mMPS...ovo je sa krizme


The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:26
ovdje je manje ozbiljan sad ima 14. i moja je ribica

The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:27
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:28
koncert klasicne gitare

The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:28
elektricna gitara

The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:28
s ćim vi hranite djecu kad su sva tako lijepa Smile
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:31
Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

eto i moijeh haharahaca ... al oni zbilja lice na oca, oca im popisanog.... LOL
 
od cijele genetike, od mene nista pokupili nisu, osim ajde imaju sluha...
 
 
slika od prije par mjeseci, ovaj manji je sad vec pravi klipan LOL



branka,branka......kako mozes biti ponosna na  dva bisera......ajme raznjezim se kad vidim malecke...bebeke......Smile
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:31
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

ovdje je manje ozbiljan sad ima 14. i moja je ribica[IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn173/leonarda1_2008/slikeizaparatasve215.jpg" />

ž
Ajme Leonarda, ja ovu sliku ne smijem pokazati mojoj Lari.....Ona je lakozaljubive prirode.....
Dobro da nismo onaj vikend došli do vas ...tko zna kaj bi bilo

Mali ti je prekrasan....rijetko kada za tako velike dečke mogu reći....ali on je lijep...
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:32
ma to su djeca buducnosti....svi su fotogenični....kad ja pogledam svoje slike iz djetinjstva....ajme majko....Embarrassed
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:32
jao koji bebaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 
a ovaj dugokosi majstor-s njim bus imala posla...cure bus metlom mela s praga ak to vec ne delas
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:34
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

ovdje je manje ozbiljan sad ima 14. i moja je ribica[IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn173/leonarda1_2008/slikeizaparatasve215.jpg" />

ž
Ajme Leonarda, ja ovu sliku ne smijem pokazati mojoj Lari.....Ona je lakozaljubive prirode.....
Dobro da nismo onaj vikend došli do vas ...tko zna kaj bi bilo

Mali ti je prekrasan....rijetko kada za tako velike dečke mogu reći....ali on je lijep...


a cuj, sto je tu je......gregor vas ocekuje s nestrpljenjem......on je vidio laru i ne moze vjerovati........rekao je da njegova generacija nije takvu djevojku još vidjela....WinkLOL, i mislim da je krajnje vrijeme za vas do nas....Wink
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:34
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

eto i moijeh haharahaca ... al oni zbilja lice na oca, oca im popisanog.... LOL
 
od cijele genetike, od mene nista pokupili nisu, osim ajde imaju sluha...
 
 
 
slika od prije par mjeseci, ovaj manji je sad vec pravi klipan LOL



branka,branka......kako mozes biti ponosna na  dva bisera......ajme raznjezim se kad vidim malecke...bebeke......Smile
 
fala fala... i ja sam uglavnom raznjezena osim ponekad (citaj: pocesto) kad bi ih najradje u top strpala... vade oni meni mast... al zato sam tak fino slank LOL
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:34
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:


Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

O HIPPY......vidim..... predivna su ti djeca........na tatu.....a mali jastučić.....slatkić pre više


Draga..ti si meni uvijek bila jako draga...al kaj ti je ovo trebalo da su lijepi na tatu [IMG]smileys/smiley3.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley18.gif" align="middle" />
nista osobno....pa ja vidila samo tatu.....mamu jos i ne vidjeh[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />


Ajme draga....ja znam da nisam bog zna kaj....ali ako ti misliš da su mi djeca lijepa na tatu...pa ja mora da sam onda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:35
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

jao koji bebaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 
a ovaj dugokosi majstor-s njim bus imala posla...cure bus metlom mela s praga ak to vec ne delas


ovako djeluje buntovno....

ali on ti je miran.....pristojan....dobar.....

.znas kak vele....mama uvijek zadnja dozna...LOL
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:36
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:


Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

ovdje je manje ozbiljan sad ima 14. i moja je ribica[IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn173/leonarda1_2008/slikeizaparatasve215.jpg" />

ž
Ajme Leonarda, ja ovu sliku ne smijem pokazati mojoj Lari.....Ona je lakozaljubive prirode.....
Dobro da nismo onaj vikend došli do vas ...tko zna kaj bi bilo [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" />

Mali ti je prekrasan....rijetko kada za tako velike dečke mogu reći....ali on je lijep... [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />
a cuj, sto je tu je......gregor vas ocekuje s nestrpljenjem......on je vidio laru i ne moze vjerovati........rekao je da njegova generacija nije takvu djevojku još vidjela....[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />, i mislim da je krajnje vrijeme za vas do nas....[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />

Ajme stara....pa možda ipak da mi dođemo   
Znaš kako je to bilo u stara vremena....možda se možemo kaj i dogovoriti
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:37
Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

eto i moijeh haharahaca ... al oni zbilja lice na oca, oca im popisanog.... [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />
 

od cijele genetike, od mene nista pokupili nisu, osim ajde imaju sluha...

 

[IMG]http://i383.photobucket.com/albums/oo279/branka202/dora%20i%20jurica/IMG_6834.jpg" />

 

slika od prije par mjeseci, ovaj manji je sad vec pravi klipan [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />


Ajme Branka....pa oni su obadvoje šećeri....koje okice

Kažeš na tatu?!
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:38
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:


Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

O HIPPY......vidim..... predivna su ti djeca........na tatu.....a mali jastučić.....slatkić pre više


Draga..ti si meni uvijek bila jako draga...al kaj ti je ovo trebalo da su lijepi na tatu [IMG]smileys/smiley3.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley18.gif" align="middle" />
nista osobno....pa ja vidila samo tatu.....mamu jos i ne vidjeh[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />


Ajme draga....ja znam da nisam bog zna kaj....ali ako ti misliš da su mi djeca lijepa na tatu...pa ja mora da sam onda


LOLLOLLOL
a ne mogu od smjeha......ali nesto sam primjetila.....mi uopce ne vidimo svoje muzeve da izgledaju dobro.....valjda godine cine svoje......LOL

ali slusajte...cujte i pocujte....hippy ima zgodnog muza....Wink

LOL
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:39
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

ma to su djeca buducnosti....svi su fotogenični....kad ja pogledam svoje slike iz djetinjstva....ajme majko....[IMG]smileys/smiley9.gif" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />


Ma daj molim te...bila sam ko sa reklame...
Moj je problem...kad SAD pogledam svoju sliku nemrem vjeovati da sam to ja
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:41
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:


Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:


Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

O HIPPY......vidim..... predivna su ti djeca........na tatu.....a mali jastučić.....slatkić pre više


Draga..ti si meni uvijek bila jako draga...al kaj ti je ovo trebalo da su lijepi na tatu [IMG]smileys/smiley3.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley18.gif" align="middle" />
nista osobno....pa ja vidila samo tatu.....mamu jos i ne vidjeh[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />


Ajme draga....ja znam da nisam bog zna kaj....ali ako ti misliš da su mi djeca lijepa na tatu...pa ja mora da sam onda [IMG]smileys/emot69.gif" align="middle" />
[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />a ne mogu od smjeha......ali nesto sam primjetila.....mi uopce ne vidimo svoje muzeve da izgledaju dobro.....valjda godine cine svoje......[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />ali slusajte...cujte i pocujte....hippy ima zgodnog muza....[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />


Draga...koliku imaš dioptriju???
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.