Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tete salvete - naše fotke i ostale zaniml
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tete salvete - naše fotke i ostale zaniml

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 15>
Korisnik
Poruka
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 15:14
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Ajd ne zezaj.. jošće i javna rasvjeta biti kriva!!


E da fakat..toga se nisam sjetila
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 15:18
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Drage moje imate prekrasnu djecu, ali ni vi niste za bacit!!!
Većinu sam vidjela i upoznala i mogu reći da nam je forum pun zgodnih komada!!!

Ja se još uvijek ustručavam staviti svoga "anđela" , ali samo ću vam reći da je i moj sin lijep...


Potvrđujem...vidjela slikicu....
Mali je lijep na mamu
 
Sad me srce hoće strefiti...gdje si ti vidjela moga sina...nisam stavljala slike!!!
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 15:20
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Drage moje imate prekrasnu djecu, ali ni vi niste za bacit!!!
Većinu sam vidjela i upoznala i mogu reći da nam je forum pun zgodnih komada!!!

Ja se još uvijek ustručavam staviti svoga "anđela" , ali samo ću vam reći da je i moj sin lijep...
Potvrđujem...vidjela slikicu.... Mali je lijep na mamu [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />

 

Sad me srce hoće strefiti...gdje si ti vidjela moga sina...nisam stavljala slike!!!


Isuse Proljeće...pa kaj ti je....a kad smo bili na kavi..jesi mi pokazala sinovu sliku koju si htjela staviti na ono brezino drvce????
Pa kak si zaboravila?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 15:22
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Drage moje imate prekrasnu djecu, ali ni vi niste za bacit!!!
Većinu sam vidjela i upoznala i mogu reći da nam je forum pun zgodnih komada!!!

Ja se još uvijek ustručavam staviti svoga "anđela" , ali samo ću vam reći da je i moj sin lijep...
Potvrđujem...vidjela slikicu.... Mali je lijep na mamu [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />

 

Sad me srce hoće strefiti...gdje si ti vidjela moga sina...nisam stavljala slike!!!


Isuse Proljeće...pa kaj ti je....a kad smo bili na kavi..jesi mi pokazala sinovu sliku koju si htjela staviti na ono brezino drvce????
Pa kak si zaboravila?
 
smile157
Da sad se sjećam!!!
Kako sam se bila preplašila!!!
Ah,hippy, nemoj mi zamjeriti love me godine...LOL
A
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 15:22
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Drage moje imate prekrasnu djecu, ali ni vi niste za bacit!!!
Većinu sam vidjela i upoznala i mogu reći da nam je forum pun zgodnih komada!!!

Ja se još uvijek ustručavam staviti svoga "anđela" , ali samo ću vam reći da je i moj sin lijep...
Potvrđujem...vidjela slikicu.... Mali je lijep na mamu [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />

 

Sad me srce hoće strefiti...gdje si ti vidjela moga sina...nisam stavljala slike!!!


Isuse Proljeće...pa kaj ti je....a kad smo bili na kavi..jesi mi pokazala sinovu sliku koju si htjela staviti na ono brezino drvce????
Pa kak si zaboravila?
 
smile157
Da sad se sjećam!!!
Kako sam se bila preplašila!!!
Ah,hippy, nemoj mi zamjeriti love me godine...LOL
A i hvala ti na komplimentu, ali daleko je to od lijepog!!!
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 15:31
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Drage moje imate prekrasnu djecu, ali ni vi niste za bacit!!!
Većinu sam vidjela i upoznala i mogu reći da nam je forum pun zgodnih komada!!!

Ja se još uvijek ustručavam staviti svoga "anđela" , ali samo ću vam reći da je i moj sin lijep...
Potvrđujem...vidjela slikicu.... Mali je lijep na mamu [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />

 

Sad me srce hoće strefiti...gdje si ti vidjela moga sina...nisam stavljala slike!!!
Isuse Proljeće...pa kaj ti je....a kad smo bili na kavi..jesi mi pokazala sinovu sliku koju si htjela staviti na ono brezino drvce???? Pa kak si zaboravila? [IMG]smileys/smiley5.gif" align="middle" />

 

[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot4.gif" height="60" width="60" align="absmiddle" alt="smile157" />

Da sad se sjećam!!!

Kako sam se bila preplašila!!!

Ah,hippy, nemoj mi zamjeriti love me godine...[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />

A i hvala ti na komplimentu, ali daleko je to od lijepog!!!



Joj draga moja...
....Pa ti si zgodna žena...tko ima više od 500 postova nek se uvjeri na onom topicu gdje su slike forumaša...pa da vidimo tko je u pravu
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 15:36
 
Hippy, da ja tebi stavim sliku iz vremena kada sam trenirala košarku, da vidiš šta je mlado i zgodno...
20 kilograma je viška...moram dogovoriti sa jassi neki program mršavljenja!!!
AngryConfused
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 18:28
proljece pa vec si stavljala sliku sincica,na temi sa tvojim radovima,stvarno te love godine dragaBig%20smile
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 21:41
ajme, danas se otvori tema i već 5 stranaShocked dakle, da vam ja rezimiram: SVA su djeca lijepa i dobra na mame...tate su tu tek za neke detaljeWinkLOL
drugo...proljeće, nemoj mi te kile spominjati jer ti fakat dobro izgledaš...fino su ti se rasporedile ako ih je viškaTongue cure, vjerujte na riječ...dalje...hippy...kaj si navalila na svog dragičku? Smile nije da padaš u nesvijest dok ga vidiš, ali ima svojih kvaliteta...visok, vitak...i ja bi da se mogu tak opisatiLOL bogme, i ja sam premašila 20+ unazad 10-ak godina...eto...sad sam vam sve rekla kaj vas idesmile61
 
a djeca su vam sva odreda lijepa, stvarno jesu...smile79vidi početak postaLOL
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 09:09
hehehe koja kafa ovdje....nasa deca cuda rade
ajmo koke radna grup aza vjezbanje.....postrojavanjeeeee...koja IMA HIZU TAM VAS TRENKAM PA DA VIDITE CVRSTIH GUZA I RAVNIJIH TRBUHA...IHHHA
 
heheh zamislite nas kak vjezbamo ali usput i nekaj saramo i lijepimo...hehehe salvetna tehnika fitnessa
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 10:30
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

hehehe koja kafa ovdje....nasa deca cuda rade
ajmo koke radna grup aza vjezbanje.....postrojavanjeeeee...koja IMA HIZU TAM VAS TRENKAM PA DA VIDITE CVRSTIH GUZA I RAVNIJIH TRBUHA...IHHHA
 
heheh zamislite nas kak vjezbamo ali usput i nekaj saramo i lijepimo...hehehe salvetna tehnika fitnessa
 
Kad smo kod vježbanja, ja sam sinoć dobila steper!!!
Izdržala sam cijele 3 minute na njemu....Wink
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 10:40
i ja sam vježbala kako pojesti 3 komada crnca bez jaja u najkraćem mogućem rokusmile222
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 10:42
jao da mi vas je vidjeti ....hehehe ja gazila steper po sat vremena...hehehe dok ga nisam strgalaEmbarrassed
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 10:55

lako ga je tebi gaziti kada si ti u formi, a ja ....hmmm ni f od forme...ali budem cilj mi je za početak 15 minuta a poslije pola sata....

Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 11:06
je vraga...nisam vjezbala vec prek 5 god....ali sam tvrdoglava bikica
 
nego samo tako, postepeno i vidjeti ces, samo nemoj odustati, i kad iimas upalu misica ne stati drugi dan...nastaviti da se naviknu na rad
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 11:30
...ali sam tvrdoglava bikica ...
A šta ti još trebam reći...i ja sam bikica i onda ti je sve jasno!!!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 11:33
pa nemrem vjerovati koji forum...deca jarcici, mame bikice....sve smo slicne...........
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 11:54
ja odskačem...ja sam ribicaSmile
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 11:56
kak moja mama..................
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 11:57
eto...ipak neštoWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,264 sekundi.