Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 79>
Korisnik
Poruka
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 19:23
što reći nego bravisimo
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 21:54
kutijica s lopočima mi je totalni  smile227
sviđaju mi se boje, a žabac me oborio s nogu.
I ne znam više što da pametno kažem pa je to za sad dosta.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 22:08
a samo jedan dan nisam stigla sve pregledati a ono eksplozija radova!dok sam proučavala(dubiozno)kutiju i krenula da komentiram,imam što i vidjeti-sliken i to dvije!spavaš li ti kada?ne mogu vjeropvati!predivne slike,predobra kutija!žabica je glavna!Thumbs%20Up
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 07:58
nekako su nam se te kre-kre životinjice dopale. Pa i nisu neke da bi ih čovjek pomilovalo a možda zato što su samo to slike. Sve životinje su "slatke" dok su male kao i ljudi tj. djeca ali kad porastu pretvore se u "zvijer" .
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 08:13
Odlična slika...pravo osvježenje za ovo kišno jutro..
Thumbs%20Up
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 08:54
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

kami ako ti pomaže pola salvete - tvoja je

rado bi posvojila tu polovicu i osigurala joj lijepi život...Embarrassed
već imam neke ideje kako bi ju udomila...
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 18:21
Meni je žao...al ja ne volim žabe ni žive, ni na TV-u, nikako...a svi drugi ih vole...pa i kao ljubimce.
I ovdje se svima svidio žabac-ja biram lopoč, ok?!
Inače mi je kutija jako lipa, samo sam na žapca napravila bljak-a to nije do tebe, već do moje neke odbojnosti prema žabama, paucima, i da ne nabrajam.
Ova zadnja slika je baš za napunit baterije. mogla bi se zvat "dođite se malo odmorit"....oku jaaakoooo, jaaakoooo ugodna!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 19:11
Lijepe proljetne boje na tvojoj kutijici podižu proljetno raspoloženje (bez obzira na kišni dan). Pretpostavljam da si je sama s rozom konturom doradila. To mi se baš sviđa. Tvoj pejzaš nas poziva na izlazak u prirodu. Prava opuštajuća sličica.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 19:44

ftičice su mi slatke i lijepo si ih doradila ali meni je kutija s žabcem predobra smile89

Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 23:47
Gledajući tanjur,kažem super,dolaze kutije nastaje "bum"vi kao da znate da mi srce jače lupa kad su one u pitanju.Igle čuda prekokrasan motiv na platnu,opčinjena sam.
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 21:57
smile89super ti je kutija sa lopocima i zapcem, bravo smile169
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 16:40









malo sam udavila neke tete salvete za note ali problem je bio kod veličine kutijica. Ja više volim manje kutije i motivi su zapravo takvi kakvi jesu pa ponekad ne "odgovaraju" mojoj zamisli.

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 18:41
Asutila si da si napravila novu kutiju.
Perfa.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 19:12
kutijica je savršena smile94
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 10:53
E, baš ti gledam ovu kutiju, a imam sličnu-samo veliku, i baš se mislim šta bi s njom pošto je opšivena ovim trakama od skaja+ zakovice.
To im je već jako upadljivo i nikako da smislim šta skombinirat s tim.
Bojim se cilo vrime-ako stavim cviće da ne bude prenakićena, a šta stavit da paše uz spomenute detalje koji su već na njoj?!

Ti si mi na ovoj svojoj ...baš, baš... pogodila s notama!


Ja ću se s mojom nastavit dvoumit   
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 13:09
mare, da samo znaš što sam joj sve radila. Prvo pokušala skinuti zakovice no nisu sve htjele van, onda ih vratila na mjesto, pa prebojala i preko skaja bojom e to je tek bilo grozno. Moralo je na ribanje četkicom jer je boja ušla i u rupice konaca (još se vidi) i na kraju je ispalo da pametniji popušta
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 13:11
Super je, u nju bi trebalo staviti onaj mehanizam - da svira kad se kutija otvori.
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 16:15
Prekrasna starinska kutija s glazbenim štihom, predivno smile94
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 20:46
kutijica je već dobila svog gospodara i šteta što je nisam slikala iznutra jer su unutra isto note ali tako razbacane kao da će pobjeć van kad se digne poklopac. Kao što Otok kaže samo nedostaje muzika - ona mala noćna.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 20:56
lijepa kutijica... volim motive s notama i slovima... samo je steta sto je nisi slikala iznutra Tongue
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 79>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.