Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mojih ruku djelo...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mojih ruku djelo...

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Anabella View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anabella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Mojih ruku djelo...
    Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 19:32
evo konacno nekoliko slikica mojih "uradaka" nisu pretjerano dobre kvalitete jer su slikane n95-icom, no evo bar nesto (ovo je samo dio mojih radova, ostatak stize do bozica, jer ih moram pronaci, bar one od proslog bozica)... ovo sam ja radila sa svojom 8- godisnjom necakinjom... neki radovi nisu bas nesto posebno lijepi ali su svakako posebni.... evo ga....

ovo sam radila danas sa malom, uskoro cu vam postupak objasniti...

moji novi svjecanjaci (i prvi na koje sam ponosna)




u pozadini vidite rasute glittere... Smile



evo slika... prvu sam ja slikala a druge dvije ja i misko zajedno...












kao sto rekoh nismo neki slikari ali je bitno da to radimo s ljubavi...

evo malo mojih radova..

prijateljica je s ljetovanja u puli si kupila ovakav slicni ukras, pa sam si od jedne mase za modeliranje napravila "kopiju" toga, jer mi je preljepa... evo moje verzije..



kutija za cd-e



ovo je moja bozicna nedovrsena cestitka kad ju dovrsim dat cu vam slike svih njezinih dedalja i stvarno sam na nju ponosna...



moji pokusaji stvaranja kuglica, posto nisam hrjela klasicne kuglice, odlucila sam se za obicne balone te cu s njima postici "jajasti" oblik...

ima ih svakakvih oblika jer to radim za skolu a oni su takve zatrazili...




evo ljepilo domace izrade.. haha



p.s. budite blagi....Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 19:51
kako smo svi slični...svi smo jako kritični prema svojim radovima Big%20smile
a svi su radovi lijepi Smile a još je i misko pomagao
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 20:12
Slažem se s iris, sve je krasno, ali ovaj zadnji prizor mi je pokvario večeru (što možda i nije tako loše)
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 20:20
svaka cast cestitka mi se bas svidja
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Anabella View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anabella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 20:37
ah cure znam nisam neki da vinci, ali kao sto rekoh vazno je da radim s ljubavlju, a za zadnji prizor, posebno sam ga umeljala da bi izgledalo ruznije... haha mala mi je glittere prosula po cijeloj kuci pa sad moram usisavati kud god ona krene, jao meni... ah dobila sam mob samo na 5 min pa sam poslikala ono sto sam prvo nasla, imam ja puuuuuno radova ali sad kad uzmem digitalac stizzeeeee josssss brdooooo  mojih uradaka...

dina hvala za cestitku kad je sredim vidjetcete, radjena je salvetnom tehnikom, zlatnom strukturnom pastom te akrilnim bojama pomijesanim sa glitterima, svijecnjaci su prvi koje sam radila, pa sam stavrno ponosna na njih, a sad kad prikupim stvarcice za adventski vijenac.... ne brinite stavit cu slike svih, bas me zanima misljenje ovako velikih umjetnica... Smile
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 14:46
oooo riba mi je favorit, super je draga...a recept za lijepilo?
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 07:29
riba prekokrasna.......smile79
ljepilo za kaširanje ili..........
Na vrh
Anabella View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anabella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2008 u 16:12
da, ljepilo za kasiranje... hvala cure.... eh sad za nekoliko minuta budem stavila izvedbu ovogodisnjeg adventskog vijenca....
Na vrh
Anabella View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anabella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2008 u 16:45
evo dakle moj adventski vijenac (bez svijeca)

evo vam fotke dok sam ga pravila da nebi bilo "a gdje si ga kupila"? sala.....
Smile





nakon toga sam stavila malo ovih stvarcica....



i konacni rezultat:



jos koja slikica...



to uz nove svijecnjake...






Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2008 u 08:30
Anabella...molim te veče slije.. krajni rezultat aranžmana na vidim!! smile143
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 14:13
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Anabella...molim te veče slije.. krajni rezultat aranžmana na vidim!! smile143


draga, samo klikni miš (desni klik) LOL.....na slikicu i ona ce ti se otvoriti veeelika i vidit ces kako je lijep ukras napravila nasa Anabella....Wink
bravo Anabella
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.