Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage works
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage works

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
mallory&mickey View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Studeni 2008
Lokacija: Cape Verde
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mallory&mickey Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Decoupage works
    Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 22:22






Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 22:28
Dobro nam došla ili došao!!

Krasni radovi!!
Na vrh
mallory&mickey View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Studeni 2008
Lokacija: Cape Verde
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mallory&mickey Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 22:29
Hvala na podršci, trudimo se... :)
M&M

PS Vidjeli smo i tvoje radove, krasni su...
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 22:31
Hvala.. ali ja sam početnik.. a vidi se da ti to nisi!!Thumbs%20Up

Lampica ili svjetiljka me je oduševila...baš je super!!
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 22:32
i meni se sve posebno sviđa, a najvise fascikli!!!
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 22:32
Cape Verde?
 Ak nije tajna gdje je to.. nisam plavuša al nemam pojma!!Wink
Na vrh
mallory&mickey View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Studeni 2008
Lokacija: Cape Verde
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mallory&mickey Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 22:38
Još jednom hvala na podršci, ja sam Mallory, Mickey je moj muž (tehnička podrška, upload fotki, nabava materijala, povremeno "tapkanje", "tufkanje" i sl.). Stavljat ćemo još slika, tek smo počeli, no mislim da je stvar samo u dobrim salvetama i opsesiji plastičnim, drvenim, staklenim, kartonskim i limenim predmetima svuda oko nas... a najveća je fora na forumu što svi imaju iste salvete... magnolija, prozori, Jakobove kapice s galebovima, naranče s motivima Santorinija... Morat ćemo do Austrije u nabavu salveta... :)
Na vrh
mallory&mickey View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Studeni 2008
Lokacija: Cape Verde
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mallory&mickey Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 22:40
Cabo Verde - Zelenortski otoci, odande je Cesaria Evora pa više onako metaforički...

http://images.google.hr/images?hl=hr&q=cabo%20verde&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 22:43
Veliš do Austrije... ma neki su išli i dalje!!

Istina svi večinom imaju iste salvete.. a i razmjena dobro radi.. ali ipak svatko ih napravi na neki svoj način!!
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 22:43
http://en.wikipedia.org/wiki/Cape_Verde

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Topographic_map_of_Cape_Verde-en.svg

desno dole, glavni grad Praia.... moram priznati da nisam nikad čula... daleeeekkkkoooo ste nam....
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 22:46
Očekujem još tvojih slika jer stvarno ti dobro ide... ono moraš biti hrabar.. mene ponekada samo ulovi to budi hrabra i pusti mašti na volju.. ali kada mi ta kočnica otkaže (nadam se uskoro).. bit će toga još i više!!

Uživaj.. curke su ti ovdje za 5!!
Ja odoh u krpe ali se nadam da me sirena ne bude budila ni jedanput!!
Na vrh
mallory&mickey View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Studeni 2008
Lokacija: Cape Verde
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mallory&mickey Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 22:48
Samo malo da pojasnimo... Mi nismo s Cabo Verde, mi bismo željeli biti odande... onako... metaforički... Živimo u lijepoj našoj, lijepa nam je ko Zelenortski otoci... :) zato ćemo u Austriju po salvete...

:)
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 22:48
Originalno poslano od člana lollypop lollypop napisao:

i meni se sve posebno sviđa, a najvise fascikli!!!


Nisam ni skužila da je to fascikl!!Embarrassed
Imam i ja jedan za obraditi!!
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 22:51
Originalno poslano od člana mallory&mickey mallory&mickey napisao:

Samo malo da pojasnimo... Mi nismo s Cabo Verde, mi bismo željeli biti odande... onako... metaforički... Živimo u lijepoj našoj, lijepa nam je ko Zelenortski otoci... :) zato ćemo u Austriju po salvete...

:)



ajde bar sam za jednu novu državu saznala.....Smile
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 23:15
dobrodoslicu vam zelim smile113,imate lijepe radove,lampa mi je preslatka,motiv anđela ne moze fulatsmile141
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 23:39
dobro došli Smile
Na vrh
mallory&mickey View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Studeni 2008
Lokacija: Cape Verde
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mallory&mickey Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 23:43
Hvala na dobrodošlici i podršci...
M&M
Na vrh
mallory&mickey View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Studeni 2008
Lokacija: Cape Verde
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mallory&mickey Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 23:44
Hvala na dobrodošlici. Kaća, u pravu si, motiv anđela funkcionira svuda: na lampi, vješalicama, svijećnjacima, kutijama... no najbolje nam ispada ako je podloga zlatna-bež-bijela... :)
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 09:06
dobro došli...meni je sve lijepo, nadam se da ćete nas počastiti sa još svojih radovasmile73
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 12:12
smile73welcome
 
lijepi radovi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.