Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Klematis  - Clematis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Klematis - Clematis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 119120121122123 136>
Korisnik
Poruka
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 15:34
Svi su divni :). 
Dok ja svoju Warsawku dočekam...


Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 15:50
Mis Bateman




Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 19:47
oči su mi, opet, ispale.

nego može jedno brzinsko pitanjce, tj. voljela bih neki stručan savjet, dok ne opipam puls svojoj, pošto je u tegli, plastičnoj, kiša ne može do nje, kako često zalijevam biljku (bojim se da ju ne bi presušila  ili udavila....
savijet tipa: "gurni prst do prvog zgloba, pa zalij" će mi temeljno objasniti

kupila sam i posebno gnojivo za klemantise, ima li tko kakva iskustva ?!
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 19:57
Originalno poslano od člana MermaidDreamer MermaidDreamer napisao:

oči su mi, opet, ispale.

nego može jedno brzinsko pitanjce, tj. voljela bih neki stručan savjet, dok ne opipam puls svojoj, pošto je u tegli, plastičnoj, kiša ne može do nje, kako često zalijevam biljku (bojim se da ju ne bi presušila  ili udavila....
savijet tipa: "gurni prst do prvog zgloba, pa zalij" će mi temeljno objasniti

kupila sam i posebno gnojivo za klemantise, ima li tko kakva iskustva ?!


LOL ,I ja se tako osecam kad vidim nesto lepo,a sto se pitanja tice...ja zalijem svaki dan i gledam da bude vlazna zemlja ne da pliva,jer i moj je u tegli-saksiji vec 3 godine,jer koliko znam vazno da su mu noge vlazne a krosnja da bude na suncu,kod mene je upravo tako i ne zalim se,no nadam se da ce neko ko ima vise iskustva bolje objasniti a ovde ih ima puno.Wink
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 20:10
hvala, Leona31...gledajući tvog ljepotana, mogu se samo nadati da će i moj za tri godine izgledati barem upola tako dobro

Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 20:22
Originalno poslano od člana MermaidDreamer MermaidDreamer napisao:

hvala, Leona31...gledajući tvog ljepotana, mogu se samo nadati da će i moj za tri godine izgledati barem upola tako dobro


Ja ti zelim da bude i lepsi i veci i cvetniji....smile64
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 20:23
Evo i mojeg-Mis Bateman

Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 20:25
Rembrant,prelep ti je,mada kod tebe i stap cveta,svaka cast,ocekujem i ostale tvoje lepotane.Wink
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 20:28
Leona-LOL-evo multi blue ovaj cvet obozavamClap Pogledaj sa desne strane Mis Bateman ima saksija malo se vidi ja lane polozio tri grane,i izgleda da se zakorenio,bojim se jos da odsecem od maticne biljke,dogodine cu,nigde ne zurim


Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 21:09


Naravno da nigde ne zurimo,ja imam odsecene polozenice koje su pustile pupove,ali ne diram nista dok ne cvetaLOL,ali imam isto sa zilama koje sam dobila i na jednom ima cak pupoljak ali ne diram...ovaj ti je pun pogodak,kao ruza.
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 21:14
Prelijepi su vam cvjetni ljepotani za koji dan bude i kod mene pokoji cvjetić.
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 11:14
Evo i mog, ne tako bogatog kao vaši ali ja mu se jako radujem. Ovo mu je druga godina.
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
 
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 12:05
Karmen treba mu neka resetka,najbolje drvena, a moze i metalna, da bi mogao da ide u visinu,i koren da mu bude u hladu.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 15:12
Hvala Rembrant, znam to, rešetku već imam samo nije postavljena jer se drži za ove bambuse, a i korijen mu bude u hladu, to sam osigurala. Hvala ti.
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 16:34
evo i moga....ovo mu je druga godina





vasi su divniWink
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 21:23
Karmen,Moona,prelepe bojesmile227
Na vrh
kuzminac View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 26 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuzminac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 05:18
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Karmen,Moona,prelepe bojesmile227
pridružujem se 
 
Na vrh
morena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 18:42
Pozdrav svima,trebam mišljenje boljih znalca Klematisa od mene;prije mjesec dana posadila sam "Rouge Cardinale",lijepo je ispočetka krenio,dobio nove listove.Čini mi se da je u zadnjih par dana stao,vrhovi su mu jako tanki i nekako mi se čine da su se skovrčali a listići mi djeluju suho.Pipala sam zemlju,čini mi se da ima dosta vlage,nakon ovih kiša možda malo i previše.U čemu bi mogao biti problem?Unhappy
Josipovac,Osijek
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 20:03

nikako da ih slikam,a onda ih je smlatio led

-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 20:06
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 119120121122123 136>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,311 sekundi.