Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Klematis  - Clematis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Klematis - Clematis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 120121122123124 136>
Korisnik
Poruka
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 20:18
ovaj se brzo oporavio
 
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 21:43
I moji su krenuli s otvaranjem pupoljaka


Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 22:31
morena, pogledaj sa donje strane lista ima li nekih nametnika.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
morena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 08:10
Leona31,Rembrant,Moon;Klematisi su vam predivni!!!smile141
Josipovac,Osijek
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 10:46


montana prije kiše

Westerplattte



Miss Bateman se spojio s zimskim jasminom i očigledno im je super zajedno

Neka se sve zeleni
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 10:53

Multi blue i the president kojeg smo spasili povratkom u teglu

Pillu je tek počeo



Mrs Cho. se spetljao s penjačicom



Neka se sve zeleni
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 13:28

Plavi,zeljasti,grmoliki
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 14:19
Još su mi više oči poplavile gledajući ove ljepote
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 20:58
[IMG][/IMG]



Na vrh
strma View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje strma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 09:04
Dobar dan ekipa, nova sam na forumu i ako Vas dugo pratim. Puno savjeta mi je pomoglo u uređenju mog malog cvjetnog carstva i puno se zahvaljujem.
Pozdrav svima Smile
 
 
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 11:18
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 22:23


Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 22:53
evo i moj je krenuo:)ovo mu je druga godina


Uploaded with ImageShack.us
dosadna ko tekut
Na vrh
nablica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 18 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nablica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2013 u 09:44
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/vrtno_cvijece/cudnovati_clematis/58721.aspx -

Pozdrav svim obozavateljima clematisa. I ja sam od prosle godine pocela sa svojim mahnitim kupovanjem istih. Ove godine ih imam 4. E sad imam jedan problem i nadam se da ce te mi pomoci, naime prosle godine mi je prvi put cvijetao clematis ( nazalost izgubila sam onu etiketu sa nazivom clematisa) i cvijet je bio onak jednostavan, rozo ljubicast. Ove godine taj isti clematis je opet procvjetao ali skroz drugi cvijet, visestruki cak i boja nije onako satirana ko prije.. Sad mi je to malo cudno ( da ga nisam sama sadila posimljala bi da me neko zeza)
jel zna netko od vas koja je to vrsta clematisa, i naravno jel moguce da prvu godinu cvatu malo siromasniji cvjetovi dok sljedecu godinu budu visestruki?
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2013 u 15:42
nablica, mislim da je to multi blue. mislim da je on 2. skupina orezivanja.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2013 u 16:58
nablica moguće je da prvu godinu cvjetaju siromašnijim cvatom i cvijetom, isto kao što je moguće da svaka nardna cvatnja u jednoj sezoni bude siromašnija od prve cvatnje i cvatom i izgledom cvijeta
Na vrh
nablica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 18 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nablica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2013 u 18:13
i ja sam mislila da je multi blue, ali mi sad nekak ne izgleda tak. Multi blue ima one vanjske latice a u unutra kao neke dlacice dok moj ima nekoliko redova latica.
Na vrh
nablica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 18 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nablica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2013 u 18:17
ma da sad kad sam u google pod slike upisala multi blue ima ih svakakvih. Cak sam nasla jednu sliku skoro ko moj... Ipak si ti majstor cvijeca.... thnx
Na vrh
zvončica3 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 99
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvončica3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2013 u 21:25
ima li tko žuti klematis? Vidjela sam ga u prodaji, bio je duplo skuplji od ostalih...
Mudar čovjek s jednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Konfucije
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2013 u 22:58
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 120121122123124 136>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.