Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Klematis  - Clematis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Klematis - Clematis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 136>
Korisnik
Poruka
Davor96 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 71
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Davor96 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 09:50
a i ja planiram napraviti sjenicu o Klematisa sa bršljanom
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
d.i.n.a. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 495
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje d.i.n.a. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 22:40
nevjerojatno. to sam i ja planirala al me strah da bi ga bršljan ugušio. uostalom kad dođe vrijeme orezivanja kak češ ih otpetljat kad se to sve zaplete????
Tena 28.3.2010
Na vrh
Davor96 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 71
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Davor96 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 20:06
BIT ČE MALO PROBLEMA ALI ČU TO NAPRAVIT
 
Smile
Na vrh
d.i.n.a. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 495
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje d.i.n.a. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 21:59
mora da si iznimno strpljiv. ne preostaje mi niš neg da ti poželim sreću LOL
Tena 28.3.2010
Na vrh
Davor96 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 71
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Davor96 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 22:06
hvala
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 19:23
Pozdrav! Imaš krasne biljke! Svaka čast, naklon i kapa dolje da ne ponavljam već izrečeno! A ja, glupača jedna bijedna,smile42, tek nedavno skužila clematise i njihovu ljepotu!!!Baš sam baksus, a obožavam cvijeće. i što je najgore od svega imam ogromnu neiskorištenu okućnicu! Ali ja se ne dam omesti, sad ću i ja u akciju! Samo da skužim stavljanje slika pa će te moći vidjeti i moje skromne biljčice i napredak u uređenju okučnice! Bravoooo za sve učinjeno, veliki trud i poklonjenu ljubav, jer bez toga ne bi bilo ništa tako lijepo!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Davor96 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 71
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Davor96 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 23:01
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 09:12
Hvala Davore! Pogledala sam stranicu i nešto probala, ali mi nejde, sve mi to izgleda komplicirano. baš sam jadna Unhappy, zamolit ću sina da mi pokaže, valjda ima nešto jednostavnije, hehehehLOL
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Davor96 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 71
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Davor96 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 12:39
pa probaj gledati film i istodobno stavljat sliku i tako zaustaviš film napraviš taj dio što je bio u tom djelu i tak stalno dok nedođeš do kraja
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 21:42
Sunceeee napravi kao što ti je rekao Davor96. I ja sam tako jedno dva tri puta radila i na kraju skužiš da uopće nije komplicirano. (samo još ne znam smanjiti slike ha,ha TongueLOLWink).
Samo naprijed Thumbs%20Up !!!!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
azram View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azram Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2010 u 10:33
Molim za malo pomoći!
Obožavam clematise, ali nikako da imam neki koji cvate preko ljeta1
Koje clematise da posadim a da cvatu 7 i 8 mjesec ili cijelo ljeto?

Jer koji god sam posadila, cvate u 6. mjesecu i onda tek sad opet. (npr imam the president, pillu, jackmani, rouge cardinal, neki rozi, w. nike, dr. ruppel, neki bijeli koji se stalno suši, etiole di violet).
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2010 u 13:15
hvala svima na podršci! Evo sad sam u velikom kopanju, probat ću nešto staviti ovih dana. Nedostaje mi vremena za sve, gužva na poslu i kod kuće, sve se zakompliciralo ali se nadam da to ne će trajati vječno pa ću pokušati konačno otvoriti i svoju temu ili nešo drugo... Kupila sam si tri klematisa prije par dana, čekaju uređenje mjesta za sadnju. Pozdrav!Tongue
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
iva_zg View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 17 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iva_zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2010 u 21:56
sunceeee...gdje si kupila klematise??
Na vrh
d.i.n.a. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 495
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje d.i.n.a. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 22:13
moja se dva posušila.... šmrc, požutila i stisla se. možda zato jer im nisam malčirala korjen....
Tena 28.3.2010
Na vrh
dijamant View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijamant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 09:21

 

 Nova sam u vasem drustvu,upijam  svaku rijec koju kazete trazeci odgovor zasto se moj klematis ljetos osusio...Tako mi je zao ali  sad vidim da je moja greska,bio mi je previse izlozen suncu.Hvala vam svima za ove savjete jer ovo nikad ne bih saznala
Na vrh
Davor96 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 71
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Davor96 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 13:30
moj klematis je pod kajsijom i zato ima velike tamnozelene listove
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 09:53
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Moj jedinac dobio društvo i to njih 5...... The President, Miss Bateman, Rouge Cardinal, Rubens i Multi Blue .....lalalala, baš sam hapy.
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 13:58
Smile pozdrav svima
skroz naskroz nova
imam president, wars.nike, vyvyen p.,montana rubens,gladys picard,r.cardinal, Mme Le Coultre?, i još dva kojima ne znam ime
Tražim multi blue, blue angel, hagley hibrid. Vidim da ima koji mogu pomoći. Javite se. 
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 20:15


Može li mi netko reći o kojem klematisu se radi. Još uvijek cvjeta, cvjetovi su mu jako veliki.smile160
Na vrh
llav View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje llav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 21:39
mislim da bi to mogla biti "Nelly Moser" no ipak nisam siguran s obzirom da su za ovu vrstu karakterističnije tamnije ružičasto prošarane latice i ne baš žuti prašnici...iako postoje i podvrste ove vrste...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 136>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.