Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj kamenjar i vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj kamenjar i vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  123 70>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moj kamenjar i vrt
    Objavljeno: 17 Ožujak 2019 u 21:16
Danas se sjetih Horti i njenog divnog vrta.........
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2015 u 22:28
Horti , gdje si ? Javi nam se !
                                                        ich-vermisse-dich-0001.gif from 123gifs.eu Download & Greeting Card
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2015 u 15:31
Danas šećem po vrtovima... pogotovo onima koje još nisam posjetila... uživala sam u svakoj fotkici i krasnom cvijeću... u nadi da ćemo ovo proljeće vidjeti koju novu... smile113
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2014 u 11:02
Sada sam pregledala sve stranice u jednom dahu,i ne mogu doći k sebi,kako da izrazim divljenje.To je tako sve preeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedivno od biljaka do kompozicije,joj nemem daha.....
Molim za još slikica u ovoj godini,please.Veeeeeeeliki pozdravsmile169
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 09:58
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

Ispričavam se drage djevojke što su vam poruke otišle u vjetar Embarrassed.
Upravo sam napravila mjesta u sandučiću.
Oprostite mi što sam se uspavala. Ma znate već da zima nije moje vrijeme Cry
Sve vas puno pozdravljam smile79
Draga Horti, toliko sam već puta nahvalila tvoj vrt, kada bi radili anketu na forumu naj vrt, tvoj bi bio među onih par naj-naj, svi su vrtovi na svoj način lijepi, ali ti si zaokružila sve u jednu prekrasnu cijelinu. Žališ se da je malo gužva u vrtu od sveg cvijeća, ali i ta gužva je kreativno prekrasna. Kada imam dosta vremena, dođem u tvoj vrt i samo uživam, stranicu po stranicu. Šteta što nemamo novih slika kod tebe, nije to ponavljanje već je svake godine vrt sve ljepši. Propustili smo proljeće u tvom vrtu, nadam se da nećemo i ljeto. Šteta da jedan tako prekrasan vrt stoji negdje po strani. Bilo bi ljepo kada bi bar za svako godišnje doba napravila po jedan fotosense za uživanje tvojim posjetiteljima.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2013 u 23:18
Evo i mene, šetam tvojim vrtekom...ne ostavim uvijek trag ali on ostavi na meni. Zaista uživam u ljepoti tvijih biljčica.
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2013 u 22:46
Vrt u koji uvijek rado svratim, mnoštvo predivnih biljaka i kombinacija, željno čekam s ostalima nastavak u novoj sezoni!
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2013 u 00:43
Horti, kakva je situacija u tvom vrtu? Ima li puno štete od snijega, sad se već vidi kad mu je opao nivo. Jel dolaze srne u kontrolu? Ne moraš slike stavljati ali se barem javi da znamo da nas nisi zaboravila.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2013 u 21:21
Ima li koga ovdje?
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
tačkaćica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 245
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tačkaćica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 22:31
Prošetala   smile93  napasla oči,super cvijeće.
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 23:38
Više puta sam na druženjima cvjetoljubaca čula pohvale na račun tvoga vrta i biljčica u njemu. Sad sam si uzela vremena i sve detaljno razgledala.
Doista je dojmljivo promatrati kako si lijepo iskombinirala boje i teksturu biljaka, izabravši često cvijeće koje nije baš puno zastupljeno u našim vrtovima, te maštovito uredila stazice. Uvjerila sam se da tvoj vrt s razlogom ističu kao primjer lijepog uređenja! Još jedna stručna osoba od koje mogu puno naučiti! Hvala ti za sve sličice koje si ovdje postavila.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 23:05
tvoj vrt sam danas gledala ,pogledala zadnjih par stranica ,pa otisla na pocetak pogledala onaj predivni kamenja pa tako u nedogled ,gledala slikice i divila se..svaka ti cast ,imas talent za slikanje a vrt ti je savrsen
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2012 u 23:41
Horti, tvoj vrt me uvijek oduševi i zatekne
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2012 u 15:46
Nisi jedina koja se uspavala ... i meni je zima bljak do daske...
Pozdravi za tebe i obitelj ...smile78
belica,zagreb
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2012 u 11:30
Horti Horti! a mislio sam da sam se ja uspavao ;) Cak sam i novu temu pokrenuo :) hahah
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2012 u 08:48
Pozdrav Horti. I ja sam u mislima s vama, tako nam je lijepo bilo u vašem društvu ogledavati prelijepi novi vrt. Nemoj se uspavati, treba malo predahnuti, uživati, dakako i sijati. Lakše je dočekati proljeće, znaš i sama kako to ide. Provjereno.
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2012 u 08:21
Ispričavam se drage djevojke što su vam poruke otišle u vjetar Embarrassed.
Upravo sam napravila mjesta u sandučiću.
Oprostite mi što sam se uspavala. Ma znate već da zima nije moje vrijeme Cry
Sve vas puno pozdravljam smile79
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2012 u 07:26
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Horti draga,odoše mi poruke u vjetar....


...tak je bilo i samnom biloLOL...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2012 u 01:21
(prošetala vrtom) (veselila predivnim biljkama) (ispale oči i jezik) (divila) (naklon majstorici)!!!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2012 u 23:42
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

Ajmeee, što mi nahvaliste slike! Postala sam izgleda pravi slik-majstor 
 
 
 
Bome jesi prava slik majstorica, kaj je, je. Osim toga, modeli su ti velika inspiracija kad su tako lijepi.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.