Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj kamenjar i vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj kamenjar i vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 70>
Korisnik
Poruka
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 11:53
To je pretjerano. Ne znam kakva je trava ali ipak je previše. Možda phormium? Jesu listovi veliki, onako slični ko kod yuke samo crveni, žuti ili prugasti?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 12:36
Horti, ima više vrsta, različitih, i ovakva kakvu ti imaš

Baš ću poslikati kad odem drugi tjedan tamo, obično imaju i manje primjerke ali sad imaju baš te ogromne
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 12:57
Horti opet lijepih biljčica kod tebe Clap i ja se slažem s tobom za trave, baš su nekako decentan ukras vrtu, ja imam festucu i kineski šaš i baš i volim. A što se tiče cijene to vjerujem Otok, neznam točno kako je kod nje, ali kod nas ovi nakupci znaju prodavati po tri puta skuplje nego su kupili, to ti je otočki život.
život je more
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 13:01
A zato mi imamo naš forum Smile. Ne budu nakupci na nama zarađivali nego ćemo mi razmjenjivati.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2009 u 21:39
Physostegija ti je smile107 a sve mi se čini da sam identificirala onu moju travu koja mi sad cvate, jako mi je slična tvom pennisetumu.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2009 u 22:29
Skoknula do tvog vrta i ostala zapanjena. Predivno je sve,a a obožavam to što uvijek napišeš što je na slici, pa i ja dobijem neke korisne informacije.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 11:12
Bok, Horti!
Frčkave vrbice koje sam ti zapelcala u blatnu vodu, slijepo su pustile korjenje i nove listove. Nadam se da si još zainteresirana za njih?
Bude li uskori kakva kavica u KA ili ZG, možemo upriličiti primopredaju.

Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 11:53
Naravno Perla da sam zainteresirana, hvala. Dogovorit ćemo se za primopredaju Wink.
 
Veseli me Triša što sam ti od koristi Smile.
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 18:58
Curke uključite i mene. Ja bih ti primopredala Phormiume.
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 19:13
Naravno, naravno Bako Bea! Nadam se napokon uspješnom susretu. Treća sreća, kako se veli. Čujemo se na PP.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 19:56
Jako su ti lijepe biljkice Horti, ali datura je smile93....pritom mislim i na lijepu biljku i na krasnu fotku! smile72
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 22:13
Draga, ja sutra u tvom gradu. Imam nešto za tebe, pa barem u prolazu da se vidimo... ili skroz naveče (nakon moje večereWink)

Predivno ti cveteko... smile79
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 00:52
Imaš posebne primjerke, prekrasnosmile106. I mene je rudbekija oduševila, posebno je lijepa u većim skupinamaClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 09:54
Datura je predivna, rudbekija također...
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 15:10

Prošetala sam malo, prva lila ljepotica ( da ne lomim jezik latinskim) je predivna, imala sam davno istu u bijeloj boji, valjda mi se je seljenjem uništila.....

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 16:33
I ja sam ljubitelj trava i zato sam zinula nad ovom za koju si napisala da se zove pennisetum. Predivna je!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 08:53
sve kaj je novo me oduševljava i tako i tvoje trave, predivna je ta p..... da ne lomim jezik a i onak neću zapamtiti
a i sve ostalo super, prekrasno
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 10:41
Skupit ću vam cure sjeme pennisetuma kad vam se tako sviđa.
 
Imam Korijenko i bijelu physostegiu ( ona cvjeta ranije ) ali je ova lilasta puno bujnija.
 
Andrea havala ti puno na donaciji smile95. Jako si me usrećila. Svi su pelceri posađeni i pod flašama. Kako mi se popravlja uspješnost zakorijenjivanja, nadam se...
 
I još jednom cure zahvaljujem svima na lijepim komentarima i pohvalama cvijeća i slika smile79
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2009 u 05:59
Imala sam sreću prošetati ovim  lijepim velikim vrtom i uživo u ugodnom društvu uvjeriti se kako su sve biljke krasne. Trave su posebno lijepe, pravi izložbeni primjerci. Hvala Horti.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2009 u 11:03
Samo da se javim da sam jučer u stvarnosti prošetala hortinim vrtom i kamenjarom i oduševljena vratila se u vikendicu punih najlona. Hvala ti Horti u ime svih riječanki i narvno moje osobno. Ne samo na biljkama, već na ugodnom druženju i drago mi je da je još jedna duša u krugu mojih najdražih znanaca.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.