Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj kamenjar i vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj kamenjar i vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 70>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 10:50
smile120Horti, Horti, Horti. Braaavooo majstorice, stvarno sam ostala bez daha i teksta. Zadivljena sam cvijećem pojedinačno i u cjelini.Primijetila sam da u svačijem vrtu izdvojim nešto i naglasim što mi se najviše sviđa, ali ovdje nema šanse.
Moje duboko poštovanje i iskreno divljenje tvojem djelu Horti!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 11:30
smile227 koliko cvijeća, koliko boja. Onaj na prvoj slici je baš interesantan!!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 11:48
Neki sam dan kod Fuksije rekla da ima vatromet u vrtu, mislim da ga imaš i ti, pravi spektakl boja.Thumbs%20Up  Sve te biljke koje se malo "pritaje" od ljetne vrućine, u jesen se pokažu u najljepšem izdanju i daju maximum....
Uživajmo maximalno u ovoj jeseni jer još malo pa sljedi spremanje tegli, "oblačenje" biljki... i planiranje za sljedeću sezonu.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 14:23
Predivno!smile211
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 15:21
Stvarno cvijeće u jesen kad nisu zakve vrućine najljepše izgleda.
Lantana je predivna,sviđa mi se i onaj šareni sedum,takvog još nisam vidjela.
Na vrh
satfan2009 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 368
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje satfan2009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 15:27
Šetam po tvom vrtu i jednostavno me ostavlja bez daha.Predivno si ga uredila.Kamenjar je moj favorit.Jednostavno prekrasno.smile141
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 18:26
Horti kod tebe je doista sve jako lijepo, asteri su jako lijepi, ali molim te koji je ovo cvijet?
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 21:53
Uživala sam u šetnji tvojim vrtom!!! Uvijek me nečim novim iznenadiš, a pogled na šarenilo... smile141
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 22:11
kad god prošetam tvojim vrtom ima nečeg novog i nečeg posebnog, prava jesenska raskoš bojaClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 14:31
 
ovo je moja tj, Dadekova želja da imamo u dvorištu , jedva čekam da se u Zagrebu zakorijeni pa da ju imam. Je li se možda zakorijenila ?????
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 20:17
Hortiiiii
Na vrh
patuljak View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje patuljak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 14:51
Sve me očaralo kod tebe, od kamenjare do samih astera...
A ova diskusija sa malčom je jako dobro došla svima, barem meni... smile141
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 16:03
Slušam kako u ZG pada prava, bogata, jesenja kiša i to me odmah podsjetilo na tvoj krasni žedni vrt. Nadam se da gledaš vrt pod kišom i slušaš kako biljčice piju.
Hajde odaj što ti je ono žuto?
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 16:45
Svima zahvaljujem na posjeti i komentarima. Ne mogu vam reći koliko mi znači vaša podrška i lijepe riječi. Tako mi je srce puno da bih vas najradije sve zagrlila. 
Počela je i ovdje kišica Perla, stvarno je zlata vrijedna jer je zemlja suha i tvrda. Nadam se samo da neće sad padati beskrajno dugo i da ćemo još uživati u suncu.
Mala žuta biljčica je izazvala zanimanje a ja joj na žalost ne znam naziv.
Slikala sam je ponovo pa ću staviti slike na identifikaciju. Možda saznamo nešto više o njoj.
 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 17:59

Horti Lantana je napisala najljepše: rapsodija boja!

Predivno. Kako i jesen može biti cvijetno raskošna.

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 18:24
krasno,krasno...smile120
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 18:27
horti nakon svega što su ostali napisali, ne znam što bi još rekla, prava si majstoricaClapClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 20:33
Vrtna sezona je na izmaku, neće više biti puno slika. Ipak danas sam još pronašla novotarija.
 
Aconitum carmichaelii
 
Puzavi zvjezdan ( Aster snowflurry ) je tek počeo cvjetati po rubovima:
 
 
Eupatoriumu sam se već divila ( ima slika negdje prije ), a sad je i procvao
 
 
Počela je cvjetati i trava ( miscanthus ) pa sam je odmah morala uslikati, ne mogu dočekati da se skroz metlice razlepršaju. Ne znam kako joj se ovaj aster upleo u korijenje, zloćko.
 
Silvekine šumske jagodice se uopće ne obaziru na godišnje doba LOL
 
Asteri me iznenađuju kao i stolisnici, sami se siju, a svaki je svoje nijanse, čak su im cvjetovi veći nego "starcima":
 
Ovog sam dobila na poklon u vrtlariji:
 
I za kraj malo živahne boje dalijice na čipki od zvjezdana
 
 
 
 
 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 21:14
Pa ne bi se baš reklo da je sezona na izmaku, toliko toga prekrasnog još uvijek cvate.
I naravno uvijek kod tebe nekih neobičnih biljčica -učim, učim, pamtim imena
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 21:33
Horti ,ovo je predivno Clap,koliko jos imas boja u vrtu,wow!

Trisa ,ona flekasta biljka se zove pulmonaria.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.