Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj kamenjar i vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj kamenjar i vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 70>
Korisnik
Poruka
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 11:10
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

Joj Korijenko pa to je tvoj bijeli stolisnik, a ja sam smotana rekla da ga nemam smile42.
 
Horti ako si i njega vadila za Trišu onda ga i ja imam jer sam ga uzela kod nje komadić i primio mi se......
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 11:14
Korijenko, onda definitivno imaš bijeli stolisnik Smile.
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 11:26

Silvek i meni achillea ptarmica počne cvjetati negdje početkom lipnja, i cvate do pred kraj kolovoza. Ima negdje prije slika ali tad nisam napisala naziv biljke pa sam se sad dopunila Wink

Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 11:30
Posjetiteljicama čije poruke ne zahtjevaju odgovor šaljem  smile79 jer sam razveseljena vašim dolaskom u moj vrt.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 11:49
čitam kako Horti govori da je kraj sezone LOL e pa draga moja kod tebe je kraj sezone još daleko...samo ti nas uveseljavaj sa sličkama svog prelijepog cvijeća smile198
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 12:06
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

Anaida povratić je neuništiv. Jednom kad ga imaš u vrtu, brine se sam o sebi. Širi se, rasijava, ali je višak lako isčupati. Visine je oko 45 cm, i ako mu se odrežu ocvali cvjetovi za čas opet procvate, tako da mu je cvjetno razdoblje jako dugo. Voli smještaj na sunčanom mjestu. Ima i ljekovita svojstva ( navodno jako dobar za migrenu ) ali to još nisam isprobala.
Ne znam hoće li biti što od reznica, vidjet ćemo. Cotinusu su listići otpali ali još živim u nadi da će u proljeće "oživjeti".
 
Nadam se da će se primiti.. A ako ne - onda šaljem na proljeće opet. Cotinusu i meni na zimu otpadnu listići, a leptirov grm sam lani jedan (ili dva) ukorijenila, on neka samo stoji u zemlji do proljeća.. Držim palčeve!! I hvala ti na pošiljci... Od srca!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 09:16
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

Tija za tebe čuvam malu crvenu euphorbijicu, vidjela sam da si ju želiš. Sama mi se posijala. A naći će se možda i još ponešto Wink.
 
Hvala, lijepo je znati da misliš na mene.
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 13:11
I ja mislim na Tiju, samo joj je ovih dana malo više trebalo da bude sretna od euforbije.
Horti stiglo sve, odmah danas idem u akciju. Vrt krasan kao uvijek, a tek kad završiš zemljane radove, što će onda biti svakakvih iznenađenja. poz...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 13:17
Hortić, dio tvojeg vrta udomaćen je i u vrtu mojem pa ti i ovako zahvaljujem ja veselaaa i sretnaaa!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 13:23
Drago mi je cure da su vam pošiljčice sretno stigle Thumbs%20Up.
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 19:03

Slikano prije ovog ružnog kišnog vremena:

Aptenia cordifolia
 
Ovdje skupa sa cvjetićem seduma:
 
Haemanthus albiflos
 
Herkules budno pazi da ne bude nezvanih gostiju u kamenjaru:
 
Rain je rekla da ima malo slika hakonechloe, pa evo je opet:
 
A ovo je Josipin žuti digitalis
Hvala Josipa!
 
 
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 19:06
Hej Horti, niti se ne primjeti da smo ti opeljušili vrt, uživaj još malo, sad će snijeg.
Tvoje se sve kod mene udobno smjestilo, ovdje ga pazim i mazim, a u Skradniku kako mu bude, čekamo proljeće.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 19:17
Ne spominji mi Triša snijeg. Dan i pol pada kiša pa već ne znam kud bih sa sobom. Stvarno me strah zime...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 19:27
Herkules ima tako bogato krzno, da njemu sigurno neće biti hladno.
Biljčice - sve jedna ljepša od druge.
A zima - žalit ćemo se jedna drugoj i čekati proljeće
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 07:41

Samo da upozorim i podsjetim članove da u kategoriji moj vrt u slikama, vlasnik teme predstavlja svoj vrt sa slikama…

Tako da treba izbjegavati preveliki razgovor i rasprave nevezane za to, a više uživati u slikama i djelima autora.

Ovo je mali savjet zbog preučestalog razgovora o svemu i svačemu u kategoriji.
Jer na pojedinim temama nema po 3-4 strane niti jedne slike.

Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 20:03
Horti pokušala sam ti poslati poruku, ali sandučić ti je puuuuun!
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 21:33
tvoj vrt, je definitivnosmile120
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 22:27
Haemanthus albiflos mi je predivan, možda i moj konačno jednom bude takav, čitala sam Vokieve savjete pa možda upali.
 
Herkules je priča za sebe, znaš da sam slaba na mace.(to je onaj s metle?)
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 08:15
Pošto smo dobile opomenu radi brbljanja pod temom slika ne usuđujem se više napisat ni slovo u ničijem vrtu. Ali odgovorit vam moram, ne znam gdje bih drugdje.
Kat.rea ispraznila sam sandučić, hvala što si me opomenula.
 
Tija nije Herkules sa metle, ono je bila Maza ( udomila sam je kod mame ), a ovo je moj najstariji mačak i najviše razmažen.
 
Josipa jesi vidjela digitalis, uspješna je bila sjetva. I pupavice su mi cvale, ali su bile šatirane ( žuto smeđe ), a ne crvene. Kod sjetve uvijek ima iznenađenja LOL. Helenium ću u proljeće probati ponovo, ostalo mi je još sjemena.
 
Otok sad ću do proljeća stalno biti u tvom i Lantaninom vrtu jer kod vas uvijek nešto cvate. Da me ne straši ta vaša bura, doselila bih vam se preko zime Wink.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 09:56
Horti vidiš da je po tvome vrtu još ljeto Wink, jedino su nas zeznuli s ovim satom, meni puno fali jer taman dođem s posla, a ono skoro mrak, e i nije bura tako strašna, mogla bi malo doseliti. Ja i Otok ćemo slikati ovu zimu, da malo uživate u cvijeću.
Haemanthus albiflos je prekrasan, a fotografija je za natječaj. Ja imam crvenog, ali ovaj mi je ljepši.
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.