Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj kamenjar i vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj kamenjar i vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 70>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 23:12
Prekrasno Horti i stvarno djeluje "morski".
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 23:36
Horti, stvarno ih držiš u neizvjesnosti...

Dobro ste naslutile, nešto pre,  pre, predivno je ovaj kamenjar, vrt, okućnica. Ma, strašno lijepo, a slike se čekaju.

Konti, prva sam bila... smile96 i misli si kaj ti je ostalo!!! smile96

P.S. Horti, morala sam skrenuti pozornost konti da je zadržim ipak s druge strane Save! Da ti se stignu biljkice razrasti do njenog posjeta! Wink

Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 23:40
prekrasan kamenjar i biljkice su divneSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 09:07
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

prekrasan kamenjar i biljkice su divneSmile
Big%20smileThumbs%20UpNe bih nikad pogodila da je kontinent!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 09:24
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Horti, stvarno ih držiš u neizvjesnosti...

Dobro ste naslutile, nešto pre,  pre, predivno je ovaj kamenjar, vrt, okućnica. Ma, strašno lijepo, a slike se čekaju.

Konti, prva sam bila... smile96 i misli si kaj ti je ostalo!!! smile96

P.S. Horti, morala sam skrenuti pozornost konti da je zadržim ipak s druge strane Save! Da ti se stignu biljkice razrasti do njenog posjeta! Wink



pa dobro horti zakaj si andreu pustila unutra? LOLLOLLOL gle koliko skiće! zato i nema vremena za inventuru da napravimo smile96
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 09:39
čista petica za kamenjar,smile55a posebno za biljke u njemu
Na vrh
vrba View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 21:57

moj kamenjar je meni lijep ali tvoj mi je naj,naj.orginalan je a i biljke isključivo za kamenjar.smile55

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 22:39
horti moram opet reci da mi se tvoj kamenjar bas svidja
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 17:11
prekrasno, jedva ga čekam vidjeti uživo
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 18:08
Prekrasan kamenjar blago tebi kad imaš mjesta za takvu ljepotu,mi iz stanova možemo samo uživati!!!Clap
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 08:40
Evo malo novih slika iz mog vrta.
Počela je sezona pakujaca:
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 08:44
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 08:49
 
 
 
 
 
 
Procvjetao je i prvi hemerocallis
 
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 08:59
Asphodelus albus
 
 
 
Jedna bebica, al već pokazuje kakova će biti ljepotica kad odraste ( Hakonechloa )
 
 
 
I završavam za danas sa žutom bojom:
 
 
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 10:12

Vidim Andrea draga da si vratila živost u moju kamenjarsku temu dok me nije bilo Smile. Drago mi je da si zadovoljna sa izletom na brdo povrh grada.

Malo si, dalo bi se reć, pretjerala sa tom mojom uređenom okućnicom i vrtom  smile96. Kad mi dođe idući forumaš na kavicu mislit će da nije na pravom mjestu.
 
Kontesa ne daj se omest u nakanama, dalo bi se tu još ponešto isčupat Wink.
 
I još jednom hvala svima na lijepim riječima smile78.
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 10:44
a sad nas obraduj slikama
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 10:48
pakujac ti je prekrasanClapClapSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 16:10
Pre-predivno, pakujci posebno!
 
Što je zadnje žuto?
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 17:00
Imaš Gioiaa na "ljepoticama" novih slika, a ima i u kamenjaru noviteta, samo moram poslikat.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 17:07
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

Imaš Gioiaa na "ljepoticama" novih slika, a ima i u kamenjaru noviteta, samo moram poslikat.
Slikaj!Big%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.