Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt u Norveskoj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt u Norveskoj

 Odgovori Odgovori Stranica  123 53>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moj vrt u Norveskoj
    Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 12:27
Još jedno proljeće je tu. Zavirujem u nadi da ćeš nam se javiti i počastiti nas kojom slikom vtog vtra. Znam da nas nisi zabiravila i da navratiš ponekad na -cif. Javi se ostavi trag!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2012 u 14:21
HugNavraćala sam i ranije,ali sada ostavljam trag.
Uvjek sam se divila ljudima,koji su otišli u tuđinu i svili gnjezdo,prenesli svu svoju ljubav,bez interesa,živili život,kakav su naučili u mladosti.
Ja nisam imala hrabrosti otići,moj otac i kći otišli i tako da znam svu težinu istog življenja.
draga imaš prekrasnu okolinu,tu si našla mir i samo tako nastavi,život je okrutan,nemilosrdan,  moramo boriti sa svim i svačim.
Od 1-54 stranice sve sam obišlja,za danas dosta,
 
 
J a v i  s e,j a v i  s e!smile64
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2012 u 12:25
ajde Fuksija, znamo da nas obiđeš!!! smile79
Moj Osijek pun je sunca!
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2012 u 08:03
Jako se veselim Što će nam se fuksija vratiti,i što ćemo opet gledati prekrasan vrt u Norveškoj
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2012 u 15:02
Da izvučem ovu temu iz deeebele prašine. Već sam pomislila da nas je fuksija zaboravila, al nije. Javila mi se pp. Ima žena problema , a i  unučicu čuva pa nema vramena. Obečala je da će čim stigne  opet  nas obradovati slikama svog vrta.
Dakle, draga fuksija čekamo te!smile78
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2010 u 08:55
slažem se nona!!!!LOLLOLLOL
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2010 u 01:03
Originalno poslano od člana nata07 nata07 napisao:

kod tebe na sjeveru sve nešto kasnije cvjeta i sve tako zeleno, svježe, krasno ali od sveg cviječa ovo ti ipak najljepše
 
jer ga naravno možemo i pojesti Wink
slavonsko moja draga volimo mi cvijece, vrt, ljubimce ali svinjetina se ne zaboravlja gdje god da odemo pozdravlja te jedna nova na forumu isto slavonka za probleme ne brini znas kako kazu stari sto te ne ubije to te ojacasmile50
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 07:40
Vrijedna gazdarica, lijepi vrt. Kako si se prilagodila norveškoj klimi?
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 22:39
Prošetala sam se tvojim vrtom. Prekrasno je. Moram se samo nadovezati na sve prethodne dobre želje koje se i ovako ovim elektronskim putem skupljaju u jednu pozitivnu vibraciju i putuju ravno do tebe....
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 20:41
 Također sam nova članica i isto tako sam ga vidjela još kao gost !Pregledala ovaj vrt od početka do kraja i moram samo reči da mi se plače od ove ljepote Cry ovo je raj na zemlji! Kad bi me se pitalo kakav vrt si želiš ja bih bez razmišljanja rekla tvoj jer me je oborio sa nogu najviše od svih dosad pregledenanih zaista lijepih vrtova! smile58
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 15:58
Fuksija, nadam se da ćeš nas češće počastiti svojim prisustvom, u društvu je sve ljepše, kako podijeliti radost, tako treba i tugu. Tada se ipak čini manja, a i srcu je lakše. Želim ti brz oporavak!smile79
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 19:53
Draga fuksija prvi put se potpisujem sa svojim prisustvom u tvom vrtu što ne znači da ga nisam prije posjećivala kao gost foruma, tek od nedavno sam stalni član i doista mi je drago da si malo aktivirala svoju temu. Po rođenju sam Slavonka i znam koliko ti znači Slavonija, to se vidi po tvojim slikama. Prekrasno si ukomponirala dio Slavonije u Norveškoj. Neznam zbog čega si tužna ali mi slavonci smo jaki ljudi i sve ćeš ti prebroditi. Eto kod tebe se sigurno već približava zima pa se nadam da ćeš imati snage pokazati nam još nešto tvog prekrasnog vrta. Pozdrav od slavonke.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 19:45
Fuksijo draga, nedostaješ nam ti i tvij lijepi vrt i tvoja kućica u cvijeću. smile79
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 18:38
Draga Fuksija,sad sam išla unatrag i vidjela tvoj post.Žao mi je zbog ružnih, tužnih događaja kod tebe,ali okreni se onim lijepim (vjenčanje kćeri, rođenje unuka/e ,jer to, iako je možda u manjini naspram teških problema koji su te snašli, su dvije stvari,pogotovo rođenje prinove u obitelji, dovoljno jake da te povuku van iz depresije,nevolje isl.
Kao što vidiš i naše cvijetno društvo je uz tebe,Nismo te zaboravili. Ni tebe ni tvoju prekrasnu kućicu i vrt!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 16:38
Draga fuksija, znaj da sam danas cijeli dan u mislima s tobom.
I ovdje ti želim sve najljepše za zvoj rođendan smile79 !
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 15:28
Prošao je još jedan mjesec i nešto dana, skoro dva, bez tebe..hajde napiši koje slovo...samo da znamo da si tu...smile79
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2010 u 02:19
Originalno poslano od člana fuksija fuksija napisao:

Drage moje!
Sve vas puno pozdravljam i hvala vam sto mislite na mene.
Hvala na lijepim rijecima utjehe.
Ja nikako da se podignem sa dna, jer i kad pokusam i ponadam se da je svim problemima kraj, sve se ponovi, sve bude jace od mene i ja se povlacim u sebe.

Imam dosta slikica od mog vrta, nije lijep kao prosle godine, ali potrudit cu se da iduce godine bude bolje.

Nadam se da cu uskoro stavii slikice, a dotle se zahvaljujem; Fridi, Anaidi, Jagodi, Smrcki, Hoyi, Gioiii, Kamiici i Kat.rei na posjeti , na podrsci i utjehi.

Sve vas puno volim, i pozdravljam.
Draga fuksijo... vjerujem da ti ne treba više savjeta... no ne mogu se suzdržati! Znaš onu kako pesimist gleda čašu: napola praznu, a optimist: napola punu! Tako je sa dizanjem i spuštanjem! Ponekad pasti znači podići se, a podići se pasti... stvar je naše percepcije! 
 
Dva zen svećenika, stariji i mlađi,  hodali su šumom pored rijeke i naiđu na djevojku.
Kaže ona..." Dragi svećenici sa suprotne strane mi umire majka, a rijeka je preduboka i prebrza da je prijeđem. Ja sam sitna i nejaka, da li mi možete pomoći?"
Kaže  mlađi: "Žao nam je zbog tvoje situacije, ali naš zavjet čistoće nam brani kontakt sa drugim spolom:"
Ali tada je stariji uprti na leđa, sa njom na leđima prijeđe rijeku, ona mu se od srca zahvali, i vrati se na stranu sa koje je došao gdje ga čekaše njegov učenik te krenu dalje na put.
Nakon nekoliko sati hoda, netom prije cilja mlađi svećenik upita:
"No dobro učitelju, znaš bolje od mene za zavjet čistoće ali ipak si nosio onu ženu na leđima!?"
Učitelj mu odgovori: " Ja sam je prenio preko rijeke... ali što je tebi da je još uvijek nosiš na svojim leđima?"
 
Netreba bježati od problema, ali ponekad ih je bolje prenijeti (pokušati riješiti) pa ostaviti tamo gdje jesu i krenuti na najbolji mogući način naprijed! Sve završava samo jednom!!!!
 
Veliki pozdrav :)
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2010 u 21:33
smile79 Dobro je "čuti" par riječi od tebe....
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 23:20
Tek sam danas došla na tvoje stranice. Žao mi je za sve što ti se dogadja.Uvijek ima teških problema u životu. No moraš biti jaka i dignuti glavu. Sigurno nije to ni lako niti brzo, ali malo, pomalo ćeš naći snage.
Dodji nam opet, možda će ti naša podrška malo pomoći.....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 20:41
Nigda ni tak bilo,da ni nekak bilo.
Glavu gore,uvijek ima nade,mislim da svi mi mislimo na tebe
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 53>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.