Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt u Norveskoj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt u Norveskoj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 50515253>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:56
Draga fuksija nema bolje terapije od cvijeca ,ne smijes se prepustiti,glavu gore i puno nedostajes
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 00:07

Fuksijo... šta god da se događa, pogledaj kroz svoj prozor... mislim da ti to mora izmamiti osmijeh na lice!

Ja sam sinoć (jutros) do pola pet šetkala tvojim vrtom  i da znaš, kriva si što se danas osjećam očajnoWink! Divan ti je vrt, kućica, sve ... Heart, da si bliže virila bih ti preko ograde svaki dan i namjerno tuda šetala peseke samo da virnem što češće! No, budem ja to ionako ovim putemTongue

 
Šaljem ti veliki pozdrav :)  
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 00:15
 Fuksija, želim da što prije povratiš snagu i energiju...i da budeš što češće s nama...
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 09:57

Veliki pozdrav i od mene. Nedaj se!!!! smile78

Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 15:35
Nedostajes i ti i tvoj vrt. Sva nasa snaga je u volji, ne gubi je ! smile78
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2010 u 01:37
Tvoj vrt nam svima nedostaje.Tongue

Ne znam što ti se desilo i teško je napisati potporu.Cry

Ali neke stvari u životu nam se moraju događati, jer je to život i moramo krenuti dalje zbog najmilijih i nastaviti uživati u životu s onima kojima smo blagoslovljeni.
Ako nas neki i povrjede na našem putu borbe, nisu i bili vrjedni naše ljubavi ili  pažnje, treba okrenuti stranicu i opet se radovati onome što imamo.

Mislim da će unuče zacijeliti mnoge rane i dati ti novu snagu i da ćemo se radovati tvome krasnome vrtu zajedno sa tobom.

Bit ćemo strpljivi , a ti nam obnovi snagusmile79
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 19:00
i poslije kiše, dolazi sunce... tako će proći nadam se uskoro i kod tebe... svi te volimo i u mislima ti dajemo snage za dalje... i naravno, čekamo te...
pozdrav iz grada komaraca....smile79
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 00:02
Drage moje cure!
Hvala vam sto me niste zaboravili. Kod mene je situacije jos gora nego sto je bila... Potonule su mi sve ladje.

Ne znam koliko vremena ce mi trebati da se povratim u neki "bolji" zivot...

Hvala mnogo; Hoyi, Otok, Bergenii, Gioii, Malojluni, Fridi, Flavii, Mimar, Smrcki i Kamilici na rijecima utjehe.

Vrijeme lijeci sve, pa mozda jednog dana i meni zasja sunce, a dotle sve vas puno , puno pozdravljam i jos jednom hvala svima!
pozdrav iz Norveske
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 00:16
 Fuksija, draga, sam sam tako tužna što ne znam kako pomoći...ali te molim da smogneš snagu...za što god trebala...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 10:36
Fuksija naša mila... Mislim na tebe! Vrati nam se.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 01:13
Fuksija draga, tek sam danas krenula u tvoj Norveški vrt i pročitala tvoje postove....Jako mi je žao da su ti se dogodile ružne stvari, ali i to je život...Svima nam se događaju i lijepe i ružne stvari....Naravno da bi mi željeli da nam se događaju samo lijepe stvari, ali to je ipak nemoguće....Moraš to nekako prebroditi i pokušati živijeti normalno...Lako je meni pričati, ti znaš najbolje kako ti je...Smogni snage i kreni dalje, mi smo svi uz tebe...Imaš tako lijepi vrt i tako lijepo cvijeće, posveti se tome i biti će ti lakše...Ja znam da su me moje cvijeće i gljive i priroda izvukli iz problema koje sam imala nakon narušenog zdravlja...Uvijek se sjetim tvojih adeniuma koje si uspjela uzgojiti iz sjemenke do cvijeta, svaka čast...Na kraju draga Fuksija, glavu gore bavi se cvijećem, bavi se fotografiranjem i budi s nama na Forumu i osjećati ćeš se bolje...smile161
sutra je novi dan
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 01:55
Nakon oluja i  kiša doći će sunce , budi nam jaka
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 05:53
Fuksija, kad mi je bilo teško, najteže, kad sam tonula i vidjela da ću se teško vratiti ako ne stanem, počela sam sebi stalno ponavljati rečenice:
I to je dio života ... život ide dalje ...!
Nije se ništa promjenilo, ali se lakše nosim sa svime!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 14:51
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 15:44

Još uvijek mislimo na tebe... javi se bar malo....

smile79
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 21:38
Fuksija draga, neznam koji su te problemi stisli, ali kao što su cure već rekle, poslije kiše dolazi sunce, na neke stvari u životu ne možemo utjecati jer se naprosto moraju dogoditi, ali treba dignuti glavu gore i krenuti dalje... možda češ misliti da pametujem, ali prošla sam svoju kalvariju... na pragu života, kada mi je trebalo biti najljepše bilo mi je najteže, ali digla sam glavu i krenula dalje. Nije samo fraza " što te ne ubije to te ojača", stvarno je tako, zato nađi snage i okreni novu stranicu života i kreni dalje, jer život je pred tobom. smile78I znaj da nam jako nedostaješ ti i tvoj lijepi vrt, a bogme i "viseći aranžmani" iz pušnice.
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 17:57
smile61
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 20:17
Drage moje!
Sve vas puno pozdravljam i hvala vam sto mislite na mene.
Hvala na lijepim rijecima utjehe.
Ja nikako da se podignem sa dna, jer i kad pokusam i ponadam se da je svim problemima kraj, sve se ponovi, sve bude jace od mene i ja se povlacim u sebe.

Imam dosta slikica od mog vrta, nije lijep kao prosle godine, ali potrudit cu se da iduce godine bude bolje.

Nadam se da cu uskoro stavii slikice, a dotle se zahvaljujem; Fridi, Anaidi, Jagodi, Smrcki, Hoyi, Gioiii, Kamiici i Kat.rei na posjeti , na podrsci i utjehi.

Sve vas puno volim, i pozdravljam.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 20:33
ajde nedaj se draga,bude bolje
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 20:41
Nigda ni tak bilo,da ni nekak bilo.
Glavu gore,uvijek ima nade,mislim da svi mi mislimo na tebe
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 50515253>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.