Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt u Norveskoj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt u Norveskoj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 53>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 12:02
Svaki put nova iznenađenja, vrt je prekrasan, meni se jako svidip detalj bazenčića. Clap
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 15:49
Dodji se malo ugrijati u Slavoniju ( i cijelu Hrvatsku), nama će ovaj tjedan biti vruuuućee...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 16:19
smile227Vrt odlično izgleda ,a zlatna kiša predivna!
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 17:00
jako lijepi vrt a pogotovu gljiva, kak bi tek bilo da je duže ljeto-divota
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 22:18

Vinova loza, a izmedju sam posadila karanfile.

Vinova loza i karanfili sa druge strane.

Ljubicice, klematis, razlicak.

Ziva ograda, puna cvjetova. Takvu ogradu imamo oko cijelog placa. Izgleda predivno, kao da je posuta bijelim pahuljama.

Hvala mnogo, mnogo svima vama koji setate mojim vrtom i gledate sta ima novo kod mene, hvala sto se druzite sa mnom.
Iako ste daleko, ponekad mi se cini da smo blizu.

Hvala; Hamara, Korijenko, Gioiaa, Lantana, Anaida, Zeljka23, Hana.
Saljem vam svima iz daleke Norveske.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 22:26

Crveni javor

Crveni javor

Zuti grm

Ovo je slikano u 22.30. navecer, kada bi vec naveliko trebao biti mrak, a kod mene je jos uvijek dan, nema mraka.
U to doba vec mnogi spavaju, a ja provodim vrijeme u vrtu.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 22:31
smile227koje ljepote kod tebe! Da si nam samo malo bliže al bi popili kavu u tvom prekrsanom vrtu, okruženi silnim zelenilom. Iako mi se sve sviđa posebno bih izdvojila  rododendron i crveni javor!
Lako tebi stavljati tolike slikice kad je kod tebe i u 22, 30 dan. Sretnica!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 22:32
Uh mrzim taj dan noću i nemožeš spavati.Confused

Prekrasno grmlje. ClapOnaj žbun koji bijelo cvjeta imam i ja , ali mi je kratko cvaoCry
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 23:12

Borovnica procvjetala, jagode. Pticice su ostale bez hrane, pa moramo na plantazu da kupimo.

Bambus, macuhice, muskatlovi, koji ce biti premjesteni na drugo mjesto, irisi, dalije, karanfil, koji jos nije procvjetao.

Bambus, pogled sa druge strane.

Ziva ograda i panj, koji ceka svoj viseci muskatl, kada malo poraste i procvjeta, pa cu ga staviti gore na panj.
Sijala sam ga iz sjemena.

Bergenija, i meni je zao sto nismo blize da popijemo
Sada je stalno dan, ali ja zato preko zime dosta mracno i zima dugo traje.

Smrcko, da znas da se ne moze spavati. Vjerovatno se sjecas, kada si bila u Svedskoj.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 23:20
Tolika mi je fobija da nosim zelenu ceradu za nedaj Bože gdje god idem . I u njemačkoj me ta svjetlost znala izluđivati, a ni rolete nisam imala. Ali zato ceradaWinki totalni mrak.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 07:09

Dio vrta sa lijeve strane

Dio vrta ispred kuce.

Borovnica u punom cvatu.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 07:25

Muskatlovi, engleski i domaci, posijani iz sjemena.

Mirabilisi, nisu se ni pomakli od kada sam ih posadila vani. Patuljku je jadniku vjetar slomio vrh kape, kada je pao. Kod mene se vodi vjecita borba protiv vjetra.

Djurdjice, a ispred njih sam posadila karanfile.
Ovo su veliki muskatlovi, koje imam vec 3 godine, pa razmisljam da uzmem ove godine pelcere da si oformim mlade muskatlove.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 07:45

Hosta, perunike oko bazena.

Druga vrsta hoste oko bazena i ljiljani.

Karanfili.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 10:10
I ovaj put sve prekrasno, ali hoste su naj...
život je more
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 11:55

Ziva ograda, cica maca, crveni javor.

Zlatna kisa sa svojim prekrasnim zutim cvjeticima.

Zlatna kisa i jedan dio vrta.

Hvala Lantana!
pozdrav iz Norveske
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 14:12
Ove zadnje tri slike su ko iz bajke sa slikovnice, pre,predivno smile71
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 14:19
Ne zna se šta je ljepše ,sve je
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 16:21
Draga moja sve je prekrasno,ali još ne vidim one tvoje fuksije,mislim da ih imaš desetak.Još ih nisi iznesla van ili što??Unhappy
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 20:54







Morala sam jos malo slikica da stavim od zlatne kise, jer mi je stvarno prekrasna.

Mnogo hvala Korijenko, Stefice i Lika1 na posjeti i na lijepim rijecima.
Lika1, jeste imam 10 fuksija, ali samo 2 cvjetaju sada, dvije imaju pupove, a ostale su tek poterale listice.
Ove 2 sto cvjetaju sada si mogla vidjeti na slikama u vrtu na gljivi na prethodnim stranicama, a ostale cu slikati kada procvjetaju.
Mislim da ih nije zanimljivo slikati bez cvjetova.
Jos bi bilo najljepse uslikati ih sve skupa u cvijetu, pa da se vidi razlika u bojama i cvjetovima.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 21:20
sve ti je jako lijepo ali cvatuća ograda i laburnum su zapanjujuće lijepi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 53>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.