Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt u Norveskoj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt u Norveskoj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 53>
Korisnik
Poruka
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2009 u 18:00
Grmovi i drveće u tvom vrtu je tokliko lijepo da ostajem bez riječi. Jako, jako su mi lijepe slikice što si stavila 09. 06.
Da mi je biti leptir samo jedan dan u tvom prekrasnom vrtu sada kad je sve u cvatu i tako zeleno!smile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2009 u 18:58
mislim da nemože biti bolje,sve ljepše od ljepšega.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2009 u 20:13
prvi put setam tvojim vrtom i uzivam...sve mi je predivno...najvise mi se svida pusnica i male kucice od breze ako se ne varam za pticice...  cvijece mi se sve svida...  stvarno mali raj imas...
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2009 u 20:25
Originalno poslano od člana fuksija fuksija napisao:

 
Ja sam ti inace osoba vedrog duha i veliki romanticar.
Prava slavonka smile79
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 00:22
Vrt ti je pravi raj.smile78 Spominjala si da koristiš đubriva, o kakvim se đubrivima radi radi?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 01:16
Fuksija nekoliko dana nisam bila u tvome vrtu i vidim da ima puno novosti.Ima puno puno lijepih stabala,lijepog cvijeća,zelenog travnjaka i još i ribica....Oduševilo me je srebrno drvo,baš je posebno, nisam to kod nas vidijela....Lijepo je i patuljasto drvo,crveni glog,englezice...Ove godine imam ih i ja, lijepo cvjetaju i baš sam zadovoljna sa njima.Travnjak ti je prekrasan,rado bi hodala po njemu,djeluje mi tako mekano....Ribice su posebna priča,koje su to?Zar u onim kanuima idete u ribolov?Šteta da si tako daleko,bilo bi kavica sa razmjenom biljaka kao kod nas u Rijeci....smile78
sutra je novi dan
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 08:31

Ziva ograda, sva u bijelom.

Bambus, macuhice, irisi, dalije

Sljiva i u pozadini ziva ograda puna cvjetova.

Tresnja i ponovo ziva ograda sa svojim prekrasnim cvijeticima.

Hvala svima na posjeti!
Dobro dosli ponovo!

Mamaa, ja pokusavam saditi i ino sto mnogi govore da ovdje ne moze uspjevati, ni prezimiti, pomalo dokazujem da i u Norveskoj moze dosta toga da uspjeva.

Bergenia, kraj svibnja i lipanj, su najljepsi sto se tice cvjetanja drveca i grmova, a ostali mjeseci za cvijece, tako da stalno imam nesto sto cvjeta.

Hvala Skitnice na posjeti i na lijepim rijecima.

Maslacak7, drago mi je da si prosetala mojim vrtom po 1. puta, nadam se da ces prosetati jos koji puta. A, pusnica je svima zapela za oko, jos da mozete probati ono sto je u pusnici

Kat.rea, ja sam ti prava Slavonka, iz srca Slavonije, iz Osijeka.

Smrcko, koristim prihranu BLAKORN za vrt, ali sam potrosila, pa nemam vrecicu da ti kazem sastav, ali kada budem isla na plantazu, mogu pogledati.

Jagoda, ako,ti se nesto svidja iz mog vrta, a to vazi i za sve ostale, mogu poslati sjeme. I ja bih voljela da sam blize, ali...
Travnjak se kosi jednom tjedno, pa je zato tako lijep i mekan. Jagoda ribe u kanuu su deverike i smudjevi. Inace, ja ne idem na pecanje, jer vise volim uzivati u oazi mog vrta i pjevu pticica, a na pecanje idu MM i njegovi prijatelji nekada sa kanuom, a nekada bez njega.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 15:47
Ponovno sam uživala u predivnim slikama, pozdrav....smile113
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 16:05
samo da prijavim šetnju, ograda od grmova je prekrasna a tek kučica za ptice - fenomenalno!
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 16:52

Procvjetao je i drugi rododendron

Rododendron jos jednom.

Tayberi i ulaz u vrt sa desne strane napravljen od cempresa.

Hvala Korijenko i Hana na posjeti.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 21:32
au, kako ti je lijepo ,grmovi  i posebno ulaz između čempresa smile94
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 00:43
Prekrasne li ograde sa bijelim cvjetićima i koja lijepa boja rododendrona.smile171
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 09:55
Živa ograda je predivna ,a tek rodendron... A borovnica ,smile227.Koliko je stara?Ja sam  je ove godine posadila ,i ima 5 plodova i tak sam si ponosna na nju ,ali kad sam vidjela tvoju smile50.Predivna je!
smile141
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 15:10
Rododendroni su ti posebni..Onaj na 17. stranici mi je bio prekrasan, a ovaj je tako posebne boje.....Svaka čast!
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 22:42












Evo nekoliko slikica crvenog gloga,a posljednja slikica je srebrno drvo.

Hvala Josipa, Smrcko, Zeljka23 i bergenia na posjeti i lijepim rijecima.
Zeljka23 pitas me za borovnicu, kupili smo ju prije 3 godine i bila je dosta velika kada smo ju kupili.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 23:01
Stvarno imaš predivnu okućnicu ,imaš se čime ponositi ,sve izgleda super!
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 06:57

Zlatna kisa, sareni grm, ruza, koja jos nije procvjetala.

Tayberi i ulaz u vtr sa desne strane, napravljen od cempresa.

Zlatna kisa, hamamelis

Hvala Zeljka23 na posjeti i lijepim rijecima.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 07:01
Fuksija, a što je ovo uz hamamelis i zlatnu kišu - lijevo na slici? Drveno, s kamenom koji visi na kraju? Kao nekakva visoka, velika drvena vaga?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 09:14
ostajem bet riječi,prekrasno,čarobno,ma što god da kažem malo je.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 01:15
Onaj ulaz od čempresa je  smile39Clap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 53>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.