Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt u Norveskoj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt u Norveskoj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 53>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 00:15
Bas mi zao sto si tako daleko
Stalno se vracam u tvoj vrt i uvek   ,nemam nikakve zamerke,samo odusevljenje i pozelim bar delic toga u mom vrtu.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 00:56
Sad vidim da imaš crveni glog. Prekrasan jeClap. Je li ljekovit?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 06:02
samo da prijavim šetnju,nisam ništa dirala samo se divila i ostavim
Na vrh
ljiljana3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 197
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljana3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 08:56
Sva je krasno, a rhododendron je  smile55  !
Reci mi molim te, moj je rhododendron već davno ocvjetao, ali sad sam primijetila da mu se listovi na krajevima frčkaju, je li možda znaš šta bi to bilo.
Isto tako imam i crvenolisni javor sa sitnim listićima, nedavno je posađen, a listići mu se na vrhovima malo suše. Nije na jakom suncu, zemlja mu je vlažna, na znam šta mu fali.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 10:06

Baš je super prošetati iznova tvojim vrtom...

Predivan je!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 11:12
Kako je dobar ovaj forum! Odeš u Norvešku bez putovnice i nauživaš se u ovom prelijepom vrtu.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 12:22
Dobro kaže Otok, baš super i ja nešto često putujem u Norvešku, pogotovo ovaj mjesec kad je sve ovako lijepo zeleno i šareno.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 08:27

Zalosna vrba i ziva ograda u cvatu.

Wisteria

Patuljasti bor

Pticice uzivaju u vrtu.

Jos malo pticica.

Nekoliko dana nisam stavljala slikice i nisam se druzila sa vama, pa mi je to bas nedostajalo.
Stigla su drva za zimu, pa je sve to trebalo sloziti i staviti na mjesto.

Hvala svima koji ste prosetali mojim vrtom; Anaida, Skitnica, Smrcko, Gioiaa, Hana, Ljiljana3, Zeljka23, OTOK, Korijenko.

Anaida, ono sto si me pitala, to je improvizacija djerma.

Smrcko, crveni glog je ljekovit, mislim da je dobar za srcane tegobe, koliko se ja sjecam, a sigurno i za jos neke bolesti.

Gioiaa, imas i ti prekrasan vrt i mnogo, mnogo prekrasnog cvijeca. Kod mene je sve vise bazirano na drvecu i grmovima, zbog klime, a ima i ponesto cvijeca.

Ljiljana 3, mozda ti se listovi uvrcu na rododendronu zboz lisnih usiju, da li si pogledala ispod listova da li mozda ima nekih stetocina.
A, za crveni javor, ne znam sta bi to moglo biti.

OTOK, bas je lijepo kako ti kazes proputovati mnogim zemljama bez putovnice, a uz to nagledati se ljepote.

Korijenko, drago mi je da cesto putujes u Norvesku.

Svima mnogo i dobro mi dosli ponovo!
pozdrav iz Norveske
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 08:32











Jos nekoliko slikica, vama vec poznatog mog vrta.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 08:41
Super je prošetati ujutro tvojim vrtom...
Dok šećem ,osjećam mir ,i predivno mi je u njemu...
Zato iznova volim prošetati!
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 08:44
još jednom moram izrazit oduševljenje tvojim vrtom, stvarno je prekrasan- tako je sve bujno, zeleno a ponegdje i šareno.. tako lijepo i sa stilom...ne mogu se odlučit što je ljepše tvoj vrt ili pak hibiskusi, uglavnom sve pet

  smile169
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 09:11

Weigela pocela cvjetati.

Mjesto za rostiljanje.

Ljiljani

Karanfili, djurdjice

Vinova loza

Dio vrta

Drage moje Zeljka23, drago mi je da ste se za jutarnju setnju odlucile prosetati mojim vrtom.

Zeljka23 i mene odmara i smiruje setnja kroz moj vrt, kada cujes pjev ptica i udises miris cvjetova, nema nista ljepse.

Draga Bromelija, hvala na posjeti. Kod mene je pocela prava eksplozija cvjetanja, ne stignem sve slikice da stavim, jer je puno grmova i cvijeca procvjetalo.
Moram malo da pozurim sa stavljanjem slika.

Prosetale ste mojim vrtom, a nismo ni jutarnju popili. Steta sto ste tako daleko.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 09:39

Bit ce i grozdja.Vinova loza je uvoz iz Rusije.

Cvijet od tayberi

Djeram i zlatna kisa

Weigela, svjetlo roza

Ziva ograda u cvijetu, takva je ograda oko cijele kuce.

Tamno roza weigela
pozdrav iz Norveske
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 09:42
kakav krasan hlad u tvom vrtu dušu dao za prošetati i odmoriti uz ove lijepe grmove Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 09:43
kako je živo u tvom prekrasnom vrtu, sve buja, svaka čast!
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 10:00
Baš sam se pitala što je s tobom. Gledam u vrt nema te i evo je sa pregršt slikica. Znam da je glog ljekovit, mislila sam da ti je drvo ukrasno , kako danas pretvore nešto normalno u neobično.

Ta ograda (sa bijelim cvjetovima) cvjeta samo jednom ili cijeli ljeto?

Sve ti je prekrasno i prava zelena oazasmile57
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 10:54
i ja bila i šetala,sve je lijepo ali vratim se popodne kad bude vatrice u roštilju i nečeg konkretnog Big%20smile na njemu
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 11:46
Evo ja opet malo navratila,naravno sve mi je preljepo,a roza weigela je super!E moja Fuksija vidi se da si prava Slavonka,tu je i đeram da se srce smiri!!!smile95
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 12:53

Ovo je slikano iz male sobe, gdje se nalazi kompjuter. Ima 8 prozora, i u svima stoji cvijece, mala dzunglica.
Inace, ovo je slikano pred ponoc, a dan je jos uvijek.









Ovo je bijeli bozur, on je slikan popodne.

Kontesa, kod mene hladovine i mjesta za odmor koliko hoces.

Pcelece7, kod mene je tek pocelo pravo cvjetanje i bit ce toga jos mnogo.

Smrcko, ziva ograda cvjeta samo 1, bas steta.

Hana, bit ce i rostilj, najvjerovetnije u nedjelju.

Lika1, ja sam ti prava Slavonka, nema sta.

Hvala svima na posjeti, nadam se da cemo se jednog dana i upoznati.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 13:11
ajme koliko adeniuma! Za cijelu šumu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 53>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.