Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  123 113>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Chat - Brbljaonica
    Objavljeno: 09 Travanj 2019 u 10:03
https://www.biovrt.com/vijesti/udruga-biovrt-poklanja-prirucnik-i-sjeme-za-pokretanje-vrtova-u-vrticima-i-udrugama/?fbclid=IwAR1B9z0HIVazmUkJfshWiVvGelFTs-QzDbn6jk3hulBTJxZfuUvlIOAoR
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2018 u 09:19
Pozdrav. Ima li koga mozda iz Amerike ili Canade tko bi mi mogao poslati sjeme ili dolazi u RH? Hvala
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2018 u 07:42
Pozdrav. Jučer sam kupila ovaj set.Jedva čekam da stigne  https://www.wish.com/product/55c1c59085fbd842104f4c6d



Na vrh
dancika View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dancika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 18:44
drage moje tete salvete, prvo da vas nagrdim što ste me navukle na ovaj predivni hobi. sram vas bilo!!! Smile naime tražila sam ideje za uskršnja jaja i naiđem ja tako na vaš forum, a ono ajmeee, koji radovi. reko ovo je super idem i ja probati. forum sam pročitala od početka do kraja (više manje). pogledala većinu galerija. radovi su vam fantastični! puno toga naučila. hvala puno na korisnim i odličnim savjetima. tako ste divne i krasne, bez imalo škrtosti dijelite odlične savjete. hvala drage moje tete salvete. 
Na vrh
Lilli28 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilli28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2013 u 00:39
Vecer curke.. nova sam pa mi treba vremena da vas pohvatam.. Ima li koja curka iz BIH, tocnije Brckog i okolice? :)
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 20:06
Nebi vjerovali skoro sve su sami napravili uz pomoć pokojeg roditelja.Većina ih je na kavi i u šopingu.Lanjska starija grupa je imala tisuću pitanja.Ove pačiće nisam ni čula.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 23:22
Kiki,preslatka su ova dječica, neki imaju i ćuće, divni su! ova jaja koja drže, jesu li to oni sami lijepili!
hvala ti na odgovoru, rješila sam printom, imala sam samo 4 dana na raspolaganju pa nisam naručivala preko interneta! uf, ja sam daleko, od svega!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 22:13
Kikići su preslatki - pravi majušni umjetnici Thumbs%20Up
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 21:44
Kiki preslatka ti je ekipa!
Vidim neki još dude imaju!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 16:29







Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 15:47
Evo moje ovogodišnje uskršnje radionice.Prepala sam se kad sam vidjela kako su curuce malene.Neke još nisu ni izašle iz pelena.Bio je i poneki dečko.Međutim one ne samo da su bile preslatke nego i izuzetno talentirane.Za razliku od prošlogodišnjih curica,ove nisu puno tražile pomoć,a i radovi su im bili puno bolji.











Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 15:35
A internet trgovina?Perlica npr.Brzo dođe ako nije pred vikend.Samo narudžba mora biti najmanje 50 kuna.A print?
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 13:06
Drage tete salvete, hitno mi treba salveta na temu rođenja curice. ako ima neko kupila bi!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2013 u 17:01
Tongue

i od mene SRETAN USKRS svima koji ga danas slave Smile< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
jasmina73 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasmina73 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2013 u 11:36
sretan Uskrs svim forumašicama     ...........
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2013 u 09:03
Kiki, hvala!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 23:15
Izrezala sam leptire,namazala materijal,možda običnim ljepilom za dekupaž,možda drvofixom.Ne sjećam se.Zaljepila motiv.Pustila da se osuši i preko nečega ispeglala.Nisam lakirala.Na proljetnim cipelama sam lakirala skaj,ali platnene tenisice nebi.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 09:43
Ki-ko,, može točna procedura za majicu :)
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 09:38

Kiki, ukrali sa sušila???Pa nije opravdanje, ali mogu ih razumjeti, baš je super, pa nisu mogli odoljeti.

Hvala na informaciji, ja sam na platnenim vrečicama lijepila običnim ljepilom za salvete, ali se nisam usudila prati.
Ovo sa stiroporom radim već dvije godine, nisam sama došla do toga, nego se sjeto moj muž, kad su mi jednom ispale na pod iz neke posude. Dobra ideja!
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 08:50
Kiki, kad si nalijepila majicu jesi li lakirala motiv.  moram ćeri dekupažirati teniske.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.