Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 113>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 12:25
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

evo meeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
motram malo i raditi uzput, uptavo sam utipkala oko 80-tak naloga....puf
 
 
kakva gripa sada mila...eto opet ja saljem energijicu moju, daj malo meni gripe da ti bude lakse, i uzmi lijepo zlicu meda sa pol limuna dva puta nadan i septoletice ,stavi sal oko vrata i caj.....malo miruj i sve bu ok
E točno si pogodila...tako bih rado otišla doma i u krevet!!!
Ah, kad će 16 sati???
Confused
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 12:26
jos malo bus vidla, za cas bu proslo, pa kuci u zaklon se baci u krevet i stavi papir-OSTAVITE ME DANAS SVI!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 12:28
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

jos malo bus vidla, za cas bu proslo, pa kuci u zaklon se baci u krevet i stavi papir-OSTAVITE ME DANAS SVI!!
 
Taj papir sam imala i jučer!!!
Došla kući, nešto smo šalabrcnuli na brzaka, i odmah pidžama, krevet i novine, a muž je zabavljao sina!!!
Danas taj natpis ide u crvenoj boji: OSTAVITE ME DANAS SVI!!!
Confused
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 12:30
Kad bi bar ja mogla danas malu u

ili bar nas 30 minuta u

.....prije nego se bacim na salvetice
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 12:31
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Kad bi bar ja mogla danas malu u

ili bar nas 30 minuta u

.....prije nego se bacim na salvetice
 
Probaj, šta te koči, priušti si barem ovo drugo!!
LOL
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 12:34
aaaaaaaaaa ja nemre, sem kad terorista zaspi a onda ja spavam u kadi dok se ne zmrznem skroz......
 
a salvete i mene gledaju ali nekako sam umorna, i znam sto bi radila..ali..malo sam u krizi sa radnom snagom
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 12:34
Odoh...



malo se družiti sa kolegama   
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 12:35
hihihihihihihi
 
ja sam ova u sredini....
 
i ja delam......
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 12:36
Da li to ovaj treći zijeva??
Eh, ta sam!!!
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 12:37
Danas sam toliko ljena da mi se neda ni pisati pa sam koristim smajliće...
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 12:39

i ja volim sir...imam jednu bakicu u selu do nas koja radi odličan sir, a prge su joj za poludit...a vi bolesne, lijepo kuhano vinčeko kraj sebe i da vidiš gripi pa-pa...djeci med, vama vino sa cimetom i klinčićomsmile171

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 12:53
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

i ja volim sir...imam jednu bakicu u selu do nas koja radi odličan sir, a prge su joj za poludit...a vi bolesne, lijepo kuhano vinčeko kraj sebe i da vidiš gripi pa-pa...djeci med, vama vino sa cimetom i klinčićomsmile171

Oh, pa kod mene bi moglo biti i pjesme, ako poslušam tvoj savjet!!!smile164
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 12:56
da pjesme...tulum cijelismile83
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 13:03
Miškopiško, trebm sliku one tvoje flaše od likera.....frendica me tražila nekaj slično pada joj pokažem.....našla sam samo onu na kojoj ih je više al se ne vidi ciejla flaša
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 13:05
eee, nemam pojedinačnu...jel ti hitno?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 13:11
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

da pjesme...tulum cijelismile83
 
Kod mene će na kraju biti "udri brigu na veselje" i sutra ne dođem na posao jer me boli glava i pet metara oko nje!!!LOLLOLLOL
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 13:15
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

eee, nemam pojedinačnu...jel ti hitno?


Jel ima na coolinariki?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 13:25
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

eee, nemam pojedinačnu...jel ti hitno?


Jel ima na coolinariki?
 
Ajme hippy, sva si u poslu!!!
Daj se malo opusti...WinkWinkWink
 
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 13:26
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

da pjesme...tulum cijelismile83
 
Kod mene će na kraju biti "udri brigu na veselje" i sutra ne dođem na posao jer me boli glava i pet metara oko nje!!!LOLLOLLOL
 
pazite da ne bi bilo ko kod mene za bozic prije sest godina - bec, kuhano vino, a za 9 mj.
  hehe. al nije mi zao...
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 13:28
nema na coolinarikiSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.