Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 108109110111112 113>
Korisnik
Poruka
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2013 u 21:02
jasmina 73 to ti je NB Hoby art, Kustošijanska 1, od okretišta tramvaja na Črnomercu kreneš dalje Ilicom, otprilike jedna autobusna stanica. Odmah kad iz Ilice skreneš u Kustošijansku sa lijeve strane.  Uguglaj pa možeš pogledati što imaju i na internetu.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jasmina73 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasmina73 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2013 u 12:00
Ej hvala okić, baš zato i pitam da vidim kaj imaju, nisam iz Zg pa da neidem bezveze. Kak je vama dobro koji ste iz Zg il blizine...
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2013 u 12:34
jasmina nije ti to baš dobro što smo blizu, svaki puta potrošim više nego što sam planirala kad dođem u bilo koji hobi art.
Na vrh
jasmina73 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasmina73 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2013 u 13:25
ali imate lijep izbor koliko vidim...hvala bogu na internetu...
Na vrh
jasmina73 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasmina73 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 11:05
Halo cure jel se radi kaj ili se sanjkate....
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 15:03
Ja radim al me ubija postavljanje slika zadnje sam stavila kutijice bar mislim prije božiča
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
jasmina73 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasmina73 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 19:14
Kaj neide,ja ih uopće nemogu staviti ...
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 09:20
NE da nejde več mi ljeno lakše mi napravit neg stavit slike sve što uradim nalazi se na fb pod Croatien box of drim
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 09:42
C-dalija, ja sam konačno prokužila da je u biti najlakše s fejsa stavljati slike! Dođeš na svoju sliku, desnim klikom miša klikneš i stisneš Copy, vratiš se ovdje u prozorčić i stisneš opet desnim klikom miša i stisneš Paste (ili još jednostavnija varijanta - stisneš Ctrl+c i onda ovdje u prozorčiću Ctrl+v). Ja u zadnje vrijeme samo tako mogu stavljati jer mi je komp preslab i uvijek zablokira ako idem ovdje preko foruma..... Probaj.....vidjet ćeš da će ići puno brže!
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 11:18
ja nemam fejs, al ni nemam novih radova....al nisam to htjela reći, već da vas sve gledam i stvarno mi je sve jako lijepo....oduševljavaju me ideje i slaganje salveta....a tek salvete....sve ljepše od mojih....a onda kad vidim rad od neke salvete što i ja imam, iznenadim se kako dobro izgleda...a meni nedolaze nikakve ideje...ništa.....al to neznači da nemogu gledati vaše radove....sve galerije sam pregledala...i samo jedna mi se nesviđa , ona moja....al , dobro , nađe se i tamo nešto dobro...Wink..šaljem vam svima puno pozdrava ....i ako i kod vas pada, čuvajte se, nemojte dobiti upalu mišiča od čiščenja snijega, pustite ga nek se sam otopi....
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 19:00
TO je bolest i menise moji radovi nimalo ne dopadaju
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 23:07
Drage curke, niste jedine i meni se moji radovi ne sviđaju.
Kad vidim ove divne radove od drugih cura, padnem u bed, ali to je valjda normalno.
Ništa, kist i salvete u ruke i na posao.
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 14:54
di ja se slažem, kist i salvete u ruke pa na posao...al to mi sve nekako lakše reći već uraditi...ova godina mi je počela samo sa brbljanjem,ništa nisam napravila...al hoću...sutra ću....ili možda malo sutra.....a možda i sam sebe iznenadim...
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 16:37
mren nemoj biti toliko skromna, meni su moji radovi koma, 100 mana im nađem premda mnogi koji ih vide u živo komentiraju upravo suprotno. A i to kada mi kažu ja ih samo uputim na ovaj forum i kažem neka ovdje pogledaju šta ima, sjest će na dupe kada vide sve vaše radove. Mislim da sam ti već komentirala negdje u galeriji a su ti radovi sve jedan od drugog ljepši. I dobro si rekla, kist i salvetu u ruke smile143
Na vrh
jasmina73 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasmina73 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 19:11
Ha ha evo mene opet s pitanjima...recite vi meni kaj s lakom za čamce, mislim dali smijem s njim špricati po salvetama,negdje sam pročitala da se može, kaj je on na bazi vode?
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 19:26

Lak za čamce nije na bazi vode, već nitro, da je na bazi vode otopio bi se u vodi. Njime možeš zaštiti stvari koje stoje vani, kojima treba bolja zaštita od laka na bazi vode. Ja sam njime lakirala svoju kuhinju na moru. Ima jedna caka zašto ga ne koristimo puno - s vremenom požuti i ne izgleda lijepo. Dosta dugo se suši i ima dosta jaki miris. Ne znam za što ti treba, ako možeš bolje ti je staviti više slojeva aqua laka. To je moje iskustvo, nadam se da sam ti pomogla.

Na vrh
jasmina73 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasmina73 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2013 u 16:15
Okić negdje sam pročitala da je nešto lakirano s njim al se ne sjećam di, a znam da su u pitanju bile salvete,neznam možda sam krivo razumjela,ništa i dalje lakiram s aqua lakom..............hvala okić..............
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2013 u 20:32
cure pomazite...uradila prije 20-dana drvenu manju posudu sa poklopcem...lakirala ,osusilo se i stavim poklopac na posudu.. sad mi se sve to sljepilo ne mogu odvojiti poklopac...sta da radim?
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2013 u 23:20
podvuci pod poklopac skalpel ili nešto drugo tanko i na silu odlijepi.Prešmirglaj rub i ponovno ga uradi.
Lak ti nije bio suh pa se zalijepilo.
Na vrh
kišna View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kišna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2013 u 15:53
bok curke, molim za malu pomoc, kak da napravim ispucani efekt na boci, stavila sam crackle medim na bocu, nakon susenja akrilnu boju pa na to salvetu ali se ne vidi ispucano ispod salvete. dal je mozda trebalo motiv staviti na crackle ili kako? pomagajte....:-(
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 108109110111112 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,607 sekundi.