Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 113>
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 13:25
koje ste vi majstorice, joj da vam ja drzim trenkanje kak bi patile...ugf  s gustom bi vas iscijedilasmile126
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 13:25
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

miskopisko to je prljava igra...cek cek....tuzim te sam ne znam kome...
 

hippy  a imas kuci visak one kaj si rekla stare ture-preporucam se za prekupnju

 

ove su ti krane, vec sam ih gledala i divila se


Imam samo još ove otvorene...kaj sam ti prve pokazala i to par komada....
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 13:26
i ne bi nam ništa nažao učinila...dapačeSmile ovak samo neke izgovore imam(o)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 13:26

ok daj prodaj koji...ajd na pp

Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 13:27
 bi vam guzice smanjila jos bi vi menismile58
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 13:27
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

koje ste vi majstorice, joj da vam ja drzim trenkanje kak bi patile...ugf  s gustom bi vas iscijedila[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot177.gif" height="54" width="60" align="absmiddle" alt="smile126" />



Mene ne bi Glumičić i Kinčl skup sa svim svojim aparaturama mogli isjediti...se bi im zaštopala..
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 13:28

to ti ja kažemsmile126

Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 13:30
jaoooooooooooooooooooo , blag se ga meniiiiiiiiiiiiii
 
hippy kaj je sa skatulamaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 13:30
moj odgovor je išao na jassin komentar, a ne na tvoj hippy...fakat uvijek moraš citirati, ovak ispadne svaštasmile42
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 13:31
Da ti dočarama situaciju...draga moj Jasssi..evo kratke anagdote:
Pričam ja svom sinu kak sam ga nosila u svojoj buši i onda sam ga rodila i tak to....a lijepi moj sin, na to me priupita: a tko ti je sada u buši mama?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 13:34
Pozdrav cure!!
Nadam se da će Kaća svratiti na malo brbljanja i da će vidjeti poruku.Naime PP joj je pun a očekuje da joj odgovorim na poruku.
Kaća prazni inbox!!!!!!!
smile79
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 13:40
miskopisko-tak ti i treba kad varas na dijeti pa onda ovak ispadne..belj
 
hippy sin ti je zakon...heheheheheh....sorry al jace je od mene.....
 
sasha  welcomeeeeeee
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 13:53
Tongue
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 14:25
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Da ti dočarama situaciju...draga moj Jasssi..evo kratke anagdote:
Pričam ja svom sinu kak sam ga nosila u svojoj buši i onda sam ga rodila i tak to....a lijepi moj sin, na to me priupita: a tko ti je sada u buši mama?
 
eno i moja jučer mene pita-mama jel bi htjela da mi imamo seku ili bracu, a velim ja pa možda i bi, kaže ona meni_ pa dobro reci tati da ti napravi, pa kad budete delali djecu lako ja sačekam pred vratima ili kod bake i dede
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 14:27
ajme pa vas ni flaster ne bi usutkao. neki od nas moraju raditi jer im sefovi i kolege skacu po kicmi i rokovi kucaju na vrata :)
 
nemrem pisat vidimo neke na radionici, a druge kad dodjem "doma" i onak imam cimera, kuhar-frenda i teroristu u jednom ;) hihihi :)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 14:36
Curke smile56
Super da će se ovdje brbljati!!!
A kada smo kod tebe o djeci da se nadovežem.
Mom sinu je neki dan bilo dosadno pa me molio da idemo u dućan i kupimo mu seku, "avi ne igvačku nego pvavog ljudova" (ne igračku nego pravu seku)....Tako sam se smijala da mi je skoro pozlilo...
Ah ta djeca....
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 14:40
imaju oni svojih bisera...moja kćer je prije par godina izvalila da smo se tata i ja se...ali sigurno 2 puta...a možda i 3, al se nije primilosmile39ja sam pala u nesvijest od smijeha...
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 15:34
imamo sad mjesta za brbljanje,superrrrrr,ovo sa djecom me tako nasmijalo smile156smile197
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 15:50
moja mama uvijek prepricava anegdote sa mnom i voznjom busom u vrtic. kad bi ujutro isli, i nitko se mami nije ustao, uredno bih odsetala do prve osobe koja mi je bila antipaticna i rekla "oprostite, moja mama je trudna i trebali bi ste ju pustiti da sjedne. vi ste se dovoljno nasjedili" ako se ne bi digao onda bih pocela glasno pjevati uz tu osobu "u svijetu postoji jedno carstvo, ali ti tamo nikad neces doci, jer si zlocesti covjek i neces se mojoj mami dici. nju sad bole noge i jako joj je tesko, a ti si jako zlocest covjek" :) samo napomena, mama nije bila trudna ali mi se to cinilo kao dobar izgovor da bi se netko digao i da mama i ja mozemo sjesti. btw to je trajalo cca godinu i pol dana dok nisam napunila 5, onda je prestalo :)
 
pa ti idi s takvim djetetom u bus krcat ljudi :) hihihi :) pa se ti nemoj dici :)
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 17:26
Kad sam dolazila kući s posla i pitala sina što je "danas" radio dok me nije bilo, znao je reći da je sa bakom "jebao" što u prijevodu znači vježbao. Mislim ,baka je vježbala svako jutro zbog kičmatransa. A bilo je to daaavnoooooooo
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.