Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 113>
Korisnik
Poruka
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 11:38
ma predobri su....al blizanci su mi jooooj, baš bi takva dva malca, odma sve riješim u jednom potezu i mirna....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 11:40
jooooj  ja nebi fala...ovaj jedan mi je dostaaaaaaaaaaaaaaaaaa..hehehe
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 11:45
he he he, al ovi su doooobri.....zapamtila sam recept gospođe majke, nisu s njima puno izlazili, daklem....mojoj djeci prvih godinu i pol nema van!!!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 11:47
ludakuso jedna..hihihihi
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 11:53
znaci rodjendan je super prosao :) zakon, aj stavite slikice da vas vidimo :)
 
2 hippy: onaj klimt iz kike je jako malen. 22 cm * nekih 50ak i to je malo i usko :( cijena je cca 88 kn tak nekaj). susjeda je kupila pa mi je jutros u autu prepricavala. poster veliki A1 formata u algoritmu klimtovog poljupca kosta 56 kn i jos okvir ca 30ak kn u mandiju (tamo su najjeftiniji) i za ni 100 kn dobijes fakat lijepu veliku sliku klimtovog poljupca. tako sam napravila kombinaciju kod sebe u stanu.
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 11:56
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

znaci rodjendan je super prosao :) zakon, aj stavite slikice da vas vidimo :)
 

2 hippy: onaj klimt iz kike je jako malen. 22 cm * nekih 50ak i to je malo i usko :( cijena je cca 88 kn tak nekaj). susjeda je kupila pa mi je jutros u autu prepricavala. poster veliki A1 formata u algoritmu klimtovog poljupca kosta 56 kn i jos okvir ca 30ak kn u mandiju (tamo su najjeftiniji) i za ni 100 kn dobijes fakat lijepu veliku sliku klimtovog poljupca. tako sam napravila kombinaciju kod sebe u stanu.


Hvala ti na info.....
Ak buš išla kupovati ovaj poster u Algoritam + okvir...misli i na mene   
Plaćam u kešu
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 12:31
em va kaj sam ja pas...meni nitko nikaj o klimteku...ok, sam vi tak mene zaobilazite...ok ne morate mi reci...ok nemorate me ni voliti,...ok nema frke, mogu ja plakati i sve to...ok ,,,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 12:37
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

znaci rodjendan je super prosao :) zakon, aj stavite slikice da vas vidimo :)
 

2 hippy: onaj klimt iz kike je jako malen. 22 cm * nekih 50ak i to je malo i usko :( cijena je cca 88 kn tak nekaj). susjeda je kupila pa mi je jutros u autu prepricavala. poster veliki A1 formata u algoritmu klimtovog poljupca kosta 56 kn i jos okvir ca 30ak kn u mandiju (tamo su najjeftiniji) i za ni 100 kn dobijes fakat lijepu veliku sliku klimtovog poljupca. tako sam napravila kombinaciju kod sebe u stanu.


Hvala ti na info.....
Ak buš išla kupovati ovaj poster u Algoritam + okvir...misli i na mene   
Plaćam u kešu
 
hippy: to sam vec kupila, jer mi visi u spavacoj sobi. no svako malo sam u algoritmu pa nije bed pogledat i javim ti ima/nema. sad idem do kike i citycentraone (danas iza posla) pa ako tko kaj treba a da nisu ormari, javite da pogledam ili nabavim. idem po neke kutije u kiku i po gleznjace za 200 kn u cc1 ;) zima je za posvindlat.
 
2vristalica: hoces iza posla do kike? :) pa neces vristat :)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 12:38

smile43

Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 14:24
gle jos ima objesen nos i nece vise odgovarati? :) pitala sam te u tvom topicu gdje si odrezak od panjica nabavila? super je
 
a ako hoces mozes s spar i kiku iza joba :) skupim prijateljicu pa idemo tamo ;) ak hoces, dobro si dosla :)
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 14:28
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Bila sam tam jedne godine svake subote.. mm bio u vojsci tam!!
 
koje godine?


Nemam pojma... mislim da je 2002 ili 2003...Embarrassed
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 14:32
Ninochka... tebi šaljem veeeliku pusu.. stavrno te nisam dugo sretala!!smile79
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 14:36
E da bili smo na snijegu.. tj bile...oko 1,5 sat.. smrzle se, dijete mi preglednilo.. jadna.. naharnila je i strpala u krevetić... nadam se da nema buđenja prije 16 sati.. a onda po mužeka i u Konzum... moram tam vidjeti kakvih salveta ima!!
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 14:36
fala spring, drugi sloj rada za tebe se susi. radim ga u valovima kak stignem. bit ce gotov uskoro pa se cujem s D. da ti ga odnese jer ne vjerujem u sigurnu i citavu dostavu postara. :)
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 15:16
Kakav rad za mene?
Kak ja za to ne znam....nego da ti spremim salvete pa pošeljem po njemu?
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 15:18
hihihikad poharacis konzum javi...i prekinite biti vani toliko......pretvoriti cete se u snjegovice
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 15:32
Joj kada je baš super vani.. kod nas ima puno više snijega a največa zanimacija je prenositi snijeg s malo plastičnom lopaticom.. tak da još imamo puno posla dok sve ne očistimo...Wink
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 20:46
samo da javim - primila upalatu od spring, gogs, sunceRi i od kaće....da ne šaljemsvakom posebno pp da je sve u redu
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 21:05
Ok.. primili na znanje!!
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 22:58
spring: mozes, onda bum sve spakirala i poslala i ja tebi. ovaj tjedan se malo zguzvah ali cujemo se preko vikenda pa se dogovorimo sve :) bus vidjela kaj, ono mislim, kaj nitko ziv na ovom forumu ne voli iznenadjenje, geeeez :P sve neke znatizeljne zemske ;) i rekla sam ti da bum ti nekaj poslala jos za bozic, ali si zabojavila :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.