Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 113>
Korisnik
Poruka
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 00:07
upravo se osramotila a mama to odma rekla bratu i njegovom prijatelju,htjela sam joj reći kako jos ima lišća na stablima,a ja sam rekla:mama jel ti znas da stabla jos imaju krosnju? ajme bruke! Cry
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 13:28
jao,jao, nema me jedan dan...a vi vec novu temu.....i to četiri stranice...smile39......
bas me veseli ova ideja......super...a sad idem citati o cemu vi to
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2008 u 15:15
pa kaj vi tete štrumfete klepečete samo za vrijeme radnog dana, nije mi jasno gdje ste sve danas, imam malo vremena, htjela bih se pohvaliti ugodnim druženjem a vi sigurno negdje orgijate sa crncem bez jaja, zvati i tražit ćete vi mene, samo da znate, jako ćete vi mene tražiti... odoh samovati i tugovati
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2008 u 17:05
bok teta duda, eto mene na brzinu, nemoj biti tuzna da vidis kak ce se sutra zenske popaliti ... a meni sacuvaj racica i dupinceka, pliiiz!!!
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2008 u 17:07
Branka...a fešta?
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2008 u 18:33
bila u onom outletu u sv.križu, ako palnirate ić ne isplati se, samo zbog calzedonie da, a ostalo koma, jeftinije će vam biti na snjiženjima nego u outletu
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2008 u 21:07
Branka OK, zovem možda zeta na ručak jedan dan ovaj tjedan pa ću ti poslati po njemu. Moram ga malo pripaziti, rekla mi MPK neka MZ barem jednom na tjedan pozovem na ručak. Ne znam je li to kontrole radi ili da mi ona bude liže kad njega vidim (mogu s njom preko lapatopa i kamerice opčiti)  a te novotarije naš starac (PC) više ne uspjeva podržavati.
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 09:32
franjice, ukor pred iskljucenje telefona :) poslah ti sms za kavu samo si trebala napisati gdje i onda se ne javi na telefon sutradan :( i ode leondarda i niste htjele piti kavu sa mnom, dobro dobro. uglavnom, moje salvetice su kod tebe pa bi ovog puta voljela ipak doci do njih :P
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 10:00
tu saaaaaaaaaaaaaaammm
 
ali jurim neke fotke staviti
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 10:06
Bokić!
Hoće li biti koja fotka iz ladimirevaca? Ha?
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 10:15
i ja cekammmmmmm
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 11:51
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Branka OK, zovem možda zeta na ručak jedan dan ovaj tjedan pa ću ti poslati po njemu. Moram ga malo pripaziti, rekla mi MPK neka MZ barem jednom na tjedan pozovem na ručak. Ne znam je li to kontrole radi ili da mi ona bude liže kad njega vidim (mogu s njom preko lapatopa i kamerice opčiti)  a te novotarije naš starac (PC) više ne uspjeva podržavati.
 
moze teta duda, puno fala, tpk zna moj kucni pa nek me tmz zvrcne!
i cuvaj zeta, moj stari uvijek kaze kako je njega cuvala njegova punica jer "ko nema zeta nema ni magareta"... pa tako sad i moji starci cuvaju svog (za sada jedinog) maga.... pardon zeta... LOL
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 11:58
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Branka...a fešta?
 
odgodjena, svjecicu smo puhnuli, a drustvo ce za koji dan..
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 12:27
evo da vam javno i svima pohvalim našu jassiii, ona se javila da za humanitarni sajam u školi, pokloni nam koju stvarčicu, gesta super, a i stvari isto tako, BRAVO JASSSIIIIII, IMAŠ VELIKO SRRRRČČEEEKKOOO!!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 12:50
Embarrassedok...sad sam pod stolom a telefon mi zvoni..........hmmmm..mislim da nije problem to napraviti,,,pa svatko moze sitnicu nekom pokloniti .....ma daj nije to nista, od srceka je
sad sam napravila angeleke za tete u vrapcu...to su zene kaj nikad nece izaci vani...ima iz rata i sa svakakvim pricama, pa cu im anapraviti malo stvari da im uljepsam te dane...koliko se to moze...
 
a smijem se malo pohvaliti??
 
 
evo....tak mila svi bitrebali...hvala ti na javnoj pohvali od srca
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 13:22
smile56Vratili smo se iz ladimirevaca i hvala curama koje su pomogle u izradi ukrasa.Slikice budu kad se Bubamara  naspava.Ona,TeaK i Admin su bili za taj dio zaduženi.Tako da se strpite malo.Ja sam,ukratko,napisala šta je bilo no kad budu slike,teksta neće ni trebati.
Jassi,ovo(kliknula sam linkićBig%20smile)je prekrasno.Moj iskreni i duboksmile211
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 13:24
shasha hvala ti lijepa...zaista
 
jedva cekam foto izvjesce...idem citati kaj si napisala kak je bilo
 
jos jednom thx
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 13:28
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

Embarrassed
sad sam napravila angeleke za tete u vrapcu...to su zene kaj nikad nece izaci vani...ima iz rata i sa svakakvim pricama, pa cu im anapraviti malo stvari da im uljepsam te dane...koliko se to moze...

 

a smijem se malo pohvaliti??

 


 

evo....tak mila svi bitrebali...hvala ti na javnoj pohvali od srca


Bravo Jassi

Svaka ti čast......sve uspijevaš i stigneš.....ma ti si žena zmaj   
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 13:30
tetaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  hvalaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 13:31
dakleee, moj naklonsmile211 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.