Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7980818283 113>
Korisnik
Poruka
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 10:07

cure s obzirom da vidim da imate vise vremena za decoupage i da ste full u to ufurane , dajte molim vas da ne čitam sve forume jel mi mozete reci s cim zastitite predmete da nisu osjetljivi na vodu i tak da se moze prasina s njih pobrisati jel meni se jedna vaza nakon sto sam ulijala vodu u nju i kasnije izlijala izvana pocela boja skidati, pa tak da onda ostale predmete nisam ni poskusala staviti u kontak s vodom, da li je dosta npr. 2 sloja laka za salvetnu tehniku ili treba jos nesto .

hvala

e da i di kupujete rizin papir na koji se moze printati i ako znate cijenu

hvala   
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 10:22
U hobby trgovinama imaš ljepilo za porculan koje se zapeče u pećnici 30 min i nakon toga se može prati.Kažu da je perivo i u perilici ali bilo mi je žao isprobati da se ne dogodi nešto.Ali perem normalno ručno bez problema.
Rižin papir,tanki, za printanje kupujem u Profilu.Imaš na metre,metar je negdje oko 18-20kn
Na vrh
Lavandica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 13:34
Pozdrav svima!
 
Imam dva pitanja pa ako bi mi netko mogao pomoći - prvo, ne mogu nigdje naći onaj post gdje si se mogao javiti ako želiš da ti se napravi tvoja galerija za radove....imam nešto radova koje sam vam htjela pokazati iako kad vidim sve ove krasote sve me strah objaviti ove moje početke, pa si još razmišljam šta bi.  Drugo pitanje je vezano uz jednu salvetu. Negdje na galeriji radova sam vidjela jedan rad koji je cini mi se bio napravljen na malom slikarskom platnu onako kockastog oblika, a na salveti je bio motiv kao kad s prozora gledas van i vidis neku kucu i dvorište ali bitan detalj je bio da je ta osoba koja je radila taj rad stavila kao male zavjesice i malu karnišicu na taj motiv. E sad ako je netko shvatio o cemu pricam mozda znate gdje je i ciji je to rad.....hvala punoSmile
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 13:49
Za ovo prvo pitanje ti postoji u galeriji radova tema gore 2.po redu galerija za decoupage, unutra je video, slijediš korake i sve 5.

Za drugo pitanje ne znam odgovor, makar sam to negdi vidjela Embarrassed
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 13:52
...možda  je  to  monna-1  rad...nešto  je  imala  slično....Question
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 13:55
Lavandica probaj pogledati u galerijama od mnataše ili monne.One rade takve divoteSmile.Mislim da je monnina boca to što te zanima pa potraži u jednoj od njenih galerija
Na vrh
Lavandica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 14:13
mare-nostrum, ovo sto ja trazim taj rad sa zavjesom nije na boci vec na necem ravnom kockastom, cini mi se slikarsko platno ili sl.... na ovim galerijama sto si preporucila nema tog rada....trazit cu dalje, hvala
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 14:34
Misliš na ovo


Na vrh
Lavandica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 14:40
Ne, na zalost nije to ali je slicno...
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 14:42
lavandica dobro nam doslasmile73
meni odmah pao na pamet rad od goge-osijek,samo sto je ona nacrtala zavjese,nije aplicirala,evo slika,jeli to mozda to sta trazis..

Na vrh
Lavandica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 14:46
hvala vam svima i oprostite sto gnjavim, ali vec dugo trazim taj rad vec sam stotine stranica ispregledala i nigdje ga nema - dakle rad je napravljen sa pravim zavjesicama od pravog nekog tekstila onako je cini mi se svijetlo plave boje i onda to sve skupa izgleda kao da ti iznutra sa svog prozora gledas van - cak se vidi i kao klupcica na prozoru na kojoj je kao neki cvijet cini mi se.... eto ne znam kako da jos opisem u svakom slucaju zavjese su napravljene od nekog tekstila i dodane na taj rad.... cini mi se da cak ima i mala karnisica.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 14:50
Mislim da sam pronašla - to je u temi razne ideje s interneta

porticina%20decorata

Na vrh
Lavandica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 14:58
E to je tooooooo - hvala punoThumbs%20Up. Sad tek vidim da nisam bas najtocnije opisala zavjese su bijele, a ne plave - no dobro. Zapravo sam trazila taj rad jer sam htjela pitati ima li netko takvu salvetu s tim motivom da se mijenjamo. Ali s obzirom da je to sa internet galerije znaci nije je nitko od vas radio, mozda netko od vas majstorica decoupagea moze odgonetnuti da li je ova klupcica na kojoj su tegle sa cvijecem motiv na toj salveti ili je to posebno napravljeno od nekog materijala?
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 15:27
Za klupicu (ovaj bijeli dio) možeš upotrijebiti malo struktur paste, da dobiješ hrapavi izgled. Možda uspiješ pronaći salvetu sa nekim motivom koji bi ti odgovarao, a možeš upotrijebiti i motive sa više salveta (npr. cvijeće u teglama sa jedne salvete, a pozadinu sa druge).
Pogledaj pod OTOK-početci, na str 5 (prozor je sa jedne salvete, a cvijeće u teglama sa druge)
Na vrh
Lavandica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 15:37
Da pogledala sam, dobra ideja... imam i ja te motive salveta. Inace kod ovog rada gore kojeg sam trazila mi se svidja upravo to sto izgleda kao da iznutra gledas s prozora prema van... to bih htjela postići pa zato pitam za ovu klupčicu jel to na salveti ili bi je morala sama napraviti..
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 08:17
Ova tema mi se čini čitanija od nekih o materijalima pa evo...

...u DM-ove je stiglo hrpa božićnih salveta po 8,90kn, većinom moderniji motivi
(vitice i dekoracije u svim kombinacijama, malo reljefne vitice (srebrno,zlatno,crno), kuglice, jeleni, božićne zvijezde, itd.)
i ima trakica,papira i zlatno/srebrno/bijelo sprejeva za ~20kn...

...u NB art&hobby u Kustošijanskoj došlo dosta novih maramica i salveta, ovih dana će ih pustit u prodaju ako već nisu... (imate na njihovoj stranici motive)

I vjerujem da je Škrinjica na Kvatriću već dobila hrpu lijepih papira i salveta, a oni su relativno povoljni (npr. ukrasni papir 2mx0.7m = 7kn, 1mx0.7m = 4kn) jer te iste artikle u centru ZG-a knjižare naplate doslovce dvostruko...

Obavještavam vas jer se meni prošle godine dogodilo da je sve došlo 1.11. i (kad sam išla u nabavku nakon svih ispita) 1.12. dosta lijepih motiva se rasprodalo odavno :P

@Lavandica: dobrodošla i gle, ovaj prozor s nacrtanim zavjesama je sličan tvom avataru Big%20smile
danas sam vidjela Milka jumbo-plakat i isto imaju 3D cvijeće na prozoru istaknuto LOL
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 09:22
...vi  ste  sve  u  punom  pogonuClap....ja  nikako  da  se  vratim i  ovim  hobijima....Confused
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 12:02
manči bilo bi lijepo da nam se pridružiš.....opet
Kami smile78za informaciju o dm,da nisam to pročitala ne bih ni otišla.Pet paketa je promjenilo vlasnijaWink i malo ukrasnih papira uz to...
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 12:03

a šta je sa zagrebačkim .....pijama? jel to nije danas?

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 08:06
a ja se sinoć pitam zašto na tv nema milijunašsmile181
toliko od menesmile96
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7980818283 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.