Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 119120121122123 272>
Korisnik
Poruka
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 13:01
Baš si lijepe biljkice dobila
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 17:21
Baka Bea, kad mi je sve tmurno ovdje dolazim tražiti svjetlost i osmijeh. I  baš me ništa ne može pokolebati. Dobre vibre nam svima trebaju!
I hvala ti što si došla do mog vrta. Jest da je skroman, da se u njemu nema što naučiti, ali zato u njemu pokazujem sve što sam naučila od svih vas!
 
Triša, još jedna biljka više, ali ne odustajem od mirte - dok ne dođe u moj vrt neću se smiriti.
 
Evo, korijenko, ni nakon silnog googlanja nisam ovako dobro vidjela mirtu. Bar ću u tvojoj uživati.
 
stefkaja, mnogi me čudno gledaju jer sam tako zaljubljena u vrt i cvijeće, jer sam često na forumu, ali osim vas s kojima sam se našla na istoj valnoj dužini imam jednu staru, finu gospođu koja zimu provodi u Rijeci, a na Silbi kažu da ima pravi arboretum. Ona meni donosi svoje biljčice, a ja njoj dopunjavam kolekciju čim naslutim da nešto nema. Puno dobijem - puno dam - i nema bogatije osobe od mene!
 
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 18:17
Izgleda da i ja imam taj pittosporum, nisam sigurna. To smo od Jagode dobili na nekoj od kava.ClapBaš je lijepa biljka.Embarrassed


Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 18:59
smile84Hoya tvoje je srce ogromno, puno daješ zato je i red da dobiješ

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 19:01
Prekrasan odnos tebe i gospođe sa Silbe, tako dirljivo...
Odlična ideja s vrtom, spojila si ugodno s korisnim i još dobila preslatke fitonije. Bravo za ekipu!
lijepi pozdrav
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 04:55
Ta strast i ljubav prema biljkama je kao u pjesmi 'ima neka tajna veza' ono što povezuje ljubitelje cvijeća. Lijepo je da si našla gospođu koja je iskusna i zaljubljena u biljke, tu prestaju i generacijska razlike, uvijek ćete naći zanimljive teme. A vrt kakav god da je, malen, skroman, važno je da vlasniku čini zadovoljstvo. I ne brini, Hoya, naći ćeš i mirtu i još mnogo drugih biljaka. Pittosporum je prekrasna biljka, kakav bi mediteranski vrt bio bez njega, divno cvate i miriše, uostalom znaš. Imam jednog uzgojenog iz sjemena P. tenuifolium sa svijetlozelenim lišćem i tamnosmeđim cvijetom, a u potrazi sam za P. tenuifolium 'Tom Thumb' s tamnocrvenim lišćem. Vrtlarenje je lijepa, nikad dovršena priča...
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 06:47
Smrcko, dobivala sam i ja pitosporum od naše jagode, ali nisam bila uspješna Cry
Lora i Sara Thumbs%20Up
 
Baka Bea  eto meni opet potrage: pitosporum sa šarenim listovima, ajmeee!
Nekako mi ni u kući nisu uspjevale cvjetnice. Od tuda možda moja strast barem za šerenilom listova.
Jutros kod nas dere bura, temperatura u minusu, mali pas me vuče, a ja gledam je li mi tvoj (moj) kameleon izvirio slučajno glavicom na svjetlo dana. I bolje da još malo pričeka!
 
 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 17:01
Ovo je moj rasadnik pomidora. Ovi u prvom redu što niču prve su sjemenke iz smrckovog vrta:
... jedan telefonski poziv, jedno zvono na vratima, draga osoba pred vratima, a ja još jednom mogu samo ponoviti ono što sam govorila za njom: !"Hvala ti, hvala ti, hvala ti ... "
Smrcko nisi trebala !
I cvijet i posuda - prekasni !
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 17:07
Iako se za cvijeće ne govori hvala, ja ću to učiniti!
Pusa od mene.
Hvala što misliš na mene.
Znam da će e zakorijeniti, ti imaš zeleno - zlatne prste!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 17:10
bergenija, samo da znaš da sam svaki dan pod marendom u Plodinama i tražim ti bijeli agapantus. Nakon što je Triša ispraznila police bilo ih je još, ali sada nema Cry
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 21:12

Rekli su da će dobiti, a i moji će se valjda razmnožiti. Zamija je prekrasna, i baš joj paše žuta vaza.

Pomidori, pa da kod teme mora sve niknuti.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 05:32
Triša, svakih par dana dopune police - i njih je bilo ponovo. Treba naletiti.
Sad sam čitala malo o zamiji i vidim da je pun pogodak za moj stan. Treba mi za ulazni hodnik sa malo svjetla. Pun pogodak.
I još to - ako bude sve OK bit će opet šeri rajčica Wink
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 11:54
Hoyčika, kod tebe puno lijepih događanja i cvijećki Clap bitno da je bazen presušio...šteta za cvijećke koje su stradale, ali uopće ne sumnjam da ćeš ti njih brzo nadomjestiti Wink
ček...pa jesu li sve ovo šeri rajčice ili i druge vrste? bit će paradajzeka Wink

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 12:00
Kod tebe nikada nije dosadno. Opet novo cvijeće i zamia ni slučajno puno zaljevati.
A rajčice...i ja se ove godine spremam prvi puta probati...
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 12:47

Konti, tu je svih vrtsa rajčica: od mali šeri rajčica pa do volovskog srca i onih mojih od 530 grama. Samo neka ne bude snijeg i ljeti.

proljeće, sve su mi sadnice već par dana u mraku. Bura bi odnjela škure. Joooooj neka više stane to ludilo!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 14:49
Tu će bit puuunaaa padela salsi.......Wink Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 15:10
I ja sam da ovo ludilo konačno stane. Zagreb je bijel a snijeg i dalje pada kao lud.  A ja želim proljeće, sunčano vrijeme i cvrkut ptica, da se možemo posvetiti svome cvijeću vani....
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 15:53
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

bergenija, samo da znaš da sam svaki dan pod marendom u Plodinama i tražim ti bijeli agapantus. Nakon što je Triša ispraznila police bilo ih je još, ali sada nema Cry
ovo se može naći samo na našem forumu!
Ljudi telepatski znaju što misliš. Ne mreš belivit!
Hoya, srce si!smile78
P.S. Tongue Znam gdje ima agapanthusa pa ću doć krasti. Mislim da je Triša pretjerala i kupila ih previše, jel tako?LOLLOLLOL
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 16:12
Korijenko, bit će salsi i rasada - da mi je dobiti opet one kapitalce! Jedan je dosta za jednu dobru salsu.
 
Proljeće, da se sluša glas nas sa foruma tvoj bi "imendan" već odavno bio.
 
Bergenija, sinoć sam jedan koji sam kupila za gospođu sa Silbe podijelila na dva dijela. Za svaku jedan dio, ali od srca!
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 18:14
pa znamo mi tko ima veliko srcesmile84pa ponekad to možda i previše koristimo....Na salsu dolazim samopozvanaWink

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 119120121122123 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.