Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 272>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 22:51
Shasha, mi smo među kulir ploče u početku stavili pijesak i travu. Kako su odnosi bili grozni godinama se nismo niti spustili u dvorište. Trava je podivljala, korov nadjačao sve pitomo, buseni su nadigli ploče.
Rado bih nešto mijenjala, ali nešto djelotvorno samo iz jednog razloga: muž ima problema sa venama i ono što učinimo mora biti brzinski učinjeno jer ne smije čučati.
Zato mudro šutim i ne tražim za sada ništa dok mi netko od vas ne da pravo i trajnije rješenje.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 23:03
Ovo moja princeza strpljivo uklanja korov među dihondrom.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 23:08
Ja ti predlažem da taj korov u pločniko pošpricaš nekim pesticidom i onda nakon nekog vremena posadiš nešto.Sad šta ćeš izabrati,nebitno.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 23:09
Ovo je zaokruženo dvorište - sada se moramo početi zabavljati detaljima.
Najdraže na slici su mi masline - vrlo draga uspomena !
 
Tu sam negdje napisala da je moje dvorište zeleno, zeleno. Sada sam vam to pokazala.
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Cvita View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 23:30
Ja sam ostala bez teksta!Clap Sve je tako lijepo i uredno, do zadnje travke. Zidići su super. Ma, nema do kamena. Ja ga koristim di god mogu.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 23:38
A ja ga pokupim di god mogu. Ustvari u Dalmaciji. Neka se drugi ne ljute, možda nije najljepši, ali meni je od tamo najdraži!

Neobrađeni:

 
 
Ili obrađeni:

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 01:28

Kamelija koju su drugi htjeli baciti. Poslije je i meni propala.

 Magnolija u jednom od boljih izdanja.

Snježnice su moje omiljene biljke. Tolipani mi niču na sve strane. Moram ih jednom grupirati.

 Šumarice - nestale, godinu dana ih nije bilo i opet se pojavile jaglaci, ostići.

 

 
 
 

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 01:30

 

 
 
Hosta bi bila velika samo da ju nepestano ne dijelim.

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 01:37

 

 

 

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 01:47

 

 

 

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 01:54

 

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 08:54
Baš sam zato došla tu kavu popiti,da uživam.Joj super,još novih slikicaaaasmile213
Kamenje je prekrasno,a tek posudasmile39
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 10:01
Prekrasan vrt! Vidi se da je uloženo puno truda, ali rezultat je fenomenalan. Posebno su me se dojmile slike ograđenog vrta iz visine, izgleda fenomenalnosmile57 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 16:49
shasha, SilveK hvala vam. Već sam rekla da smo još u radovima pa dvorište manje formiramo, a više održavamo urednim.
Jako volim travnate površine i živice (što je vidljivo), nisam baš vična sa cvjetnicama.
Od kad sam češće na forumu izdvojila sam neke biljke koje bi rado imala - poradit ću na dijelovima koje bi trebala zasaditi cvijećem. Sad imam gdje pokazivati sličice pa ću imati razloga češće fotografirati.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 18:19
Hoya,ako imam neki cvijet koji  bi htjela,slobodno javi.Rado ću ti poslati.Wink
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 19:20
Hoya, Aptenia Cordifolia ti je prelijepa..ja je drzim u vazni i jako mi je draga! Wink..
A sto se tice vrta i ostalog cvijeca,mogu samo..smile55...
Cvijece je Prelijepo i SVI Vi koji imate dvorista,predstavili ste nam ga na svoj nacin,s kamencicima ili bez ali u svoj svojoj ljepoti i Vidi se koliko ste ljubavi i truda ulozili u njega...
 
ClapClapClapClap...Ja vam se mogu samo diviti i uzivati u vasim slikama!!Big%20smile
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 20:27
Hoya, ovo je predivno, kakva je to samo promjena od početka pa do sad.
Sve je fino sređeno ,posloženo i to onako prirodno kako ja volim.
Strašno mi se sviđaju šimširi sa prve slike i lavanda. Veselim se da ću sve to nadam se u proljeće i vidjeti.Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 20:39
Krasno Hoya meni se sviđa što ima puno jerula (ograđeni dio vrta, da li i vi tako kažete), pa se s njima uvijek može nešto kombinirati i efektnije je od velike površine u komadu.
život je more
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 20:52

shasha ja sam prije par dana tražila tvoju temu pa je nisam mogla naći. A rado bih vidjela. Ajde mi reci gdje?

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 20:55
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Hoya, Aptenia Cordifolia ti je prelijepa..ja je drzim u vazni i jako mi je draga! Wink..
A sto se tice vrta i ostalog cvijeca,mogu samo..smile55...
Cvijece je Prelijepo i SVI Vi koji imate dvorista,predstavili ste nam ga na svoj nacin,s kamencicima ili bez ali u svoj svojoj ljepoti i Vidi se koliko ste ljubavi i truda ulozili u njega...
 
ClapClapClapClap...Ja vam se mogu samo diviti i uzivati u vasim slikama!!Big%20smile
 
Hvala ti dzomba!
Kako otmjeno ime ima moj cvjetak.
Oni koji su nam ga poklonili rekli su da se zove sirotica.
Ime možda je ružno, ali to je zato što toliko nezahtjevna biljka das me oduševljava.
Sad sam vidjela i tvoju u vazi. Toliku smo mi dobili prošle godine.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.