Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 252253254255256 272>
Korisnik
Poruka
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2011 u 15:20

hoya, prekrasno, oduševila si me  smile94.
Burito je divan, zimovalište isto, a do kraja si me osvojila teglom sa ukrasnim travama i heucherama!
             smile78
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2011 u 15:25
Preslatki su adeniumčeki. I moji će uskoro dvije godine, jesu ti cvjetali?
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 07:58
Kakav krasan podrum, najljepši na forumu Clap
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 10:29
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Lijepo si spremila biljke na zimovanje,a maćuhice su ti posebno lijepe.Tongue
Ovakvu pacifiku još nisam vidjela,a divim se i tvojim adeniumima,vidi se na tvojim biljkama da ih njeguješ s ljubavlju.Clap
Kaktusić je pročitala moje misli!   
Time is something you can never get back..
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 13:41
Hoya ti si bila prava uzorna  cvjećarina, a tek kako si ga lijepo posložila kao da je za izložbu. smile141
 
Sve mi je lijepo ali ovaj puta izdvajam adenium i buritto, pravi su manekeni!
 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 16:15
Jagoda, čuvat ću ti pacifičku.
 
Mali kaktus, ja sam ove godine imala malo vremena za cvijeće. Nije ni volje bilo, ali za neke sam primjerke ostavila ipak par minuta na dan. I to je to!
 
Smrcko, da li sada pogledaš u dvorištu onaj tepih od hrastovog lišća. Da ti prođe volja za životom. Odvrataaaa jeeee !
 
Anastazija, ljubav prema ukrasnim travama i heucherama je toliko uzela maha da ih lagano rasađujem gdje god stignem
 
Otok, draga, zar bi moj podrum bio takav da nemam tebe? Pogledaj malo sličice - nema slike gdje "te nema! Thumbs%20Up
 
Emilly, i ja sam kao i voki mislila da od cvata ove godine ništa, ali evo u jesen su mi zadnjim atomima snage podarili cvijetak. Jedan se pupoljak vidi na slici.
 
Misty, događa mi se da mi jedino cvijeće ide od ruke. Proći će i taj ružni period!
 
Proljeće, moji su uzori ovdje na furumu. Ja sam samo blijeda kopija nekih od njih.
 
Svima smile78
 
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 21:04
predivne biljke.. danas svima poklanjam srca (umjesto Nike)smile133
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 21:48
Ne vidi se taj tepih, vidi se lozica i onaj rozi kosmos ( ako je to). Obavezno mi ostavi sjeme tog ljepotanaWink.

Podsjeti me na sjeme zvjezdica kampanula da ti dam.

A za hrast samo recismilie_ga_060.gif i nemoj se šaliti, jer hrastovina dobro gori
Mislim da sam pročitala negdje da hrastovo lišće, kao i orahovo ne smiješ glisticama davatiEmbarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 22:36
Majstor si ti pravi od sijanja do uzgoja, kombiniranja, ma sve ti ide Clap
Ova pacifika je i meni ovakva ove godine, a prošle je bila žuta u sredini i bijeli listići, kao da je mutirala, ista biljka od prošle godine.
život je more
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2011 u 05:23
Mari, baš si me obradovala! Ii meni je Sv. Nikola darovao malo pažnje!
 
Smrcko, dobro si pročitala. Hrastovo lišće ima tanina i nije dobro ni za biljke ni za gliste. Strogo ga odvajamo. Ali ja znam način kako to zauvjek odvojiti LOL
 
Lantana tebi ću ponoviti slične riječi kao i Otok: zar bi moj vrt bio takav da nemam tebe? Nema dijela vrta gdje "te nema! Thumbs%20Up
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2011 u 07:21
Prekrasno!
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2011 u 12:39
hoya,drago mi je da sam "prihvaćena" s tvoje strane.To mi jako puno znači.Svjesna sam toga da nemam puno iskustva ni znanja kao ostatak ovdje ali volim napredovati i učiti od vas i sa vama.

P.S.Imaš prekrasno cvijeće,adeniumi si ti divnismile141smile78
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2011 u 13:57
ti si sretne ruke
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2011 u 16:20
Gospina trava, Mari - hvala vam
 
Tea, ovakve poput tebe dočekujem širom raširenih ruku. Možda zato jer sam jako puno truda uložila da svoju ljubav prenesem na kćer i još nisam sasvim uspjela. Samo naprijed i ako ti ikada što zatreba - tu smo mi koji smo bili dosta stariji, a tek smo učili. Pred tobom je divna budućnost smile78 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2011 u 18:23
Hvala draga od srcasmile78
Evo samo jedan moj savjet...ja se uopće ne brinem da svoju ljubav prenesem na ostale u obitelji jer to je moja ljubav i moj poziv i nismo svi isti ALI kad ostali ukućani vide moju ljubav prema cvijeću i koliko mi moje cvijeće znači kao da i sami žele biti takvi.Valjda prenosim pozitivnu energiju,ne znam..Samo voli svoje cvijeće i kad te drugi vide,pogotovo kćer poželjet će i sama raditi što i tiWink
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 06:21
Ako je to tvoj poziv - još ljepšesmile78
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 09:19
Pa vjerujem da jeHeart.To je nešto što volim čitav život i uživam u tome.I nadam se da ću to i raditiThumbs%20Up
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2011 u 01:01
Rekla sam "daš mi koju glisticu", a ono vreća puna glista smilie_girl_093.gif

Srećom navikla sam na moje u vrtu, pa nisam kidnula preko balkonaLOL.
Ali još nisam hrabra da im zagledam zadebljani članak, prvo se moramo dooobro upoznati LOL

U dnevniku sam stavila kako sam ih ugnijezdilaSmile, u rukavicama LOL
smile78
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2011 u 06:57
Smrcko, i meni se malo gadi. bez rukavica ništa LOL
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2011 u 09:42
ala bi moje patke uzivale da se dokopaju
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 252253254255256 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,470 sekundi.