Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 272>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 17:35
smrcko, bit će još kavica Wink
A vidiš Lantana kako ih moram čuvati od mojih zimskih ljubimaca. Sve su mi pojeli prošlih godina.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 19:44
Wink

Joj kad ti vidim campulu, dođe mi da se noću ušuljam i bar pola pokupim

Ako nisi znala
Zvončić (Campanula poscharskyana)
ako se nakon cvatnje skrati, cvatnja se ponavlja

Ovo važi za onu rozu djetelinu. Ja sam to i uradila.Embarrassed

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 19:51
Pitanjce. Kineska šaš traži puno vode ili ne? Di je ti držiš ( sunce,hlad, uz vodu)?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 23:41
Za campanulu - cvatnju sam znala.
A kineski šaš u zemlju i gdje hoćeš! Možda malo vlage nebi škodilo.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 09:09
Hoya to!
Sad su svi vidjeli i drugu stranu (ili prvu jer se tuda dolazi u tvoj vrt): hrast, bor i cvijeće.....Krasno izgleda i na slici kao i u prirodi.
 
A mreža za višnje!Thumbs%20UpSuper ideja.
Mi ne hranimo ptičice posebno, hrane se same. Jer ima od bršljana bobica skoro cijelu zimu (pa kakaju ljubičasto po terasiLOL) a sad im je stigla trešnja. Koja  ne uspije ni dozrijeti....Big%20smile
U nuždi nađu i crveke ili bogznašto u vazama.Napale su mi dva važića sukulente. Morala sam staviti štapiće!Angry
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 10:10
Meni su godinama pojeli pola sjemenki graška, a najteže mi je bilo kad im ni to nije bilo dosta nego su u kljunu odnosile i stabljiku graška od par centimetara zajedno sa korjenom  Cry
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 00:19
Znaš što otkako imam vrtne ljubimce voluharice, nema više ptičice , mišići, crvići nego odmah 
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 15:02
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Meni su godinama pojeli pola sjemenki graška, a najteže mi je bilo kad im ni to nije bilo dosta nego su u kljunu odnosile i stabljiku graška od par centimetara zajedno sa korjenom  Cry



E ovo je toliko smiješno ja se komadam od smijeha ----mogu zamisliti kako gledaš za njom kad ti odnosi -----prava sismile156
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 16:46
Je gledam nego gledam i psujem sve u šesnaest smile156
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 16:59
Evo i mene do tvog vrta! Nekako sam spora u ovo vrijeme sparina i vrućina.
Moram priznati da imaš veellliko imanje koje treba i održavati! Puno novih detalja, puno truda i rada! Bravo!smile55
Nekako mi je čudno da se je dichondra kod tebe smrzla?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 17:11
Jesi vidjela.
I ne samo da je smrzla dihondra nego, ako si primjetila u proljeće se ispod nje daju nazrijeti male kuglice. Meni se čini da je to sjeme. Ne znam kada i kako se stvara, ali iste su kuglice kao ono sjeme koje smo sijali.
I njih je jako puno. Nadala sam se da će barem iz toga niknuti. Ali  - ništa.
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 22:32
HOJAAAAAAAAAAAA-kakvo je cvijeće -jeli u dobrom stanjuEmbarrassed
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 00:57
Ja koliko sam vidjela je u odličnom stanju, i Hoja je bila sretna da znašWink.

Zamišljam Hoju kako se baca na stabljiku  graška da je otme, ja bi skoro tako napravila. Toliko sam ljuta na voluharicu, po cijelom vrtu imam zamke. Ali zamislite u kaveznu stupicu se ne ulovi pojede mamac bez da dirne iglu i zbriše. Osjećam se kao magarac.

Campanula Wink , je li tako Hoja? Učim.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 10:13
Niho - slike biljki smile79i tvog poklona (odmah kuham grah - smile52)sam stavila na Riječku kavicu, a ako me pitaš što mislim o njima: Toooo je toooooo!
To sam htjela, obožavam biljke sa šarenim listovima - i niho  
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 10:15
Je, campanula je - lijepo naše zlato, vidiš kako si ti mala pametna curica Wink.
Voluharice ćemo riješiti - vidiš da sam počela bolje pamtiti, hi, hi, hi ... 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 11:16
Počinjem vjerovati u horoskop. Hoćeš boju kuće kakva je će moja biti ( ako Bog da), koristiš eksperimente u vrtu kao i ja.Voliš i šareno cvijeće, ja isto volim šareni list na cvijeću. Ima šarenih kućnih puzavica koje su meni krasne , a netkome obočne lijane.  Nekako mi šarenilo razbija tu zelenu monotoniju. Ma svo je cvijeće lijepo.Embarrassed

A voluharice su zmajevi, jedna je MM gledala u oči( u travi) dok smo jeli, još prpvocira. Ja je nisam vidjela, a bacila bi se na nju.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 14:53
hoja kako će ti biti predivna ona lozica u tvom vrtu. Kad ti poraste a brza je u tome -možeš je šišati i praviti grmove -ili drvce a--čak je pustiti da se širi i zkorjenjuje ponovo -jer odma pusta mladeHug
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 16:55
Nadam se. niho. da će biti lijepa.
Ali, meni je bitno da je tu negdje, kao što je neko već rekao, da me svaki put kad ju pogledam podsjeti na tebe Hug .
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 20:53
Joj kako si krasna --------ma znaš šta daću sve od sebe što mogu da dođem da vas vidim ------jednostavno mi nedostajetesmile43 a ti Hoja me posebno nešto rastužiš
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 21:14
Odusevljena sam, zaista prekrasno.
A, nar me posebno odusevio.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.