Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 272>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 22:00
uf,i ja sam na krtice,unistavaju nasu muku
zavidim ti na zvoncicima,tako su divni
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
adenium View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje adenium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 22:07
Hoya prekrasno je sve.Sve pohvale
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 22:31
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Joj kako si krasna --------ma znaš šta daću sve od sebe što mogu da dođem da vas vidim ------jednostavno mi nedostajetesmile43 a ti Hoja me posebno nešto rastužiš
 
Ma daj, ne zezaj, ja sam te htjela razveseliti - ti mene uvijek razveseliš.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 22:37
Fuksija, ja sam se žalila na samo jedan cvijet nara ove godine, a on kao da me čuo: pupoljak do pupoljka. Samo jedan plod da bude bit ću sretna. Bio bi prvi! 
 
Gio, tu sam negdje pročitala da se koristi bazga (zova, sambuk...) protiv krtica. Probaj potražiti - baš mi je žao da ti itko dira onu divotu u vrtu.
 
Adenium, kako je bilo - dobro je. A tu treba još puno rada i još poneka ruka... Malo je prave zemlje, kamenito i pjeskovito tlo je, ali jednim dijelom će tu proći cesta, a jedan dio smo zakupili od Grada tako da je takvu polovicu terena šteta nasipavati pravom zemljom.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 23:34
Samo mi je žao Hoja što ti nisam poslala Jasmin -ali prva prilika tvoj je -to je za tvoga vrta---takvo tebi nešto treba
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 00:55
Možda Gio može pomoći moja metoda za riješenje krtica, kod mene ih više nema.smile213
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 13:43
niho,  nemoj slučajno da mi šalješ poštom - osobno ga donesi !
 
smrcko, sve si ih poslala susjedima - jadni oni sada!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 13:48
Odustala sam u borbi. Vidite što mi urade:
Triša me obradovala lavandom. Šta nije posebna? ...
Prošla je berba višanja:

I jagoda: 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 13:52
Malo susjedima, malo u kompot, malo u rakiju, malo u štrudlu, a ostalo svježe popano:
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 14:23
ove zelene bube tako napadaju jednu moju žutu ružu...crvene ne diraju
mislim da ću na kraju tu ružu izvaditi jer nemam više ideje kako da ih spriječim Confused
 
a višnje i jagode mmmmmmmmmmljac Smile
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 19:23
Na vrh ruže je škarica. Jedino ona mi nije mrska na ružama jer im pojede sve one ružne zelene mušice:
Uvijek na njoj samo dva cvijeta:
Konačno je procvala:

I prvi cvijet Svetog Ante. Malo je uranilo. Veselila sam se da će potrajati do krizme KPS, ali ...
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 20:13
moj je još uvijek mali pupoljak. a trešnjice brstim - nema ih toliko koliko očito kod tebe. ali dosta mi je i da vidim tvoje pa uživam!
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 21:52
Krasno!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 23:48
Što reći na one voćke nego mljac, mljac  . Trebala sam ti doći noću i , ali ja čekala da budu još crvenijeWink.

Ruže su ti prekrasnesmile64. Na mojima se tek naziru pupovi ( imam 4 normalne ruže, i neke dvije koje su bezveze), valjda će i mene nešto obasjati. Naravno njemačka je najnaprednija, bolja od prošlogodišnjinje dvije.

A što ti se dešava sa onom ružom, što je to napada?Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 23:53
E sad sam iza one bolesne ruže vidjela tritomu. smile227
Ja sad mogusmile213 jer je imam.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 20:18
ajoooj kakve jagode i višnje! Daj dobaci par staklenki dok moje ne narastu smile39
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 22:32
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Malo susjedima, malo u kompot, malo u rakiju, malo u štrudlu, a ostalo svježe popano:



 A zato nama nema Hoje ----------svakome si dala pomalo -ostavi i za mene -biće me i u Rijeci samo da znaš ---------a ništa od toga nisam probala-----i tvoja Loncijera raste-------i čak joj danas malo pričam kako ide kod tebe
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 12:50
Ajme hoya što si ti bila vrijedna....
Tako bih sada popila kavicu kod tebe u vrtu sa ovom štrudlom....mmmm
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 13:58
Hoya, ti znaš da je meni kod tebe sve sve krasno od cvijeća do ovih domaćih  proizvoda, ali bojim se pisati ti da me se ne shvati krivo. Ja sam tu dnevno barem dva put
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 14:24
Evo me Hoya napokon, stisnulo me malo pa se nisam stigla javljati, neznam od kuda bi počela, kao prvo procvast će alstroemia, male su ali slatke, campanula cvjeta, jedna frezija plava takvu nisam ni vidjela i eto sjetim se ja svaki dan, ali nema vremena.
A sad kod tebe, prava raskoš ruža, a voćke sve mi sline cure na one trešnje, ali da sam malo bliže došla bi na onaj štrudel..., možda jednom...
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.