Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje polje/suma/jezera
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje polje/suma/jezera

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
Korisnik
Poruka
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 07:50

Tek sam sad zabasala ovdje!

Zvrk živiš i čarobnom okruženju!Kao iz bajke!

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 12:53
A ovako put do nase kuce izgleda pod snijegom (slikano ove godine)
 
 
Pogled sa puta prema glavnoj cesti (jedno 200m do gl. ceste)
 
 
Jezero pod snijegom
 
 
 
Pogled iz vrta prema jezeru i polju
 
 
I jedna slika sa village green (na vrhu crkva, na desnoj strani skola u koju ide moj sin , ove godine slave 400 god. postojanja skole)
 
 
(ne spada bas pod ovu temu ali kad sam vec stavljala snjezne slikeWink)
 
 
 
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 14:14
U svako godišnje doba - bajkovito Tongue
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 17:01
gledam snijeg i ne vjerujem očima LOL a tek onda pročitam da slike nisu današnje Big%20smile 
 
prelijepo je kod tebe...priroda....jezero....životinjice....super Clap
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 17:31
pa jel ovo stvarno ili ja sanjam najljepše snove e ovo je kao bajka divni divno divnoooooooooooo
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 17:46

Ti isti konji prosle godine u 6.mj. polje je puno zutih cvjetova ,ovdje se zove buttercup.

Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 22:58
Konji na "žutoj" livadi smile120
život je more
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 08:12
SmileSmileSmile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 10:33
Zvrk, sve sam od početka pregledala u jednom dahu.
 
Sve mi baš odiše tim engleskim štihom. Mislim da ste jaaako sretni jer živite u ovakvom ambijentu!!!
Ne znam koje su mi slike ljepše:proljeća, ljeta, jeseni ili zime...ovo je zaista prava idila!!!
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 20:24
konji su  preeeeeeeedivni :)))))))))))))))))))))))) smile84
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 20:56
Baš je prekrasno vidjeti životinje slobodne na livadi...slike konja su prekrasne smile89
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 21:59
Sparoge u povrtnjaku u polju su pocele rasti
 
 
Na ovoj slici je comfrey  http://www.allotment.org.uk/vegetable/comfrey/index.php- mi ga koristimo za kompost ili ga stavimo u duboku posudu u kojoj se lisce pretvori u tekucinu , takva tekucina ima jako snazan miris ali kad se razvodni i doda biljkama (rajcice pogotovo) im pomaze u rastu
 
 
I ove godine je moj muz napravio labirint u polju (slika na prvoj stranici ovog posta je od prije dvije godine) , velicina 30x 50m
Na slikama je samo jedan dio, ne mogu sve uslikati u isto vrijeme!
Kad trava naraste jos visa za tjedan , dva biti ce jako tesko naci sredinu, i ovako bas nije bilo lagano
 
 
Ulaz kroz ove dvije gume, u daljini se vidi sredina, ali do tamo se dode okolo, naokolo
 
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 14:04
pažljivo sam si još jednom pročitala jer sam prvo pomislila da vas je u Engleskoj obišao NLO (UFO) pa da je ostavio tragove u polju, a onda pročitah da je to napravio TM pa mi je odmah postalo lakše.
 
A konji su prekrasni, fali mi samo Mr. Darcy, koji ih pokušava ukrotiti
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2009 u 21:33
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

pažljivo sam si još jednom pročitala jer sam prvo pomislila da vas je u Engleskoj obišao NLO (UFO) pa da je ostavio tragove u polju, a onda pročitah da je to napravio TM pa mi je odmah postalo lakše.
 
A konji su prekrasni, fali mi samo Mr. Darcy, koji ih pokušava ukrotiti
 
MM je uvijek san bio napraviti labirint, zadnje tri godine mu se taj san ostvario.
Ove godine je stvarno prevrsio svaku mjeru LOL, budemo izgubili djecu u tom labirintuLOL.
 
Konji su i dalje u polju.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 21:31

Orah koji smo posadili u polju za rodenje naseg sina (ima vec 7 god. kako je u zemlji)

'Vlasnik' pazi na svoje drvo Tongue
 
 
Ovo je prvi put da smo primjetili ovo na granama (znaci li da ce biti oraha ove godine?)
 
 
Pocetak naseg vocnjaka LOL (4 jabuke i jedna sljiva), nisu bas produktivne
 
 
Svake godine imamo cvijeca ali se valjda jabuka docepaju ptice ili ose Ermm
 
 
 
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 21:48
Prava idila!
vjerujem da će ove godine biti oraha!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 21:48
Pa to je najnormalnije, ako ne radiš profi voćnjak, Jabuke, kruške, šljive nekad rode, nekad ne, to je jednostavno tako.
Orah je već pravi div, kraj malog slatkiša koji se za njega brine.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 22:37
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Prava idila!
vjerujem da će ove godine biti oraha!
 
SuperClap!
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 08:21
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Pa to je najnormalnije, ako ne radiš profi voćnjak, Jabuke, kruške, šljive nekad rode, nekad ne, to je jednostavno tako.
Orah je već pravi div, kraj malog slatkiša koji se za njega brine.
 
U jednom trenutku je on bio veci od oraha ali orah raste brzim tempom LOL.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 20:27
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

U svako godišnje doba - bajkovito Tongue



 E ovo je prava riječ stvarno -----nema se šta ------krasota do krasote ---svaka častsmile186
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.