Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Horti-dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Horti-dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 9>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 18:38
Clap Gioiaa, stiglo je stiglo!
Hvala ti puuuno. Sutra odmah sijem dio, a dio ću si ostaviti za ponoviti ako nešto pođe po zlu.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 09:17
desi se da putuje danima,cini mi se da je tako i SilveK cekala i stiglo je ...ali imam jos jedno pisamce za tebe,samo sto su original pakovanja i mislim da se tako moze slati bez problema
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 16:16
Idem onda povirit na tvoj dnevnik, da vidim šta se sije.
Inače još ništa nije došlo, ali stigne još.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 17:37
prognoziraju toplije vreme,i vala necu ni ja vise da cekam,nesto cu posijati
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 18:43
Čudo neviđeno kako te biljčice niču i rastu naočigled. Kadifice, cinije, cosmos, aster... Nisam nikad sijala te jednogodišnje pa su me skroz iznenadile. Sijala sam u subotu a već klijanaca ko u priči. Hvala Silvek.
Triša ako ovako nastave do flore budu i ocvale LOL.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 20:02
Horti isto kao kod svih ne možemo čekati, pa su mi sve biljke izdužene iako su u toplome i na svjetlu.
Ajde neka ti sve nikne, pa ćemo na flori-art imamo što razmjenjivati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 19:56
Svaka ti čast na strpljenju, ja više nisam mogla čekat. Pa šta bude bude. Ostavila sam si sjemena za još jedan pokušaj. Kuhinja mi već sva zakrčena od onih mini klijališta i teglica. A tek sam počela!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 19:31
ma svaka ti cast koliko imas volje za sijanjem,ja i dalje zabusavam,nijednu sjemenku nisam posejala...cekam da otopli
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 18:01
Nisam stigla zapisati, ali u subotu je obavljena sjetva. Nisam posijala sve što sam planirala ali treba nešto raditi i idući vikend. Do tad možda stigne i još štogod sjemena Wink.
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 17:54
Hvala Gio, baš se veselim. Sad ću svaki dan kad dođem s posla zagledati u sandučić.   Heart si.
Super ti je ova patkica sa mojom kuverticom, naravno da ti javim čim stigne.smile79
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 11:50
javi AKO stigne

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 09:54
horti gde si?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 22:44
puj puj, neće neće, hoćemo sunceSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 20:06
NAPOKon spakovala sjeme,sram me bilo,dobit ces dve koverte,u jednom sto sam ja skupljala,a u drugom original pakovanje ...samo necu obadva zajedno poslati(jedno krece u ponedeljak),a drugo za dan dva kasnije.Taman na vreme za sijanje,ma nece valjda ovako vreme potrajati.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 20:04
Samo da vas pozdravim da znate da sam tu, samo što moram sve nazive provjeriti da si u glavi i sliku dobijemSmile Šta ćeš kad sam teleWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 17:20
Da vam javim kako (ne)napreduju moje biljčice.
Fritillarie imam već tri. Digitalisi su svi na broju. Dobila sam sjemena zlatoglavice od jedne naše dobrice i malo sam probe radi upiknula nekoliko sjemenčica. Već su pedalj velike. Vidi se da su stigle od srca ( Hvala Shasha).
Od ostalih ništa. Nisam imala mira pa sam malo pročeprkala čačkalicom da vidim jel sjeme istrunulo. Čini mi se ko da Dictamnusi imaju nekakve male korjenčiće ( ak to sad nisam potrgala ) a drugo nisam našla ništa. Ali neka stoje teglice možda kad tad nešto iznikne.
U subotu planiram veliku sjetvu ako mi bude sve po planu što se zdravlja tiče.
A još i očekujem pošiljku iz Slovačke.
Ali bolje da ne planiram previše. Moram polako, dan po dan, kako mi lijepo rekoste u više navrata.
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 16:52
Eto Gio mali nesporazum, ali slažem se s tobom da od viška glava ne boli ( pogotovo od viška cvijeća).
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 12:59
Horti imam i ja Cleome,zato sam te pitala,a od viska glava ne boli
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 19:36
Monna samo ukucaj u google KPR i odmah su ti na vrhu ( klub prijatelja biljaka Slovačka ).
U Splitskoj banci imaju otvoren račun pa ti je ako plaćaš u toj banci provizija nešto sitno ( ja sam za uplatu oko 200,00 kn platila proviziju 8,00 kn ).
Ako te još nešto zanima samo pitaj.

Tija kamenjar je tak jadan da nemam sad kaj slikat. Čim nešto procvate stiže slika. Slikala sam visibabe pod što danas cvate ali nije mi slika nešto naročito ispala. Moram se još usavršavati.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 19:14
obećala si fotografije kamenjara, to ti je vikend zadaća od mene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 9>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.