Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Fatka nudi-trazi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Fatka nudi-trazi

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Fatka nudi-trazi
    Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 12:39
Ja ovoga puta obavjestavam sjedece clanove foruma:
 Ja sam obecala pa da vidim na jednom mjestu kome sam obecala i ako sam obecala da vidim da li je pravilan spisak.
-Triša-sjeme lupinusa
-Frida-lupinus
-Tija- lupinus
-OTOK- lupinus
-goga-zg- sjeme passiflore
- Željka- sjeme asarine i passiflore
-skitnica- sjeme ljubicaste dature i bijele
-Lantana- lupinus
Ova sjemena nudim i drugim clanovima.Ovi gore neka dopune ako sam nesto ispustila, danas i sutra pakujem i atresiram tako iduce sedmice krecu kuferte na svoje odrediste.Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 14:17
bok Fatka
....moje su želje kao i u Željke. (mislim da smo u dobrim odnosima)
Molio bih te da i mene pribilježiš za ASARINU I PASSIFLORU
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 17:59
ja bih dodao na spisak lupinus,hvala.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 18:09
Fatka, draga, meni si davnih dana poslala obećano..
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 20:00
Ok.Željka.Znas djeca mi moju teku ocopala, kidajuci papire i ne mogu da vidim svoj spisak.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 20:17
Kad već šalješ lupinus, stavi i asarine, pa da probam da li bi to išlo tu kod mene. Mogu li to sjeme odmah u zemlju ili ne i kada je najbolje sijati?
život je more
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2008 u 00:19
draga fatka,već si mi poslala pasifloru.a sad bih te molila za asarinu.puno hvalaWink
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2008 u 01:05
OK. dobices.Thumbs%20Up
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2008 u 14:55
Fatka ako ima još što asarime možež i meni poslati. PUNO PUNO hvala
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2008 u 14:56
asarine, da se ispravim
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 08:08
Nisam se dugo javljala zbog toga sto sam trazila sjeme asarine koje je izgleda moja cerka bacila cisteci kucu.Kada je nisma zadavila.Tako da se izvinjavam svima kojma sam obecala poslati.Ona ima obicaj jako ruzan, kada radi ona kupi moje kesice i sve zivo trpa u kese i u kantu za smece.Ja se ipak nadam da cu negdje pronaci, zivim u nadi da je negdje zabacila.Sreca sto sam jednu biljku ostavila ali mi zao ako ne prezivi zimu ostadoh i ja bez  asarine.
Juce sam poslala 6 koverti i boga molim da dobijete lupinus, dature i pasifloru.Ima jos koverti koje cu poslati ovih dana posto se nadam da cu pronaci sjeme  asarine pa da mogu poslati..Zivim u nadi da cete dobiti .Stavila sam dosta papira da se ne primjeti iako je sjeme lupinusa krupnije pa se osjeti.
Poslala sam
Frida, Triša,Otok,skitnica, Dominingo i jedna koverta je sa drugog foruma.
 
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2008 u 22:40
Fatka draga, ako slučajno ostaneš bez asarine javi- podijelit ću onu tvoju pošiljku pa ti pošaljem, meni si poslala dosta sjemena asarine.
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2008 u 09:11
Hvala ti Željka ja se ne brinem za sebe nego za vas, joj sto mi je muka.Sa cerkoom sam na ratnoj nozi.
Ja bih vise zelila da das nekom sa foruma.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2008 u 21:44

Željka javljam se za asarine

Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2008 u 21:44
Fatka jeli nešto otišlo i za mene?
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 08:14
Fatka, kakvu passifloru imaš?
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 08:50
Voki izvini sto ti prije nisam javila, ali nisam mogla uci na net.Imam onu bastensku cerauleu.
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 19:40
sjemenke stigle sad još samo da dođe vrijeme sijanja.hvala
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 10:13
ja se svima ispričavam zbog nejavljanja. ali i dalje sam doma bez interneta...
 stigle sjemenke lupinusa...hvala.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 10:41
može meni pasifloraCry
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.