Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Brač - moj otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Brač - moj otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 13>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 15:54
Kaktus od 10 metara je stvarno kapitalac, bilo bi zgodno znati kada je posađen i koliki je bio tada.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 16:31

Prekrasan kraj. Lantana, tu imaš puno ideja za posude za cvijeće!

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 17:56
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Bilo bi mi drago da dođeš, samo se javi imam ja i smještaj za tebe. Imaš tu na Braču i Vidovu goru na koju se možeš penjat 778 m nadmorske visine. i pogled s nje na Bol, otoke pa sve do Italije je prekrasan.[IMG]http://i415.photobucket.com/albums/pp237/Lantana_2008/morski%20motivi/Vidovagora-zlatnirat1.jpg" />



Oh Lantana...Hvala ti od na ovim prelijepim rijecima...tako mi je sad lijepo kao da sam vec bila kod tebe....HVALA...!! ... trenutno se desavaju velike promjene u mom zivotu i kad budem u tom pravcu,bilo bi lijepo da barem kaficu popijemo...a sad ne bih da ispadne...neznam kako da se izrazim a da ne budem pogresno protumacena ,ali ako te ikad put navede na Sjever Italije,znaj da sam tu i kao sto se kod nas kaze,Vrata kuce su uvijek otvorena!! A moze se organizovati i odlazak u Liguriju(san Remo,Bordighera),moja prijateljica ima stan dole ...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 19:18
Lantana tu smo preko puta-mora Brač-Split , čula sam za prekrasan Bol, nikad nisam bilu u tom gradiću, ti si sa svojim slikama dokazala da su priče oko Bola stvarno istinite prekrasan gradić, prekrasan vidiks Vidove gore , biljni i životinjski svijet. Dobro kažeš da sve ima svoje mane i prednosti.

Hvala ti na predivnom predstavljanju Bola   smile57smile120
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 14:06
Zlatni rat je uvijek interesantan za snimanje, kiša, sunce i vjetar, a boje su kao na oceanu.





život je more
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 14:22
Zlatni rat je pravo "Zlatni rat" bravo Lantana
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 22:22
Koji odmor za oci ! Lantana
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 22:50
smile227           smile141
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 13:15

Lantana evo da se i ja ubacim s par fotki s Vidove gore (slikano u ljeto 2008.)

 
 
 
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 13:45
.....lipo mi je, lipo mi je, na lažini suvoj ležat, na osami blizu mora......
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 10:03
Evo Lana2 ti slikala moje misto, a ja bila u tvoje i malo slikala, bilo je kišno pa je malo tmurno, ali ipak lijepo...

Postira




Palma, mimoza i lantana uzgojena kao stup


Terasa puna pitara, treba to vidjeti u proljeće

život je more
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 10:39
Hvala Lantana na ovim slikama "moga malog mista"smile79.
Uf sad me baš uhvatila nostalgija.
 
Mogu ti reći da uvijek gledam Ininu teracu kad sam tamo, bude prava eksplozija boja u njenim silnim pitarima. Ima tamo svega. Njena je i lantana "stup". Tamo malo lijevo sjedimo u "vrši" pijemo kavicu  i uživamo u pogledu.... s jedne strane more, a s druge cvijeće...... ma gdje ćeš ljepše
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2009 u 16:49
Devojke, ne da mi udarate ceznju ovim fotkama nego mi se sve cini da cu ove godine na odmor vec u 4 mescu Wink
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2009 u 20:27
Mimar baš tako najbolje bi bilo odmah otputovati k lantani, sada dok još kod nje nema gužve.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2009 u 23:29
Ja sam stvarno ozbiljno mislila kad sam rekla da dođete kod mene, imam apartmane i imate gdje spavati (a katamaran od Splita je samo 22 kn, to nam država subvencionira), a dok se smislite evo vam još malo lipih bročkih mista

Splitska








Škrip





život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 11:17
Japanci slave cvijet trešnje, a mi cvijet mendule, stvarno je prekrasan prizor ...kad mendule procvitaju...












život je more
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 11:53

prekrasne slike badema u cvatu (javljaju dolazak proljeća)

šteta što ih koliko se meni čini ima sve manje, uglavnom su to već ranije posađena stabla (barem na "mojoj strani otoka")
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 13:55
Ovakav snijeg kod nas padne jednom u 5 godina, pa mi jučer nismo radili, nije bilo škole, pa smo mi samo slikali...



















život je more
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 14:00
Kad mendule procvitaju ...
Ovo što ih je snašlo je strašno. Kaže MKM da je opasno ne da ove godine ne bude ploda nego da usahne. Bilo bi zaista šteta!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 14:05
Ja već godinama pratim i znam da je tu kod nas najgora veljača, kad mendule procvitaju onda opali neka orkanska bura i sve ih unisti, ali ja ipak mislim da će opstati jer to nije dugo trajalo, evo čak i malo sunca.

život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.