Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Uskršnja radionica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Uskršnja radionica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 13>
Korisnik
Poruka
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 16:11
e pa onda bi bilo zgodno kupiti par tih boja...i meni je nekako bilo čudno jer je ipak litra u pitanju....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 19:53
Treba te od litre uzeti,ja sam sad bijelu ,od 1l ,našla za 30kn (drugih trenutno nije bilo)no 36 nije puno.Tako sam zadnji puta plačala u euroshopu,one kaj smo im nosili.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 19:58
Sasha- daj poslikaj pa stavi da vidim kakva je kantica. Sad lagano krećem u potragu za farbom za kuću pa bum hodala po centrima po Zg. Morti naletim na nekaj!
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 20:01
Šefi,to ja o akrilnim temperama pričam.Nebuš kuću mogla farbati sa timeTongue
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 20:40
LOL mene si našla večeras!!!
Tongue
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 22:13
Fala dragom Bogu, opet ste se zalaufale i po običaju ista ekipa na okupu, bravo curke, pardonček i buckasta majkica!
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 22:15
franjice, pa gdje si nam ti?? da ti velim da te ogledala čekaju...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 22:22
Nemojte zachatavati temu.Nisam zločesta no imamo dva chata na forumu
smile78
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 22:31
sori shasha...bilo me strah da će pobjeć...ne bum više......smile180 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 10:52
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Nemojte zachatavati temu.Nisam zločesta no imamo dva chata na forumu
smile78
Pa šta bi nam falilo da otvorimo i treći???
Vidiš da nam super ide...smile96
 
smile58
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 16:20
hoće li biti što od posjeta dječici?
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 14:40
Stvarno, kako teku dogovori o posjeti Ladimirevcima i skupljanju: love i materijala za djecu?
- tko pregovara s Ladimirevcima
- kad se ide
- tko može otići (tete i stričeki cvječari i tete salvete)
- što se od materijala prikuplja
- tko može i želi donirati materijale i što

Mi novopečeni forumaši išćekujemo upute (za rukovanje) da vas ''grmlje'' i ''gurue'' možemo slijediti
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 19:11
gotovi odljevi za farbuckanja djece iz Ladimirevaca,hoće li biti dosta 65 komada? Nešto se može objesiti na grančice a nešto ima utore da se iza ljepi štapić pa mogu utaknuti u teglice .Kada se mogu dostaviti ?????
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 16:13
nasla sam jucer jedne tzv. perle na leptire u ljubičastim i rozim  bojama otraga su plosnati a mogu se ljepiti na tkaninu ili nesto slično. ako moze i to pa da posaljem postom
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 23:32
Evo da dam još jedan prijedlog: ja osobno za svaki Uskrs radim prirodne ukrase ---krenem puno ranije i sva jaja koja koristim ispuhujem, isperem i spremam u kutije, a ako mi se jako žuri, tada spremim i polovice jer o one su potrebne.
Sad već u svakoj knjižari ima za kupiti ljepilo s gliterima.
 
Potrebno:
-ispuhana jaja ljuske
- razbijene ljuskice (komadići)
- špagica
- gliter ljepilo
 
Postupak:
Na ispuhana jaja zalijepiti ili provući špagicu (končić) za vješanje)
Jedan dio jaja namazati tankim slojem gliter ljepila, na to ljepiti usitnjene ljuskice kao mozaik ili formirati likove...i tako dok se ne odradi ljuska cijelog jaja
 
Vrlo jednostavno a vrlo efektno.
 
Ono najvažnije - već dvije godine pomažu mi i dečki --znači prikladno za djecu od 2 g.---izrazito su pažljivi i ne slome nijednu ljuskicu.
 
Osim toga može se ukomponirati na kakvu grančicu...malo kuruze, slamka...kompletan ugođaj, a djeca razvijaju osječaj za prirodne materijale....
 
Možda pomogne.
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 08:33
Super ideja,već sad treba ispuhavati jaja i čuvati ljuske.
Ja sam čula da i oni ostaci od šiljenja bojica se mogu iskoristiti
za ljepljenje na ljusku,kad se jaje skroz u to uvalja
baš bude super neobično.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 21:37
Hajde da se malo pokrenemo i da napišemo neke odgovore.
U Ladimirevce mogu ići svi ljudi dobre volje bez obzira jesu li cvjećari, tete salvete ili samo čitači.
Sa Ravnateljem SOS Ladimirevci termin dolaska ugovara kao i do sada Admin.
Točan dan odlaska i broj sudionila 3. odlaska u Ladimirevce objavit će se naknadno.
Bilo bi mi izuzetno drago da se javi netko sa autom iz Zagreba,  tko je voljan 14./15. ili 21./22. 3.  povesti do Ladimirevaca (Bizovačke toplice kraj Osijeka, cca 300 km) recimo još troje ljudi pa da podijelimo troškove
 
S obzirom na poznavanje činjenice problema organiziranja prijevoza za sada je sigurno dogovoreno sakupljanje izrađenih figura, jajčeka, svih ostalih materijala (bojice, salvetice, znam, znam Perla, da te zanima, pa jasno da možemo poslati i knjige primjerene uzrastu do 18 godina) koje ću proslijediti do Administratora.
U slučaju da se ipak ne uspijemo organizirati Admin i njegova predivna obitelj proslijedit će klincima i klincezama sve što smo uradili.
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 22:38
Samo da te ispravim,nije 3 nego 4 odlazak.Big%20smile
Ja isto čekam upute....
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 14:36
Ovaj put Vas pratim iz kreveta (doktor reko), ali znam da će biti uspješna akcija! 
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 09:47
Navali narode i dostavi mi uradke do petka kako bi ih proslijedila u Slavoniju. Dogovori na pp.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.