Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Uskršnja radionica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Uskršnja radionica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213>
Korisnik
Poruka
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 15:57
Evo ja sam napravila dvije kutije, jedna je sa zečekima i jajčekima a druga sa tanjurićima, neznam točno koliko ima komada, ali odprilike zečeka i jajčeka 180-200, a tanjurića oko 40.
 




meni je super u životu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 16:07
jao esmeralda kutije su fantastične....zbilja si si dala truda!!! svaka čast!! 
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 16:58

Drago mi je da ti se sviđa, onda valjda se bude svidjelo i dječiciTongue

meni je super u životu
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 17:23
esmeralda pa ti si bila strašno vrijedna a ja nisam ni počela Embarrassed
super su ti gipsići a tek kooooooolikoooo ih je Clap kutija je prekrasna
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 17:58
Hvala iris, ma nisam baš tako bila vrijedna to sam ja počela raditi još krajem 1 mj.Tongue
meni je super u životu
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 20:40
Esmeralda smile211kao i obično malo zbori a puno radi... dok poneki filozofiraju (to nazivaju organiziranjem) dragička lijepo odradila i veli: evo, ja gotova, a gdje ste vi?
Javim ti se sutra da se dogovorimo za preuzimanje, nalijepi na kutiju svoje ime i mobitel, meni su se neka djeca javila!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 21:26
trebamo se još dogovriti za dan kada cemo ici da mogu zvati ravnatelja... i mogli bi otvoriti posebnu temu samo za slike gdje ce biti sve evidentirano stop je napravito....
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 22:05
bravo esmeralda,svaka cast!smile141smile211
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 00:58
Esmeralda,ko i sve tvoje i ovo je fenomenalnosmile141Mislim da nikoga ne treba prozivati,tko hoće taj će napraviti,tko neće ne mora.Bez ikakve ljutnje i prozivki.
Admine,da,trebalo bi ih nazvati.Treba vidjeti kad njima odgovara pa da se probamo prilagoditi.Onda vidjeti tko bi išao,hoće li biti radionica,šta bi trebalo još kupiti i napraviti.....
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 09:31
esmeralda, što reći nego prekrasno, samo ne znam što je ljepše odljevi ili kutije   SUPER
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 09:35
Shashavice, nisam nikog prozivala (želim iznad svega mir i dalje dobre vibre na Forumu) nego sam se kao obično zezala na svoj račun. Nisam se uhvatila ništa izraditi (kao da inače jesam) nego pokušavam odraditi slanje stvari što bliže Ladimirevcima...., znači bavim se organiziranjem.... pa ti me barem znaš i znaš da se UVIJEK zezam na svoj račun!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 10:12
esmeralda svaka cast,sto puta bravo za tebesmile141smile79
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 10:24
Bravo Esmeralda, super stvarčice, stvarno si vrijednica.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 11:04
Joj hvala curkeEmbarrassed, ma nije to nikakav veliki posao, to sam radila duže vrijeme po malosmile77
meni je super u životu
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 15:06
Franjica- susedica, Esmeralda  i svi ostali super.
Admine mislim da priča mora ići obrnuto: dogovoriti  sa direktorom u Ladimirevcima i onda objaviti da se u Ladimirevce ide tada i tada, da bi se oni koji taj dan mogu, mogli organizirati. Obrnuto: moglo bi se dogoditi da si ljudi (žene) ne stignu ili ne mogu organizirati situacije doma.
Što se tiče knjigica predlažem da u roku od 7 dana napravim popis onih koje možemo skupiti (jer su zvanično otpisane ili su pokloni - nisu uvedene još u fondove) pa se taj popis može mailati u Ladimirevce da se oni olduče što im od toga treba, a može se napraviti i akcija: knjiga za Ladimirevce, ali onda bi se moglo dogoditi da će trebati kombi.... Hajde sada mala sugestija - nije zachatavanje! (glavno da stranice šuškaju!!!)
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 18:06
ovo sam danas uzela za klince...činilo mi se zgodno Smile
 
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 18:38
iris, ovo je super to mogu i oni najmanji. Ja sam takav set kupila prije dosta godina i mogu ti reći da su moji klinci uživali. Nisu dali da se jaja bojaju jer su morali oni crtati po njima.A zamisli još i Uskršnje jutro, doručak, naravno friško kuhana jaja i flomići u njihovim rukama i svi čekamo (bake i djedovi sa nama) da se jaja srede i onda tucanje jer ona u košarici se nisu smjela dirati. Kojeg li veselja
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 19:55
Iris ovo je tako dobro!!!smile39
meni je super u životu
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 09:36
Evo da se i ja nadovežem na temu. Nešto sam radila za tete iz vrtića pa imam dvije skripte kako raditi cvijeće od krep papira i cvijeće od špage. Mislim da će im to super biti za slobodne aktivnosti.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 10:01
Franjice, meni je ovaj petak prerano za slati ( meštar u kući ).....može li se produžiti do slijedećeg petka ??????
 
Kad idete kod djece?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.