Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Povrće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rajčica - Lycopersicon esculentum
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Rajčica - Lycopersicon esculentum

Odgovori Odgovori Stranica  <1 737475
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje

Status: Offline
Bodovi: 434
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2016 u 15:06
Rajčice smo počupali i ušutjeli. Što je bilo bilo je za ovu godinu i sada puni ideja kako da pobiljšamo uzgoj nestrvljivo (već) čekamo novu sezonu. Barem ja.
Pozdrav ljubiteljima rajčica
Na vrh
Sponzorirani linkovi

Na vrh
Gajtana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao

Bodovi: 223
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gajtana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2016 u 20:20
Vrtne rajčice sam počupala i ja, a ona na balkonu je još u naponu snage. Ne samo da još daje plodove, nego i dalje cvate. A zbog godišnjeg jadna je preživjela i mjesec dana bez zalijevanja. Stavila sam ju u lavor pun vode i očekivala uvenulu biljku, ali ona je bila živa. Suha, jadna, ali živa. Čim sam ju zalila živnula je. Maziti ću je i čuvati dok god bude živa ... zaslužila je!!! Cijelu zimu ako treba.
Moram slikati i staviti na forum.
Na vrh
Gajtana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao

Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gajtana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2016 u 11:00

Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje

Bodovi: 434
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2016 u 14:16
Gajtana, čestitam! Ja sam svoje sa samog ruba lođe počupala. Imao je isto zelenih plodova(zriju u zdjeli s jabukama)i cvjetića.Obzirom da mi je lođa na sjever i sunca nema od toga ništa.
Ovi tvoji će sigurno biti ukusniji od kupovnih bez obzira na ovo doba.
Na vrh
Gajtana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao

Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gajtana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2016 u 08:19
Moj je balkon na jugu i zreli plodovi koje sam pobrala neki dan nakom povratka sa godišnjeg su bili slatki kao med.
Kad gledam ovu svoju blakonsku rajčicu ponaša se kao da je ljeto, cvate, pušta zaperke ... jedino plodovi dosta sporije crvene.

Uf Jandranka4, ja ti ne jedem kupovnu rajčicu ... jednostavno mi nema okusa :(
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru

Bodovi: 8275
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2016 u 12:45
kolovoz 2016. - moje tri najukusnije vrste

Na vrh
bilo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme

Bodovi: 27
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bilo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2016 u 21:06
Jako lepo,a koje sorte su?

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru

Bodovi: 8275
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2016 u 21:47
Hvala. Prva fotkica prodano mi je sjeme pod domaći, a kupila sam ga od jedne gospođe koja ima plastenik. Druga fotkica sjeme dobiveno pod nazivom peruanski žuti, treća black from tula.
Na vrh
Gajtana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao

Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gajtana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2016 u 13:16
Uf al je prekrasan, a ovaj prvi ... ogladnih gledajući ga. Mami da ga se pojede

p.s. kod mene na balkonu još ima paradajza u lijepim količinama, samo po ovoj hladnoći nikako da dozore. Taman ću imati lijepi domaći paradajz za Uskrs
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 737475
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.