Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Povrće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rajčica - Lycopersicon esculentum
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rajčica - Lycopersicon esculentum

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 78>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 23:05
SmileIsto tako, Pustolov ako pušiš, nesmiješ iči sa cigaretom među rajčice jer je nikotin zarazno dijeluje na rajčice (smile101mozaik virus).Znači u vrt bez cigarete.
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 23:24
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:

SmileIsto tako, Pustolov ako pušiš, nesmiješ iči sa cigaretom među rajčice jer je nikotin zarazno dijeluje na rajčice (smile101mozaik virus).Znači u vrt bez cigarete.

LOLLOL sto me nasmija Big%20smile ne pusim jer je to po meni grijeh prvo prema mome tijelu i zdravlju,znas da sam vjernik Wink
hvala na savjetima sjajne ste sve.probat cu prskat biljnim pripravcima vizardice.

LOL
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 23:29
Winkpa reko. ono. Bosanka pa pušišLOL, alzaista cigarete štete rajčicama, nije šala!smile223
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 23:34
uff,ko Hrvati nesto bolji jelde :P balkanac je balkanac hehe.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 23:41
Govorim o Rajčicama i cigaretama, o bolesti koju cigarete prenose na njih, a iz starih filmova se sjetih kako žene u Bosni dobro dime,he he hi hiLOLWink
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 09:32
....bas  ste  me  nasmijale  sa  cigarimaSmile...
....tocno,  prije  se  drzalo   da    zene  iz  Bosne    su  prve  na  ljestvici  pusaca  a  kad  tamo  pusacica   svudje  k'o  u  prici....evo,  jucer  moje  me   imale   ubit   na  kafi......   udavile  sa  dimom ,   nismo   se   vidile  od   oblaka......       a   vrijeme   im   je   da  prestanu  pusiti....dosle  su   neke   godine  kad  treba   zdravije   zivjeti...Smile
 
...na  srecu   nepusac   sam...
 
  
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 12:41
E Manči moja ,evo smijeha na račun rajčica i cigareta, a ja prestala pušiti prije 3 mjeseca, pa da vidim kak če mi rajčice biti zdrave! Hi hi hi hiLOLLOL
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 13:23
...hoce,  hoce...i  ti  i  rajcice...samo  izdrzi!!!Thumbs%20Up
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 18:01
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

...hoce,  hoce...i  ti  i  rajcice...samo  izdrzi!!!Thumbs%20Up

i od mene imas fige Big%20smile
najlakse je izdrzat od lose navike kod cigareta to sto na kraj mjeseca u novcaniku nadjes nepotroseni novac! da ne pricam koji je osjecaj sto se manje truje zdravlje i rajcice LOL
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 18:38
smile222Taaaako je, živjele moje rajčice i ja skupa snjima!
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Gordana102 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 06 Studeni 2010
Lokacija: Slatina
Status: Offline
Bodovi: 244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gordana102 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 19:21
wizardice stiglo sjeme,jedno pitanje? dali je sjeme od prošle god. ili još starije, Pitam iz razloga dali da sijem sad da ne izgibim na klijavosti, do iduće god.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 19:25
SmileDraga, sjemenke su od prošle sezone, dakle mogu stajati do iduče.smile57 ako možeš i imaš uvijete sij ti sada, pa da imaš više sjemenki na godinu.
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Gordana102 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 06 Studeni 2010
Lokacija: Slatina
Status: Offline
Bodovi: 244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gordana102 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 19:52
wizardica hvala i za oboje.
Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 21:46
Hvala na savjetima. Danas sam namočila koprivu i nekoliko preslica pa bih mogla sutra poprskati ono malo presadnica od prije tjedan dana. Mislim da bi bilo dobro poprskati i preostale flance koji čekaju da malo zatopli da idu na gredicu.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 22:21
TongueJadranka, definitivno da, ništa boljeg za rajčicu.Ako možeš nabavi pelina pa i njega namoči, ja stavim i kadulje, stolisnik i vratičSve dobre i zdrave biljke.Dobro je prskati i punomasnim mlijekom ono je turvbo dobro Wink
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 22:25
Winknema na čemu, drago mi je da si zadovoljna a i ja sam također.Wink
Originalno poslano od člana Gordana102 Gordana102 napisao:

wizardica hvala i za oboje.
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 09:25
....da   l  je  netko  zainteresiran  za  razmjenu   korisnih  biljaka koje   su   za  zastitu     -  konkretno   meni  treba  preslica  i   gavez   a  mogu  za   uzvrat  osusiti   cvjetove   buhaca,  ima  ga   u  izobilju  na  brdima... 
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 13:32
SmileManči, a kak si si to zamislila, slati tebi isto osušeno ili kaj? Sorry kaj te ne pratim!smile48
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 15:01
Molim da me netko posavjetuje, tko zna koja sorta rajčice najbolje uspijeva u kantama posađena naopako, naglavačke, tj. da visi iz dna kante?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 19:47
...wizardica,  kako    je  zgodnije?....buhac  mi  je  lakse  osusiti  nego  svjezeg  slati  jer  idem  jednom  sedmicno na  otok..   
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.